НАЗК
UA 01103 Київ Бульвар Дружби Народів, 28
support@nazk.gov.ua
+38 (044) 200-06-94
Національне Агентство з Питань Запобігання Корупці
A-
A
A+
A
A
Звичайна версія сайту
Меню
...
i Подавати декларації, повідомлення про суттєві зміни в майновому стані та повідомлення про відкриття валютного рахунку в банку-нерезиденті під час війни не потрібно
Роз’яснення на час війни

Наказ НАЗК від 28.05.2020 № 225/20 Про визначення термінів, що вживаються у Законі України “Про політичні партії в Україні” та законодавстві України про вибори

ЧиннийЧинний
Герб України

НАЦІОНАЛЬНЕ АГЕНТСТВО З ПИТАНЬ ЗАПОБІГАННЯ КОРУПЦІЇ

НАКАЗ

28.05.2020  № 225/20

Зареєстровано в Міністерстві
юстиції України
12 червня 2020 р.
за № 513/34796


Відповідно до
пункту 10 частини першої статті 7, пункту 81 частини першої статті 11, пункту 5 частини першої статті 12 Закону України “Про запобігання корупції”, частини п’ятої статті 14, частини п’ятої статті 15 Закону України “Про політичні партії в Україні” НАКАЗУЮ:Про визначення термінів, що вживаються у Законі України “Про політичні партії в Україні” та законодавстві України про вибори

  1. Встановити визначення термінів, що вживаються у Законі України “Про політичні партії в Україні” та законодавстві України про вибори, згідно з додатком.
  2. Визнати таким, що втратило чинність,рішення Національного агентства з питань запобігання корупції від 11 серпня 2016 року № 11“Про визначення термінів, що вживаються у Законі України “Про політичні партії в Україні” та законодавстві України про вибори”, зареєстроване в Міністерстві юстиції України 08 вересня 2016 року за № 1226/29356.
  3. Департаменту запобігання політичній корупції подати в установленому порядку цей наказ на державну реєстрацію до Міністерства юстиції України.
  4. Контроль за виконанням цього наказу залишаю за собою.
  5. Цей наказ набирає чинності з дня його офіційного опублікування.

Голова Національного
агентства з питань
запобігання корупції

О. Новіков
Додаток
до наказу Національного агентства
з питань запобігання корупції
28.05.2020 № 225/20

ВИЗНАЧЕННЯ ТЕРМІНІВ,
що вживаються у Законі України “Про політичні партії в Україні” та законодавстві України про вибори

Кінцевий бенефіціарний власник (контролер) – будь-яка фізична особа, яка здійснює вирішальний вплив на діяльність юридичної особи (в тому числі через ланцюг контролю/володіння).

Кінцевим бенефіціарним власником (контролером) не може бути особа, яка має формальне право на 25 чи більше відсотків статутного капіталу або прав голосу в юридичній особі, але є комерційним агентом, номінальним власником або номінальним утримувачем, або лише посередником щодо такого права.

Вирішальний вплив – здійснення фізичною та/або юридичною особою контролю над діяльністю однієї або кількох юридичних осіб шляхом безпосереднього або через пов’язаних фізичних чи юридичних осіб, трасти або інші подібні правові утворення володіння часткою у розмірі не менше 25 відсотків статутного (складеного) капіталу або прав голосу юридичної особи чи шляхом реалізації права контролю, володіння, користування або розпорядження всіма активами чи їх часткою, права отримання доходів від діяльності юридичної особи, права вирішального впливу на формування складу, результати голосування органів управління, а також вчинення правочинів, які дають можливість визначати основні умови господарської діяльності юридичної особи, приймати обов’язкові до виконання рішення, що мають вирішальний вплив на діяльність юридичної особи, незалежно від формального володіння.

Спонсорство – добровільне надання фізичною або юридичною особою матеріальної, фінансової, організаційної та іншої підтримки у проведенні заходів чи здійсненні іншої діяльності на підтримку політичної партії, її місцевої організації.

Треті особи – фізичні або юридичні особи, які від власного імені, за рахунок власних коштів, а також незалежно від наявності або відсутності згоди політичної партії надають добровільну матеріальну, фінансову, організаційну чи іншу підтримку політичній партії, її місцевій організації.

Керівник Департаменту
запобігання політичній
корупції
Г. Чорнуцька

 

Завантажити документ
Посилання скопійовано
Версія для друку
контакт-центр
+38 (044) 200-06-94
працює з 9:00 до 18:00
контакт-центр
контакт-центр