Навчальний онлайн-курс «Антикорупційні програми органів влади»

Розроблений НАЗК онлайн-курс «Антикорупційні програми органів влади» встановив ще один рекорд успішності

15 Лютого 2019

Навчальний онлайн-курс «Антикорупційні програми органів влади» встановив ще один рекорд за коефіцієнтом успішного завершення слухачами. Курс створений НАЗК для здійснення превентивної функції та підвищення ефективності впровадження антикорупційних програм.

На теперішній час на курсі, який розпочався в грудні 2018 року, зареєструвалося вже понад 2,5 тис. користувачів. З них 61,2% (понад 1,5 тис. слухачів) успішно завершили курс та отримали сертифікати – це рекордно високий показник успішності онлайн-курсу, значно більший ніж загальносвітовий середній показник для масових відкритих онлайн-курсів.

Такий успіх курсу свідчить про високий інтерес до антикорупційних програм як одного з механізмів запобігання корупції у діяльності органів влади.

В навчальному курсі враховано практику впровадження антикорупційних програм органами влади, проблемні питання з оцінки корупційних ризиків та розробки заходів для їх усунення.

Курс призначений для працівників уповноважених підрозділів (осіб) з питань запобігання та виявлення корупції, а також для представників громадськості та експертів, які мають намір долучитися до процесу оцінки корупційних ризиків у діяльності органів влади.

Курс «Антикорупційні програми органів влади» підготовлено за підтримки проекту ПРООН в Україні «Прозорість і доброчесність публічного сектору» та спільно з громадським проектом масових відкритих онлайн-курсів «Prometheus».

Реєстрація на онлайн-курс доступна за посиланням: https://courses.prometheus.org.ua/courses/course-v1:UNDP+GOVANTICOR101+2019_T1/about

Нагадаємо, що на навчальній платформі Prometheus розміщено й інші онлайн-курси, створені Національним агентством:

у січні відкрився поглиблений курс «Конфлікт інтересів: треба знати! Від теорії до практики» (https://edx.prometheus.org.ua/courses/course-v1:NAZK+COI102+2019_T1/about);

12 лютого стартував навчальний курс із заповнення декларацій – «Декларуй доброчесно!»(https://courses.prometheus.org.ua/courses/course-v1:NAZK+FD101+2018_T3/about).