НАЗК
UA 01103 Київ Бульвар Дружби Народів, 28
support@nazk.gov.ua
+38 (044) 200-06-94
Національне Агентство з Питань Запобігання Корупці
A-
A
A+
A
A
Звичайна версія сайту
Меню
...
397
подано
партіями звітів
693.17
млн.грн. перераховано
партіям
446
затверджено висновків
щодо перевірок
558
протоколів
складено
Перевірка політичних партій

Засідання НАЗК 19 січня 2018 року

Герб України
 1. Про розподіл коштів, виділених з державного бюджету на фінансування статутної діяльності політичних партій у 2018 році, між політичними партіями на підтримку виборчих списків яких під час останніх позачергових виборів народних депутатів України 2014 року у єдиному загальнодержавному багатомандатному виборчому окрузі було подано не менше п’яти відсотків дійсних голосів виборців.
 2. Про врахування зауважень Міністерства юстиції України до рішення Національного агентства з питань запобігання корупції від 08 грудня 2017 року № 1379 “Про затвердження Порядку підготовки, подання антикорупційних програм на погодження до Національного агентства з питань запобігання корупції та здійснення їх погодження”.
 3. Про схвалення проекту Меморандуму про взаєморозуміння, співпрацю та обмін інформацією між Національним агентством з питань запобігання корупції та Державною судовою адміністрацією України.
 4. Про внесення змін у додаток до рішення Національного агентства з питань запобігання корупції від 11 серпня 2016 року № 9.
 5. Про погодження проекту постанови Кабінету Міністрів України “Про внесення змін до переліку центральних органів виконавчої влади, інших державних органів, відповідальних за виконання зобов’язань, що випливають із членства України в міжнародних організаціях”.
 6. Про затвердження Орієнтовного плану проведення Національним агентством з питань запобігання корупції консультацій з громадськістю на 2018 рік.
 7. Про схвалення доопрацьованих пропозицій Національного агентства з питань запобігання корупції до проекту Плану пріоритетних дій Уряду на 2018 рік.
 8. Про проведення повної перевірки декларації особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, за 2016 рік, поданої Абрамяном Вартаном Юрійовичем, депутатом Кіровоградської обласної ради, на підставі інформації, отриманої від Управління захисту економіки в Кіровоградській області Департаменту захисту економіки Національної поліції України.
 9. Про проведення повної перевірки декларації особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, за 2016 рік, поданої Вороновською Ольгою Василівною, головним бухгалтером відділу освіти Селидівської міської ради Донецької області, на підставі інформації, отриманої від Головного управління Служби безпеки України в Донецькій та Луганській областях.
 10. Про проведення повної перевірки декларації особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, за 2016рік, поданої Орищиним Ростиславом Ігоровичем, головним державним інспектором Львівської митниці ДФС України, на підставі інформації, отриманої від суб’єкта звернення.
 11. Про розгляд інформації, зазначеної у повідомленні суб’єкта звернення, щодо наявності підстав для проведення повної перевірки декларації особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, Ніколайчук Олени Олександрівни, головного державного інспектора Харківської митниці ДФС, за 2016 рік.
 12. Про розгляд інформації, зазначеної у повідомленні суб’єкта звернення, щодо наявності підстав для проведення повної перевірки декларації особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, Слиш Анни Сергіївни, головного державного інспектора Нововодолазького відділення Південної ОДПІ ГУ ДФС у Харківській області, за 2016 рік.
 13. Про продовження строку повної перевірки декларації особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, за 2016 рік, поданої Амосовою Катериною Миколаївною, ректором Національного медичного університету імені О.О. Богомольця.
 14. Про продовження строку повної перевірки декларації особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування за 2016 рік, поданої Бабаком Віталієм Анатолійовичем, депутатом Полтавської обласної ради.
 15. Про продовження строку повної перевірки декларації особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, за 2016 рік, поданої Волошиним Іваном Івановичем, депутатом Ужгородської міської ради Закарпатської області.
 16. Про продовження строку повної перевірки декларації особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, за 2016 рік, поданої Денищенком Денисом Вікторовичем, директором Департаменту зовнішніх зносин, зовнішньоекономічної та інвестиційної діяльності Луганської обласної державної адміністрації.
 17. Про продовження строку повної перевірки декларації особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування за 2015 рік, поданої Дігтярем Миколою Івановичем, суддею Зіньківського районного суду Полтавської області.
 18. Про продовження строку повної перевірки декларації особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, за 2016 рік, поданої Дубневичем Богданом Васильовичем, народним депутатом України.
 19. Про продовження строку повної перевірки декларації особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, за 2016 рік, поданої Думіхом Михайлом Петровичем, тимчасово виконуючим обов’язки керівника Державного підприємства “Санаторій “Збруч”.
 20. Про продовження строку повної перевірки декларації особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування за 2016 рік, поданої Зінченко Людмилою Миколаївною, депутатом Недогарківської сільської ради Кременчуцького району Полтавської області.
 21. Про продовження строку повної перевірки декларації особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, за 2016 рік, поданої Кісліциною Лілією Петрівною, депутатом Краматорської міської ради Донецької області.
 22. Про продовження строку повної перевірки декларації особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, за 2016рік, поданої Кривоносом Павлом Олександровичем, генеральним директором державного підприємства “Генеральна дирекція з обслуговування іноземних представництв”.
 23. Про продовження строку повної перевірки декларацій особи, уповноваженоїна виконання функцій держави або місцевого самоврядування, за 2015 та 2016 роки, поданих Новобрановим Володимиром Борисовичем, головою Розівської районної ради Запорізької області.
 24. Про продовження строку повної перевірки декларації особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, за 2016 рік, поданої Овчаровим Дмитром Сергійовичем, заступником командира роти Управління патрульної поліції у місті Харкові Департаменту патрульної поліції Національної поліції України.
 25. Про продовження строку повної перевірки декларацій особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, за 2015 та 2016 роки, поданих Панковим Андрієм Вікторовичем, міським головою м. Краматорськ Донецької області.
 26. Про продовження строку повної перевірки декларації особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, за 2016 рік, поданої Поліщуком Андрієм Сергійовичем, суддею Миронівського районного суду Київської області.
 27. Про продовження строку повної перевірки декларації особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, за 2015 рік, поданої Семенченком Семеном Ігоровичем, народним депутатом України.
 28. Про продовження строку повної перевірки декларацій особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, за 2015 та 2016 роки, поданих Тараненком Юрієм Миколайовичем, начальником Полтавського обласного управління лісового та мисливського господарства.
 29. Про результати здійснення повної перевірки декларації особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, за 2015 рік, поданої Нечепоруком Кирилом Михайловичем, начальником управління обслуговування платників податків ДПІ у Печерському районі ГУ ДФС у м. Києві.
 30. Про результати здійснення повної перевірки декларації особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, за 2016 рік, поданої Нечепоруком Кирилом Михайловичем, начальником управління обслуговування платників податків ДПІ у Печерському районі ГУ ДФС у м. Києві.
 31. Про внесення припису про порушення вимог законодавства щодо етичної поведінки, запобігання та врегулювання конфлікту інтересів, інших порушень закону (Єрмолінському Олександру Валентиновичу, виконуючому обов’язки начальника Регіонального сервісного центру МВС в Одеській області стосовно Чебана Юрія Михайловича, провідного консультанта –адміністратора територіального сервісного центру № 5149 регіонального сервісного центру МВС в Одеській області).
 32. Про внесення припису про порушення вимог законодавства щодо етичної поведінки, запобігання та врегулювання конфлікту інтересів, інших порушень закону (Зарудному Олексію Борисовичу, Голові правління Пенсійного фонду України за результатами планової перевірки дотримання вимог Закону України «Про запобігання корупції» Пенсійним фондом України).
 33. Про внесення припису про порушення вимог законодавства щодо етичної поведінки, запобігання та врегулювання конфлікту інтересів, інших порушень закону (Комнатному Сергію Олександровичу, голові правління Державної спеціалізованої фінансової установи “Державний фонд сприяння молодіжному житловому будівництву” стосовно Волковича Юрія Миколайовича, директора Херсонського регіонального управління державної спеціалізованої фінансової установи “Державний фонд сприяння молодіжному житловому будівництву”).
 34. Про внесення припису про порушення вимог законодавства щодо етичної поведінки, запобігання та врегулювання конфлікту інтересів, інших порушень закону (Семераку Остапу Михайловичу, Міністру екології та природних ресурсів України стосовно Воловика Дмитра Івановича, директора Приазовського національного природного парку).
 35. Про внесення припису про порушення вимог законодавства щодо етичної поведінки, запобігання та врегулювання конфлікту інтересів, інших порушень закону (Ситнику Артему Сергійовичу, Директору Національного антикорупційного бюро України стосовно Углави Гізо Трістановича, першого заступника Директора Національного антикорупційного бюро України).
 36. Про внесення припису про порушення вимог законодавства щодо етичної поведінки, запобігання та врегулювання конфлікту інтересів, інших порушень закону (Слюз Тетяні Ярославівні, Голові Державної казначейської служби України за результатами планової перевірки дотримання вимог Закону України “Про запобігання корупції” Державною казначейською службою України).
 37. Про направлення до суду протоколу про адміністративне правопорушення, передбачене частиною першою статті 172-7 Кодексу України про адміністративні правопорушення (Бондаренко Анатолій Васильович, Черкаський міський голова).
 38. Про направлення до суду протоколу про адміністративне правопорушення, передбачене частиною другою статті 172-7 Кодексу України про адміністративні правопорушення (Бондаренко Анатолій Васильович, Черкаський міський голова).
 39. Про направлення до суду протоколу про адміністративне правопорушення, передбачене частиною другою статті 172-4 Кодексу України про адміністративні правопорушення (Вілівчук Максим Олександрович, заступник голови Житомирської обласної ради).
 40. Про направлення до суду протоколу про адміністративне правопорушення, передбачене частиною першою статті 172-7 Кодексу України про адміністративні правопорушення (Власенко Лариса Анатоліївна, заступник директора з навчально-виховної роботи Лісничанської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Бершадського району Вінницької області).
 41. Про направлення до суду протоколу про адміністративне правопорушення, передбачене частиною другою статті 172-7 Кодексу України про адміністративні правопорушення (Власенко Лариса Анатоліївна, заступник директора з навчально-виховної роботи Лісничанської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Бершадського району Вінницької області).
 42. Про направлення до суду протоколу про адміністративне правопорушення, передбачене частиною першою статті 172-7 Кодексу України про адміністративні правопорушення (Кудрявський Володимир Іванович, депутат Старооржицької сільської ради Згурівського району Київської області).
 43. Про направлення до суду протоколу про адміністративне правопорушення, передбачене частиною другою статті 172-7 Кодексу України про адміністративні правопорушення (Кудрявський Володимир Іванович, депутат Старооржицької сільської ради Згурівського району Київської області).
 44. Про направлення до суду протоколу про адміністративне правопорушення, передбачене частиною першою статті 172-7 Кодексу України про адміністративні правопорушення (Кучик Василь Карімович, депутат Житомирської міської ради).
 45. Про направлення до суду протоколу про адміністративне правопорушення, передбачене частиною другою статті 172-7 Кодексу України про адміністративні правопорушення (Кучик Василь Карімович, депутат Житомирської міської ради).
 46. Про направлення до суду протоколу про адміністративне правопорушення, передбачене частиною першою статті 172-7 Кодексу України про адміністративні правопорушення (Луценко Олександр Володимирович, директор комунального підприємства «Електротранс» Кіровоградської міської ради).
 47. Про направлення до суду протоколу про адміністративне правопорушення, передбачене частиною другою статті 172-7 Кодексу України про адміністративні правопорушення (Луценко Олександр Володимирович, директор комунального підприємства «Електротранс» Кіровоградської міської ради).
 48. Про направлення до суду протоколу про адміністративне правопорушення, передбачене частиною першою статті 172-6 Кодексу України про адміністративні правопорушення (Масюк Світлани Сергіївни, головний спеціаліст відділу спеціальних пенсійних програм управління контролю та розгляду звернень громадян департаменту пенсійного забезпечення Пенсійного фонду України).
 49. Про направлення до суду протоколу про адміністративне правопорушення, передбачене частиною першою статті 172-6 Кодексу України про адміністративні правопорушення (Спатар Сергій Аркадійович, заступник генерального директора комунального підприємства Міжнародний аеропорт “Київ” (Жуляни)).
 50. Про направлення до суду протоколу про адміністративне правопорушення, передбачене частиною першою статті 172-7 Кодексу України про адміністративні правопорушення (Сафаров Артур Аскарович, в.о. директора державного підприємства “Центр з сертифікації будівельних матеріалів, виробів та конструкцій”).
 51. Про направлення до суду протоколу про адміністративне правопорушення, передбачене частиною другою статті 172-7 Кодексу України про адміністративні правопорушення (Сафаров Артур Аскарович, в.о. директора державного підприємства “Центр з сертифікації будівельних матеріалів, виробів та конструкцій”).
 52. Про направлення до суду протоколу про адміністративне правопорушення, передбачене частиною першою статті 172-7 Кодексу України про адміністративні правопорушення (Холод Євгеній Миколайович, депутат Полтавської обласної ради).
 53. Про направлення до суду протоколу про адміністративне правопорушення, передбачене частиною другою статті 172-7 Кодексу України про адміністративні правопорушення (Холод Євгеній Миколайович, депутат Полтавської обласної ради).
Посилання скопійовано
Версія для друку
контакт-центр
+38 (044) 200-06-94
працює з 9:00 до 18:00
контакт-центр
контакт-центр