НАЗК
UA 01103 Київ Бульвар Дружби Народів, 28
support@nazk.gov.ua
+38 (044) 200-06-94
Національне Агентство з Питань Запобігання Корупці
A-
A
A+
A
A
Звичайна версія сайту
Меню
...
i Подавати декларації, повідомлення про суттєві зміни в майновому стані та повідомлення про відкриття валютного рахунку в банку-нерезиденті під час війни не потрібно
Роз’яснення на час війни

Засідання НАЗК 20 жовтня 2017 року

Герб України

Рішення:

 1. Рішення №970 “Про прийняття до відома та врахування в роботі інформації, викладеної в акті позапланової перевірки дотримання вимог Закону України «Про запобігання корупції» в Головному управлінні Держгеокадастру у Хмельницькій області від 10 жовтня 2017 року”
 2. Рішення №971 “Про направлення до суду протоколу про адміністративне правопорушення, передбачене частиною першою статті 1727 Кодексу України про адміністративні правопорушення (Божко Т.В., секретарь Святогірської міської ради Донецької області)”
 3. Рішення №972 “Про направлення до суду протоколу про адміністративне правопорушення, передбачене частиною другою статті 1727 Кодексу України про адміністративні правопорушення (Божко Т.В., секретарь Святогірської міської ради Донецької області)”
 4. Рішення №973 “Про направлення до суду протоколу про адміністративне правопорушення, передбачене частиною першою статті 1727 Кодексу України про адміністративні правопорушення (Ворушев С.Є., секретар Віта-Поштової сільської ради Києво-Святошинського р-ну Київської обл.)”
 5. Рішення №974 “Про направлення до суду протоколу про адміністративне правопорушення, передбачене частиною другою статті 1727 Кодексу України про адміністративні правопорушення (Ворушев С.Є., секретар Віта-Поштової сільської ради Києво-Святошинського р-ну Київської обл.)”
 6. Рішення №975 “Про направлення до суду протоколу про адміністративне правопорушення, передбачене частиною першою статті 1727 Кодексу України про адміністративні правопорушення (Климович Д.Ю., заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів Святогірської міської ради Донецької області)”
 7. Рішення №976 “Про направлення до суду протоколу про адміністративне правопорушення, передбачене частиною другою статті 1727 Кодексу України про адміністративні правопорушення (Климович Д.Ю., заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів Святогірської міської ради Донецької області)”
 8. Рішення №977 “Про направлення до суду протоколу про адміністративне правопорушення, передбачене частиною другою статті 1726 Кодексу України про адміністративні правопорушення (Обозова А.О., головний спеціаліст відділу прикладного програмного забезпечення та програмно-технічних комплексів Управління інформаційних технологій та захисту інформації Головного управління Державної казначейської служби України у Київській області)”
 9. Рішення №978 “Про внесення змін до рішення Національного агентства з питань запобігання корупції від 22.09.2017 № 753”
 10. Рішення №979 “Про розгляд інформації, зазначеної у повідомленні суб’єкта звернення, щодо наявності підстав для проведення повної перевірки декларації особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, поданої Беєм Романом Васильовичем, директором Українського науково – дослідного інституту спирту і біотехнології продовольчих продуктів, за 2016 рік”
 11. Рішення №980 “Про розгляд інформації, зазначеної у повідомленні суб’єкта звернення, щодо наявності підстав для проведення повної перевірки декларацій особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, Водяника Романа Валерійовича, депутата Сєвєродонецької міської ради Луганської області, за 2016 рік”
 12. Рішення №981 “Про розгляд інформації, зазначеної у повідомленні суб’єкта звернення, щодо наявності підстав для проведення повної перевірки декларації особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, Кавун Ірини Денисівни, директора Департаменту Міністерства аграрної політики та продовольства України, за 2016 рік”
 13. Рішення №982 “Про розгляд інформації, зазначеної у повідомленні суб’єкта звернення, щодо наявності підстав для проведення повної перевірки декларацій особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування Леляки Олександра Івановича, депутата Київської обласної ради,  за 2016 рік”
 14. Рішення №983 “Про розгляд інформації, зазначеної у повідомленні суб’єкта звернення, щодо наявності підстав для проведення повної перевірки декларацій особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, Хуповець Любові Михайлівни, виконуючої обов’язки голови – секретаря Івано-Шийчинської сільської ради Богодухівського району Харківської області, за 2015 та 2016 роки”
 15. Рішення №984 “Про проведення повної перевірки декларації особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, за 2016 рік, поданою Амосовою Катериною Миколаївною, ректором Національного медичного університету імені О.О. Богомольця, на підставі інформації, отриманої від суб`єкта звернення”
 16. Рішення №985 “Про проведення повної перевірки декларації особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, за 2016 рік, поданої Бабаком Сергієм Богдановичем, директором департаменту житлового господарства та інфраструктури Львівської міської ради, на підставі інформації, отриманої від суб’єкта звернення”
 17. Рішення №986 “Про проведення повної перевірки декларації особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, за 2016 рік, поданої Валевським Олександром Олександровичем, державним виконавцем Печерського РВ ДВС м. Києва Головного територіального управління юстиції у м. Києві, на підставі інформації, отриманої від суб’єкта звернення”
 18. Рішення №987 “Про проведення повної перевірки декларації особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, за 2016 рік, поданої Галаєвим Рустамом Магомед-Шаріповичем, начальником управління з розслідування кримінальних проваджень слідчими органами органів прокуратури та процесуального керівництва прокуратури Сумської області, на підставі інформації, отриманої від суб’єкта звернення”
 19. РІшення №988 “Про проведення повної перевірки декларації особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, за 2016 рік, поданої Муль Тетяною Романівною, секретарем Іллічівського районного суду м. Маріуполя, на підставі інформації, отриманої від Маріупольської місцевої прокуратури № 2″
 20. Рішення №989 “Про проведення повної перевірки декларації особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, за 2016 рік, поданої Поляковим Максимом Анатолійовичем, народним депутатом України, на підставі інформації, отриманої від Національного антикорупційного бюро України”
 21. Рішення №990 “Про проведення повної перевірки декларації особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, за 2016 рік, поданої Приймачуком Сергієм Івановичем, директором Національного природного парку «Святі гори», депутатом Святогірської міської ради Донецької області, на підставі інформації, отриманої від суб’єкта звернення”
 22. Рішення №991 “Про проведення повної перевірки декларацій особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, за 2015 та 2016 роки, поданих Смітюхом Василем Євдокимовичем, начальником відділу представництва в адміністративному судочинстві управління представництва захисту інтересів громадян та держави в суді прокуратури міста Києва, на підставі інформації, отриманої від суб’єкта звернення”
 23. Рішення №992 “Про проведення повної перевірки декларації особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, за 2016 рік, поданої Тонюком Володимиром Івановичем, головою Новогребельської сільської ради Бородянського району Київської області, на підставі інформації, отриманої від суб’єкта звернення”
 24. Рішення №993 “Про продовження строку повної перевірки декларації особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, за 2016 рік, поданої Абрам’яком Сергієм Михайловичем, депутатом Івано-Франківської міської ради”
 25. Рішення №994 “Про продовження строку повної перевірки декларацій особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, за 2015 та 2016 роки, поданих Бурдиляком Сергієм Анатолійовичем, Надзвичайним і Повноважним Послом посольства України в Ісламській Республіці Іран”
 26. Рішення №995 “Про продовження строку повної перевірки декларації особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, за 2015 та 2016 роки, поданих Дейдеєм Євгеном Сергійовичем, народним депутатом України”
 27. Рішення №996 “Про продовження строку повної перевірки декларації особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, після звільнення за 2016 рік, поданої Кислюком Андрієм Павловичем, старшим слідчим з особливо важливих справ третього відділу кримінальних проваджень слідчого управління фінансових розслідувань ОВП ДФС”
 28. Рішення №997 “Про продовження строку повної перевірки декларації особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, після звільнення за 2016 рік, поданої Кістірьовим Ярославом Сергійовичем, прокурором відділу процесуального керівництва при провадженні досудового розслідування територіальними органами поліції та підтримання державного обвинувачення управління нагляду у кримінальному провадженні прокуратури Херсонської області”
 29. Рішення №998 “Про продовження строку повної перевірки декларації особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, за 2016 рік, поданої Кримським Андрієм Олександровичем, начальником відділу боротьби з митними правопорушеннями, заступником начальника Полтавської митниці ДФС”
 30. Рішення №999 “Про продовження строку повної перевірки декларації особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, за 2016 рік, поданої Купченком Віктором Леонідовичем, головою Миколаївської районної ради Одеської області”
 31. Рішення №1000 “Про продовження строку повної перевірки декларацій особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, за 2015 та 2016 роки, поданих Лушпієнком Миколою Миколайовичем, начальником Головного управління Національної поліції у Сумській області”
 32. Рішення №1001 “Про продовження строку повної перевірки декларації особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, за 2016 рік, поданої Ляшенком Олександром Миколайовичем, заступником начальника відділу організації викриття економічних злочинів оперативного управління Київської ОДПІ м. Харкова ГУ ДФС у Харківській області”
 33. Рішення №1002 “Про продовження строку повної перевірки декларацій особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, за 2015 та 2016 роки, поданих Мельничуком Сергієм Петровичем, народним депутатом України”
 34. Рішення №1003 “Про продовження строку повної перевірки декларації особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, за 2015 та 2016 роки, поданих ​Никифорець Юлією Іллівною, слідчою Шевченківського відділку поліції Чернівецього відділу поліції Головного управління Національної поліції в Чернівецькій області.
 35. Рішення №1004 “Про продовження строку повної перевірки декларації особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, за 2016 рік, поданої Патокою Оленою Петрівною, начальником відділу з питань бухгалтерського обліку та звітності виконавчого апарату Бородянської селищної ради Київської області”
 36. Рішення №1005 “Про продовження строку повної перевірки декларації особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, за 2016 рік та перед звільненням за період 01.01.2017 – 24.02.2017 рр. , поданих Першиним Олегом Володимировичем, колишнім старшим оперуповноваженим з особливо важливих справ Управління захисту економіки в Миколаївській області Департаменту захисту економіки Національної поліції України”
 37. Рішення №1006 “Про продовження строку повної перевірки декларації особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, за 2016 рік, поданої Рябікіним Павлом Борисовичем, директором ДП “Міжнародний аеропорт Бориспіль”, на підставі інформації, отриманої від суб’єкта звернення”
 38. Рішення №1007 “Про продовження строку повної перевірки декларації особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, за 2016 рік, поданої Смолянскьим Ігорем Миколайовичем, заступником міського голови з питань діяльності виконавчих органів та комунальних підприємств Генічеської міської ради”
 39. Рішення №1008 “Про продовження строку повної перевірки декларації особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, за 2015 та 2016 роки, поданих Ткачуком Павло Петровичем, начальником Національної академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного”
 40. Рішення №1009 “Про продовження строку повної перевірки декларації особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, за 2015 та 2016 роки, поданих Чуйковим Вадимом Сергійовичем, прокурором прокуратури Київської області”
 41. Рішення №1010 “Про продовження строку повної перевірки декларації особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування,  за 2015 рік, поданої Чурсіним Олександром Вікторовичем, начальником Головного територіального управління юстиції у Харківській області”
 42. Рішення №1011 “Про проведення повної перевірки декларацій особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, за 2015 рік, поданої Яценком Олексієм Михайловичем, суддею Цюрюпинського районного суду Херсонської області”
 43. Рішення №1012 “Про проведення повної перевірки декларацій особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, за 2016 рік, поданої Євдокимовим Сергієм Володимировичем, старшим оперуповноваженим Індустріального відділення поліції ДВП ГУНП у Дніпропетровській області” 
 44. Рішення №1013 “Про проведення повної перевірки декларацій особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, за 2015 рік, поданої Бурбаком Максимом Юрійовичем, народним депутатом України, на підставі інформації, отриманої від суб’єкта звернення”
 45. Рішення №1014 “Про проведення повної перевірки декларації особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, за 2015 рік, в частині нових отриманих відомостей, які не перевірялися під час проведення повної перевірки, поданої Бутом Сергієм Дмитровичем, заступником начальника управління Головного слідчого управління Національної поліції України, на підставі інформації, отриманої від суб’єкта звернення та з повідомлень засобів масової інформації”
 46. Рішення №1015 “Про внесення припису щодо порушення вимог законодавства щодо етичної поведінки, запобігання та врегулювання конфлікту інтересів, інших порушень закону”
 47. Рішення №1016 “Про затвердження обгрунтованого ваисновку щодо корупційного або пов’язаного з корупцією правопорушення та направлення рішення “Про результати здійснення повної перевірки декларації особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, за 2015 рік, поданої Дунаєвим Сергієм Володимировичем, народним депутатом України VIII” до Національного антикорупційного бюро України”
 48. Рішення №1017 “Про скасування рішень Національного агентства з питань запобігання корупції”
Посилання скопійовано
Версія для друку
контакт-центр
+38 (044) 200-06-94
працює з 9:00 до 18:00
контакт-центр
контакт-центр