НАЗК
UA 01103 Київ бульвар Миколи Міхновського, 28
support@nazk.gov.ua
+38 (044) 200-06-94
Національне Агентство з Питань Запобігання Корупці
A-
A
A+
A
A
Звичайна версія сайту
Меню
...

Протокол № 6 Засідання Громадської ради при Національному агентстві з питань запобігання корупції

Протокол № 6
Засідання Громадської ради
при Національному агентстві з питань запобігання корупції

 

м. Київ                                                                                                                       24.11.2020

 

Присутні на онлайн-засіданні Громадської ради при Національному агентстві з питань запобігання корупції:

 

Члени Громадської ради при Національному агентстві з питань запобігання корупції (далі – Національному агентстві) Білецький А.В., Бутко К.Т., Верхняцький П.В., Гречка Ю.С., Дробот Д.М., Іванін П.С., Миткалик С.І., Пентегов В.А., Фещенко І.С., Хутор Т.М., Чижик Т.В.

 

ПОРЯДОК ДЕННИЙ:

  1. Розгляд заяви Дробота Д.М. про дострокове припинення повноважень члена Громадської ради при Національному агентстві з питань запобігання корупції;
  2. Розгляд скарг та звернень, які надійшли на адресу Громадської ради при Національному агентстві з питань запобігання корупції.
  3. Різне

 

РОЗГЛЯД ПИТАНЬ:

1. Затвердження порядку денного засідання Громадської ради при Національному агентстві з питань запобігання корупції.

СЛУХАЛИ:

Бутко К.Т., яка запропонувала затвердити порядок денний засідання Громадської ради при Національному агентстві з питань запобігання корупції з урахуванням наступних змін: першим пунктом розглянути звернення і скарги, які надійшли на адресу Громадської ради при Національному агентстві з питань запобігання корупції.

ВИСТУПИЛИ:

Присутні члени Громадської ради зауважень та коментарів не висловили, запропонували проголосувати.

ГОЛОСУВАЛИ:

11 – «за»;

0 – «проти»;

0 – «утримались»;

Рішення прийнято.

УХВАЛИЛИ:

Затвердити порядок денний засідання Громадської ради при Національному агентстві з питань запобігання корупції.

 

ПОРЯДОК ДЕННИЙ

  1. Розгляд скарг та звернень, які надійшли на адресу Громадської ради при Національному агентстві з питань запобігання корупції.
  2. Розгляд заяви Дробота Д.М. про дострокове припинення повноважень члена Громадської ради при Національному агентстві з питань запобігання корупції;
  3. Різне

2. Розгляд скарг та звернень, які надійшли на адресу Громадської ради при Національному агентстві з питань запобігання корупції.

СЛУХАЛИ:

Бутко К.Т., яка оголосила зміст скарг і звернень, які надійшли на адресу Громадської ради при Національному агентстві з питань запобігання корупції. Зокрема, звернення від адвоката АО “Твін Лоєрс” Власюка В.В., яке стосувалось питань серверів на яких розміщено Єдиний державний реєстр електронних декларацій.

ВИСТУПИЛИ:

Присутні члени Громадської ради обговорили відповіді від Національного агентства з питань запобігання корупції, які надійшли на запит Громадської ради щодо цієї справи. Члени Громадської ради висловили свої коментарі стосовно вказаних обставин, погодились далі тримати цю справу на контролі.

 

 3. Розгляд заяви Дробота Д.М. про дострокове припинення повноважень члена Громадської ради при Національному агентстві з питань запобігання корупції.

СЛУХАЛИ:

Бутко К.Т., яка оголосила, що на її ім’я надійшла заява від члена Громадської ради при Національному агентстві з питань запобігання корупції Дробота Д.М. щодо довгострокового припинення ним власних повноважень.

ВИСТУПИЛИ:

Дробот Д.М. пояснив обставини, у зв’язку з якими він припиняє власні повноваження члена Громадської ради при Національному агентстві з питань запобігання корупції. Попросив підтримати його заяву. Також він вказав, що не братиме участь у подальшому розгляді питань порядку денного. Присутні зауважень не висловили, запропонували проголосувати.

ГОЛОСУВАЛИ:

10 – «за»;

0 – «проти»;

1 – «утримались»;

Рішення прийнято.

УХВАЛИЛИ:

Достроково припинити повноваження члена Громадської ради при Національному агентстві з питань запобігання корупції Дробота Д.М. за власним бажанням.

4. Різне

СЛУХАЛИ:

Бутко К.Т., доповіла, що Національним агентством з питань запобігання корупції було розроблено Порядок проведення повної перевірки декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, поданих суддями, який було розроблено на підставі ст. 60 Закону України “Про судоустрій та статус суддів”. Проєкт Порядку завчасно надсилався членам Громадської ради. Бутко К.Т., запропонувала обговорити його і надати рекомендації від Громадської ради.

ВИСТУПИЛИ:

Присутні члени Громадської ради обговорили проєкт Порядку, рекомендацій і зауважень щодо нього не висловили. Запропонували проголосувати.

ГОЛОСУВАЛИ:

10 – «за»;

0 – «проти»;

0 – «утримались»;

Рішення прийнято.

УХВАЛИЛИ:

Затвердити проєкт Порядку проведення повної перевірки декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, поданих суддями від імені Громадської ради при Національному агентстві з питань запобігання корупції.

 

Голова засідання Громадської ради при Національному

агентстві з питань запобігання корупції                                                           Бутко К.Т.

 

 

Секретар засідання Громадської ради при Національному

агентстві з питань запобігання корупції                                                  Білецький А.В.

Посилання скопійовано
Версія для друку
контакт-центр
+38 (044) 200-06-94
працює з 9:00 до 18:00
контакт-центр
контакт-центр