Офіційний веб-сайт
Наприклад, 22.06.2018
Наприклад, 22.06.2018

НАЗК — центральний орган  виконавчої влади зі спеціальним статусом, який забезпечує формування та реалізує державну антикорупційну політику

Новини

18 Травня 2018

Національне агентство з питань запобігання корупції прийняло рішення про проведення повної перевірки електронних декларацій ще 5-ти осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, за 2016 та 2017 роки. Також прийняті рішення про продовження строку перевірки щодо 15-ти суб’єктів декларування та про результати здійснення повної перевірки стосовно 7-ми осіб.

18 Травня 2018

За результатами планової перевірки дотримання вимог Закону України "Про запобігання корупції" в Державній службі України з надзвичайних ситуацій внесено припис її Голові щодо неповідомлення Національного агентства про випадки неподання/несвоєчасного подання декларацій 5-ма посадовими особами цього органу.

17 Травня 2018

На засіданні Кабінету Міністрів України схвалено законопроект, яким передбачено внести зміни до Закону України "Про запобігання корупції", спрямований на підвищення ролі уповноважених підрозділів (осіб) з питань запобігання та виявлення корупції.