НАЗК
UA 01103 Київ Бульвар Дружби Народів, 28
support@nazk.gov.ua
+38 (044) 200-06-94
Національне Агентство з Питань Запобігання Корупці
A-
A
A+
A
A
Звичайна версія сайту
Меню
...

«Сьогодні викривання для українців стає звичною справою, як щодо корупції, так і щодо російських танків та колаборантів», – Олександр Новіков під час конференції «Викривачі корупції в Україні: успіхи та виклики»

Посилання скопійовано
«Сьогодні викривання для українців стає звичною справою, як щодо корупції, так і щодо російських танків та колаборантів», – Олександр Новіков під час конференції «Викривачі корупції в Україні: успіхи та виклики»

Під час війни Національне агентство з питань запобігання корупції (НАЗК) бачить одним зі своїх пріоритетів роботу із викривачами, зупиняючись не тільки на питаннях викривання корупції, а загалом виховуючи в українців звичку повідомляти про порушення. 

Про це зазначив Голова НАЗК Олександр Новіков під час другої щорічної конференції «Викривачі корупції в Україні: успіхи та виклики».

«НАЗК з початку повномасштабної війни створило спеціальний інструмент в рамках порталу «Війна і санкції» для повідомлень викривачів про активи осіб, причетних до агресії рф проти України. Такий інструмент було створено невдовзі і Єврокомісією. Хочу зазначити, що кількість повідомлень викривачів на порталі НАЗК перевищила подані до європейського аналогу», – сказав Олександр Новіков. 

За словами Голови НАЗК, викривання під час війни стало звичною справою для українців, але вони повідомляють не лише про корупцію, а й російську техніку, колаборантів, активи російських олігархів, обхід санкцій. 

«Водночас все більше громадян розуміють, що повідомляючи про корупцію вони змінюють суспільство. Творять реальні зміни, які є важливими як під час війни, так і для подальшої відбудови України. Так, частка громадян, готових повідомляти про факти корупційних проявів, минулого року зросла до 10% серед населення і до 23% серед бізнесу», – зазначив Голова НАЗК. 

Конференція «Викривачі корупції в Україні: успіхи та виклики» відбулася цього року вдруге. Серед організаторів конференції – НАЗК, Міждисциплінарний науково-освітній центр протидії корупції НаУКМА (ACREC) за підтримки Міжнародного фонду «Відродження».

 

Посилання скопійовано
Версія для друку

Останні новини

30 Вересня 2022
«Антикорупційна стратегія може стати основною рамкою для запобігання корупційних ризиків під час відновлення України», – заступник Голови НАЗК Андрій Вишневський
29 Вересня 2022
Проект постанови Уряду про переведення ветеранів, ВПО, дітей загиблих воїнів на навчання за бюджетні кошти містить корупційні ризики, – експертиза НАЗК
28 Вересня 2022
«Реалізація Антикорупційної стратегії допоможе залучити значні інвестиції в Україну», – Олександр Новіков під час зустрічі з представниками Американської торговельної палати в Україні
Календар новин
Календар новин

Archive Calendar

Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31  
Повернутись
контакт-центр
+38 (044) 200-06-94
працює з 9:00 до 18:00
контакт-центр
контакт-центр