НАЗК
UA 01103 Київ Бульвар Дружби Народів, 28
support@nazk.gov.ua
+38 (044) 200-06-94
Національне Агентство з Питань Запобігання Корупці
A-
A
A+
A
A
Звичайна версія сайту
Меню
...

НАЗК ідентифікувало 379 осіб і 157 компаній для накладення санкцій у Великій Британії. Серед них – керівництво компаній ПАТ «КАМАЗ» та АТ «Концерн «КАЛАШНИКОВ»

Посилання скопійовано
НАЗК ідентифікувало 379 осіб і 157 компаній для накладення санкцій у Великій Британії. Серед них – керівництво компаній ПАТ «КАМАЗ»  та АТ «Концерн «КАЛАШНИКОВ»

Національне агентство з питань запобігання корупції (НАЗК) надіслало до Міністерства закордонних справ України з метою використання в дипломатичній площині пакет для синхронізації санкцій, накладених у Великій Британії.

Зокрема, НАЗК опрацювало дані про накладені у Великій Британії санкції на компанії та виявило, що на деяких їх керівників і власників не накладено санкції. 379 керівників, власників або засновників таких компаній НАЗК запропонувало також включити до санкційних списків ЄС.

Поміж них:

  • керівництво великих промислових підприємств, у тому числі компаній військово-промислового комплексу:

– компанії «Авангард», що виготовляє транспортно-пускові контейнери та корпуси двигунів твердопаливних ракет, а також елементи броні та протирадіаційного захисту для бронетанкової техніки, зокрема й на генерального директора Едуарда Епишина;

– компанії «Кронштадт», яке здійснює  повний цикл виробництва безпілотників «Оріон», що використовуються Повітряно-космічними силами росії проти України;

– компанії «Камаз» –  найбільшого російського виробника вантажівок і постачальника бронетехніки для російської армії, що експлуатуються російськими військами при перевезенні ракет для комплексів «Іскандер», а автомобілі «Тайфун» – для перевезення російських військових по території України. 

– концерну повітряно-космічної оборони «АЛМАЗ – АНТЕЙ» та компанії «Концерн «КАЛАШНИКОВ», які займаються виробництвом зброї і боєприпасів, та інших;

  • керівництво банків, у тому числі «Альфа-банк», «Сбербанк», «Совкомбанк» та інших;
  • керівництво стратегічно важливих підприємств росії – «Російські залізні дороги», алмазовидобувної компанії «Алроса», «Аерофлот» та інших.

Крім того, НАЗК рекомендує включити до санкційних списків Великої Британії компанії, що залучені до стратегічних секторів економіки рф:

  • компанії «Газпром нєфть», «Роснєфтєгаз», «Новатек»;
  • підприємства, які належать близькому до володимира путіна Юрію Ковальчуку, олігархам Олексію Мордашову, Алішеру Усманову, Роману Абрамовичу, а також іншим особам, до яких вже застосовано санкції Великої Британії. 

Повні списки осіб, на яких пропонується накласти санкції та осіб, які вже під санкціями можна переглянути на порталі «Війна&санкції».


Посилання скопійовано
Версія для друку

Останні новини

26 Січня 2023
НАЗК 2.0. Санкційна політика-2022: участь у створенні санкційних планів, портал “Війна і санкції”, активи росіян та пошук іноземців у російських компаніях
26 Січня 2023
НАЗК та Нацагентство із забезпечення якості вищої освіти об’єднали зусилля задля зменшення корупції у вишах
26 Січня 2023
Державна антикорупційна програма, що відповідає на вимоги суспільства та наближає членство України в ЄС та НАТО, готова до затвердження Кабміном
Календар новин
Календар новин

Archive Calendar

Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031  
Повернутись
контакт-центр
+38 (044) 200-06-94
працює з 9:00 до 18:00
контакт-центр
контакт-центр