НАЗК
UA 01103 Київ Бульвар Дружби Народів, 28
support@nazk.gov.ua
+38 (044) 200-06-94
Національне Агентство з Питань Запобігання Корупці
A-
A
A+
A
A
Звичайна версія сайту
Меню
...
560
перевірок зупинено
рішення КСУ №13-р/2020
535
У перевірці
декларацій
1094
Перевірено
декларацій
942
Перевірено
субєктів
Повні перевірки декларацій

Засідання НАЗК 05 жовтня 2017 року

Герб України

Рішення:

 1. Рішення №841 “Про погодження проекту постанови КМУ “Про виконання угоди про асоціацію між Україною, з однієї сторони, та Європейським союзом, Європейським співтовариством з атомної енергії та їхніми державами-членами з іншої сторони”
 2. Рішення №842 “Про погодження проекту Указу Президента України “Про утворення делегації України для участі у 7-ій сесії Конференції країн-учасниць Конвенції ООН проти корупції”.
 3. Рішення №843 “Про затвердження висновків про результати аналізу звітів політичних партій про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру за другий квартал 2017 року” Із аналізом звітів політичних партій можна ознайомитись у розділі
 4. Рішення №844 “Про погодження антикорупційної програми Луганської обласної державної адміністрації на 2017 рік”
 5. Рішення №845 “Про погодження антикорупційної програми Міністерства закордонних справ”
 6. Рішення №846 “Про погодження антикорупційної програми Рахункової палати на 2017 рік”
 7. Рішення №847 “Про прийняття до відома та врахування в роботі інформації, викладеної в акті позапланової перевірки дотримання вимог Закону України “Про запобігання корупції” в Антимонопольному комітеті України”
 8. Рішення №848 “Про направлення до суду протоколу про адміністративне правопорушення, передбачене частиною першою статті 172-7 Кодексу України про адміністративні правопорушення (Кирилов П.В.)”
 9. Рішення №849 “Про погодження проекту постанови Кабінету Міністрів України “Про внесення змін до деяких постанов КМУ з питань очищення влади” із зауваженнями”
 10. Рішення №850 “Про результати здійснення повної перевірки декларації особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, Гивеля Ярослава Орестовича, депутата Дніпровської міської ради, за 2016 рік”
 11. Рішення №851 “Про розгляд інформації, зазначеної у повідомленні суб’єкта звернення, щодо наявності підстав для проведення повної перевірки декларації особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, Замахіна Андрія Леонідовича, начальника управління організаційно-аналітичного забезпечення та оперативного реагування ГУНП в Полтавській області, за 2016 рік.”
 12. Рішення №852 “Про розгляд інформації, зазначеної у повідомленні прокуратури Дніпропетровської області, щодо наявності підстав для проведення повної перевірки декларації особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, Катриченка Андрія Андрійовича, прокурора Дніпропетровської місцевої прокуратури № 1, за 2016 рік.”
 13. Рішення №853 “Про розгляд інформації, зазначеної у повідомленні суб’єкта звернення, щодо наявності підстав для проведення повної перевірки декларації особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, Кісловського Андрія В’ячеславовича, депутата Одеської міської ради, за 2016 рік.”
 14. Рішення №854 “Про розгляд інформації, зазначеної у повідомленні суб’єкта звернення, щодо наявності підстав для проведення повної перевірки декларації особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, Коротюка Дмитра Вадимовича, заступника начальника Головного управління ДФС у Полтавській області – начальника Кобеляцького відділення Кременчуцької ОДПІ ГУ ДФС у Полтавській області, за 2016 рік.”
 15. Рішення №855 “Про розгляд інформації, зазначеної у повідомленні суб’єктів звернення та у матеріалах, отриманих від Національного антикорупційного бюро України, щодо наявності підстав для проведення повної перевірки декларації особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, Мартьянової Світлани Мирославівни, голови Франківського районного суду м. Львова, за 2016 рік”
 16. Рішення №856 “Про розгляд інформації, зазначеної у повідомленні суб’єкта звернення, щодо наявності підстав для проведення повної перевірки декларації особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, Мельниковича Олександра Богдановича, головного оперуповноваженого Департаменту захисту економіки Національної поліції України, за 2016 рік”
 17. Рішення №857 “Про розгляд інформації, зазначеної у повідомленні прокуратури Дніпропетровської області, щодо наявності підстав для проведення повної перевірки декларації особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, Михайлова Олега Миколайовича, прокурора Дніпропетровської місцевої прокуратури № 2, за 2016 рік”
 18. Рішення №858 “Про розгляд інформації, зазначеної у повідомленні Національного антикорупційного бюро України, щодо наявності підстав для проведення повної перевірки декларації особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, Мусейка Костянтина Івановича, секретаря Новогродівської міської ради Донецької області, за 2016 рік”
 19. Рішення №859 “Про розгляд інформації, зазначеної у повідомленні субʼєкта звернення, щодо наявності підстав для проведення повної перевірки декларацій особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, Скрипченка Дмитра Миколайовича, судді Томаківського районного суду Дніпропетровської області, за 2015 та 2016 роки”
 20. Рішення №860 “Про розгляд інформації, зазначеної у повідомленні прокуратури Дніпропетровської області, щодо наявності підстав для проведення повної перевірки декларації особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, Чаплинської Юлії Анатоліївни, прокурора Дніпропетровської місцевої прокуратури № 1, за 2016 рік”
 21. Рішення №861 “Про проведення повної перевірки декларації особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, за 2016 рік, поданої Бендиком Ярославом Миколайовичем, заступником прокурора Київської області”
 22. Рішення №862 “Про проведення повної перевірки декларацій особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, за 2015 та 2016 роки, поданих Борисовим Сергієм Семеновичем, прокурором відділу управління внутрішньої безпеки та захисту працівників Генеральної прокуратури України, на підставі інформації, отриманої від субʼєкта звернення”
 23. Рішення №863 “Про проведення повної перевірки декларацій особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, за 2015 та 2016 роки, поданих Боровим Олександром Георгійовичем, прокурором відділу процесуального керівництва при провадженні досудового розслідування територіальними органами поліції та підтримання державного обвинувачення управління нагляду за додержанням законів у кримінальному провадженні та координації правоохоронної діяльності прокуратури Донецької області, на підставі інформації, отриманої від суб’єкта звернення”
 24. Рішення №864 “Про проведення повної перевірки декларацій особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, за 2015 та 2016 роки, поданих Будником Ігорем Михайловичем, директором Департаменту управління ризиками Національного банку України, на підставі інформації, отриманої від Головного управління по боротьбі з корупцією та організованою злочинністю Служби безпеки України”
 25. Рішення №865 “Про проведення повної перевірки декларації особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, за 2016 рік, поданої Бутом Дмитром Сергійовичем, заступником начальника управління Головного слідчого управління Національної поліції України”
 26. Рішення №866 “Про проведення повної перевірки декларації особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, за 2016 рік, поданої Гончаренком Олександром Васильовичем, депутатом Краматорської міської ради Донецької області, на підставі інформації, отриманої від суб’єкта звернення”
 27. Рішення №867 “Про проведення повної перевірки декларації особи, уповноваженої  на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, за 2016 рік, поданої Дмитренком Геннадієм Васильовичем, Державним секретарем Міністерства екології та природних ресурсів України, на підставі інформації, отриманої від суб’єкта звернення”
 28. Рішення №868 “Про проведення повної перевірки декларації особи, уповноваженої  на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, за 2016 рік, поданої Драбинкою Вадимом Володимировичем, заступником начальника відділу кримінальної поліції Новобаварського ВП ГУНП в Харківській області, на підставі інформації, отриманої від Національного антикорупційного бюро”
 29. Рішення №869 “Про проведення повної перевірки декларацій особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, за 2015 та 2016 роки, поданих Дякович Олесею Вікторівною, суддею Львівського апеляційного господарського суду”
 30. Рішення №870 “Про проведення повної перевірки декларацій особи, уповноваженої  на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, за 2015 та 2016 роки, поданих Жигалкіним Іваном Павловичем, суддею Господарського суду Харківської області”
 31. Рішення №871 “Про проведення повної перевірки декларації особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, за 2016 рік, поданої Іванютою Тетяною Євгенівною, суддею Кагарлицького районного суду Київської області”
 32. Рішення №872 “Про проведення повної перевірки декларацій особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, за 2015 та 2016 роки, поданих Кіором Олегом Володимировичем, начальником відділу слідчого управління Головного управління Національної поліції в Донецькій області, на підставі інформації, отриманої від суб’єкта звернення”
 33. Рішення №873 “Про проведення повної перевірки декларації особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, за 2016 рік, поданої Кісловським Олексієм Вячеславовичем, депутатом Одеської міської ради, на підставі інформації, отриманої від суб’єкта звернення”
 34. Рішення №874 “Про проведення повної перевірки декларацій особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, за 2015 та 2016 роки, поданих Климовим Денисом Сергійовичем, прокурором Київської місцевої прокуратури № 8, на підставі інформації, отриманої від прокуратури міста Києва”
 35. Рішення №875 “Про проведення повної перевірки декларації особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, за 2015 рік, поданої Корніловою Жанною Олександрівною, суддею Вищого господарського суду України, на підставі інформації, отриманої від суб’єкта звернення”
 36. Рішення №876 “Про проведення повної перевірки декларацій особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, за 2015 та 2016 роки, поданих Кривобоком Юрієм Васильовичем, старшим слідчим в особливо важливих справах другого слідчого відділу управління спеціальних розслідувань Департаменту спеціальних розслідувань Генеральної прокуратури України”
 37. Рішення №877 “Про проведення повної перевірки декларації особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, за 2015 рік, поданої Майстренком Олександром Миколайовичем, суддею Московського районного суду м. Харкова, на підставі інформації, отриманої від суб’єкта звернення”
 38. Рішення №878 “Про проведення повної перевірки декларації особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, за 2015 рік, поданої Маліченком Василем Володимировичем, суддею Апеляційного суду Полтавської області, на підставі інформації, отриманої від суб’єкта звернення”
 39. Рішення №879 “Про проведення повної перевірки декларації особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, за 2015 рік, поданої Маматовим Максимом Олександровичем, прокурором відділу забезпечення представництва в суді управління захисту інтересів громадянина або держави в суді, прокуратури Харківської області.
 40. Рішення №880 “Про проведення повної перевірки декларації особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, за 2016 рік, поданої Огурцовим Олексієм Петровичем, суддею Окружного адміністративного суду м. Києва, на підставі інформації, отриманої від суб’єкта звернення”
 41. Рішення №881 “Про проведення повної перевірки декларацій особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, за 2015 та 2016 роки, поданих Плескачем Олегом Юрійовичем, заступником прокурора Полтавської області, на підставі інформації, отриманої від суб’єкта звернення”
 42. Рішення №882 “Про проведення повної перевірки декларації особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, за 2015 рік, поданої П’ятковським Володимиром Івановичем, головою Коломийського міськрайонного суду Івано-Франківської області, на підставі інформації, отриманої від суб’єкта звернення”
 43. Рішення №883 “Про проведення повної перевірки декларацій особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, за 2015 та 2016 роки, поданих Різаненком Павлом Олександровичем, народним депутатом України, на підставі інформації, отриманої від Національного антикорупційного бюро України”
 44. Рішення №884 “Про проведення повної перевірки декларації особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, за 2016 рік, поданої Русецьким Анатолієм Анатолійовичем, депутатом Харківської обласної ради, на підставі інформації, отриманої від суб’єкта звернення”
 45. Рішення №885 “Про проведення повної перевірки декларацій особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, за 2016 рік, поданої Сорочинським Олександром В’ячеславовичем, директором Вінницької філії державного підприємства “Національні інформаційні системи”, на підставі інформації, отриманої від суб’єкта звернення”
 46. Рішення №886 “Про проведення повної перевірки декларації особи, уповноваженої  на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, за 2016 рік, поданої Стичінською Оленою Олександрівною, начальником управління моніторингу доходів та обліково-звітних систем ГУ ДФС у Донецькій області, на підставі інформації, отриманої від прокуратури Донецької області”
 47. Рішення №887 “Про проведення повної перевірки декларацій особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, за 2015 та 2016 роки, поданих Субботіним Олександром Миколайовичем, заступником керівника Київської місцевої прокуратури № 2, на підставі інформації, отриманої від Генеральної прокуратури України”
 48. Рішення №888 “Про проведення повної перевірки декларації особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, за 2016 рік, поданої Терещуком Юрієм Вікторовичем, заступником начальника Волинської митниці Державної фіскальної служби України”
 49. Рішення №889 “Про проведення повної перевірки декларації особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, за 2016 рік, поданої Цимбаловим Іваном Олексійовичем, депутатом Первомайської міської ради Харківської області, на підставі інформації, отриманої від слідчого управління Головного управління Національної поліції в Харківській області”
 50. Рішення №890 “Про проведення повної перевірки декларації особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, за 2016 рік, поданої Ященком Олегом Івановичем, депутатом Варвинської районної ради Чернігівської області, на підставі інформації, отриманої від суб’єкта звернення”
 51. Рішення №891 “Про результати здійснення повної перевірки декларації особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, за 2016 рік, поданої Гройсманом Володимиром Борисовичем, прем’єр-міністром України”
 52. Рішення №892 “Про результати здійснення повної перевірки декларації особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, за 2015 рік, поданої Стельмащуком Олегом Станіславовичем, першим заступником начальника Головного управління ДФС у Львівській області”
 53. Рішення №893 “Про внесення припису про порушення вимог закондавства щодо етичної поведінки, запобігання та врегулювання конфлікту інтересів, інших порушень закону”
 54. Рішення №894 “Про погодження проекту постанови Кабінету Міністрів України “Про внесення змін до деяких постанов Кабінету Міністрів України з питань очищення влади” із зауваженнями”
 55. Рішення №895 “Про результати здійснення повної перевірки декларації особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, за 2015 рік, поданої Довгим Олесем Станіславовичем, народним депутатом України”
 56. Рішення №896 “Про оголошення конкурсу на зайняття вакантної посади державної служби категорії “Б” заступника керівника апарату НАЗК”
Посилання скопійовано
Версія для друку
контакт-центр
+38 (044) 200-06-94
працює з 9:00 до 18:00
контакт-центр
контакт-центр