НАЗК
UA 01103 Київ Бульвар Дружби Народів, 28
support@nazk.gov.ua
+38 (044) 200-06-94
Національне Агентство з Питань Запобігання Корупці
A-
A
A+
A
A
Звичайна версія сайту
Меню
...
12
98
судових справ викривачів
супровід яких здійснює НАЗК
375
антикорупційних
програм перевірено
138
антикорупційних
експертиз проведено
11119
кількість осіб внесених
до реєстру корупціонерів
Запобігання та протидія корупції

Голова НАЗК Олександр Новіков обговорив питання фінансування політичних партій в Україні з президентом IFES Ентоні Банбурі

Посилання скопійовано
Голова НАЗК Олександр Новіков обговорив питання фінансування політичних партій в Україні з президентом IFES Ентоні Банбурі

Голова Національного агентства з питань запобігання корупції (НАЗК) Олександр Новіков та президент і генеральний директор Міжнародної фундації виборчих систем (IFES) Ентоні Банбурі обговорили важливу роль НАЗК та інших незалежних органів влади в захисті та зміцненні демократії в Україні. Вони погодились, що забезпечення прозорості фінансування політичних партій є ефективним інструментом протидії корупції. Ентоні Банбурі привітав Олександра Новікова із запуском електронного Реєстру звітів політичних партій — інноваційного інструменту, який у майбутньому може застосовуватися в інших країнах світу.

«У співпраці з IFES ми створили Реєстр звітів політичних партій POLITDATA», — поділився Олександр Новіков. «Ми були раді поділитися цим новим інструментом, який автоматично перевіряє дані та підвищує прозорість фінансів політичних партій, під час Спеціальної сесії Генеральної Асамблеї ООН проти корупції».

Новіков та Банбурі також обговорили запропонований законопроект № 5253, що перебуває на розгляді Верховної Ради України та може підірвати ефективність проведення НАЗК перевірки звітів політичних партій. Вони погодились, що для НАЗК надзвичайно важливо мати можливість ефективно контролювати фінансову звітність політичних партій, і підтримали додаткові реформи, які ще більше зміцнять демократію в Україні.

Банбурі підкреслив, що прозорість політичних фінансів є важливою для виборців в Україні та в усьому світі, оскільки вона є важливою складовою для забезпечення демократії. Він також наголосив на важливості запобігання корупції, зазначивши, що «боротьба з корупцією є спільною відповідальністю між уряду, політичних партій та виборців. Виборці в усьому світі потребують і заслуговують на сильний, незалежний нагляд за фінансуванням політичних партій».

Представники НАЗК та IFES погодилися забезпечити обмін досвідом Агентства з іншими подібними установами в інших країнах.

Зустріч відбулася під час робочого візиту Голови НАЗК до США в рамках Спеціальної сесії Генеральної асамблеї ООН проти корупції.

Посилання скопійовано
Версія для друку

Останні новини

26 Листопада 2021
НАЗК запрошує 22 особи для надання пояснень
25 Листопада 2021
Голова НАЗК Олександр Новіков обговорив особливості запобігання корупції у сфері корпоративного урядування з Віце-президентами ЄБРР Аланом Пію та Марком Боуманом
24 Листопада 2021
НАЗК презентувало перший діджитал інструмент для виявлення прихованих інтересів у посадовців
Календар новин
Календар новин
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930  
Повернутись
контакт-центр
+38 (044) 200-06-94
працює з 9:00 до 18:00
контакт-центр
контакт-центр