НАЗК
UA 01103 Київ Бульвар Дружби Народів, 28
support@nazk.gov.ua
+38 (044) 200-06-94
Національне Агентство з Питань Запобігання Корупці
A-
A
A+
A
A
Звичайна версія сайту
Меню
...
1

«Процес приєднання України до ОЕСР важливий не лише для подолання корупції, а й для забезпечення миру у світі», — Голова НАЗК Олександр Новіков

Посилання скопійовано
«Процес приєднання України до ОЕСР важливий не лише для подолання корупції, а й для забезпечення миру у світі», — Голова НАЗК Олександр Новіков

Голова Національного агентства з питань запобігання корупції (НАЗК) Олександр Новіков, взяв участь у конференції «Співпраця з ОЕСР та нові горизонти для українського антикорупційного порядку денного», яка присвячена питанням руху України до членства в Організації економічного співробітництва та розвитку (ОЕСР), перевагам та викликам для законодавчої та правоохоронної сфер від співпраці. 

«Процес приєднання України до ОЕСР важливий не лише для подолання корупції, а й для забезпечення миру у світі. Адже, як влучно сказав Президент США, створюючи Task Force KleptoCapture для пошуку та конфіскації активів російських олігархів, корупція – це процес, що живить автократії, які підривають демократії. Для України це також важливо в контексті повоєнного відновлення із залученням коштів від міжнародних партнерів», — зазначив  Олександр Новіков.

За словами Голови НАЗК, наявність політичної волі є необхідною умовою для впровадження механізмів боротьби з корупцією в міжнародних ділових операціях. 

«Процес відновлення тісно пов’язаний з інтеграцією України до ОЕСР та ЄС, імплементацією норм Конвенції про боротьбу з підкупом іноземних посадових осіб у міжнародних ділових операціях, а також реалізацією Антикорупційної стратегії. Для цього необхідно забезпечити відповідні законодавчі зміни», — підкреслив  Олександр Новіков.

Також він наголосив на важливості конкретних практичних кроків, таких як ефективне розслідування кримінальних проваджень, а також підготовка необхідних документів для вступу до ОЕСР. 

Нагадаємо, що НАЗК відіграє активну роль в процесі інтеграції України до ОЕСР та Робочої групи з питань хабарництва. Підтримка приєднання до Робочої Групи ОЕСР з питань хабарництва є одним із пріоритетів на міжнародному напрямку.

Фото НАБУ

Посилання скопійовано
Версія для друку

Останні новини

31 Березня 2023
Суд визнав винним колишнього керівника департаменту держзакупівель Міноборони у справі за адмінпротоколом НАЗК
30 Березня 2023
Будують на крові: НАЗК внесло до переліку міжнародних спонсорів війни China State Construction Engineering Corporation
30 Березня 2023
Звіти політпартій досі на карантині: коли партії почнуть звітувати про витрачені бюджетні кошти
Календар новин
Календар новин

Archive Calendar

Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
Повернутись
контакт-центр
+38 (044) 200-06-94
працює з 9:00 до 18:00
контакт-центр
контакт-центр