НАЗК
UA 01103 Київ Бульвар Дружби Народів, 28
support@nazk.gov.ua
+38 (044) 200-06-94
Національне Агентство з Питань Запобігання Корупці
A-
A
A+
A
A
Звичайна версія сайту
Меню
...
12
377
протоколів
складено
221
обгрунтованих
висновків скасовано
3118
направлено матеріалів
до Нацполіції
26 тис.
проведених
спецперевірок
Своєчасності подання декларацій та спецперевірки

Засідання НАЗК 24 листопада 2017 року

Герб України

Рішення:

 1. Рішення № 1260 “Про затвердження Структури апарату Національного агентства з питань запобігання корупції”
 2. Рішення № 1261 “Про погодження проекту Протоколу № 1 до Меморандуму про взаєморозуміння, співпрацю та обмін інформацією між Національним агентством з питань запобігання корупції та Національною комісією з цінних паперів та фондового ринку”
 3. Рішення № 1262 “Про розгляд інформації, зазначеної у повідомленні суб’єкта звернення щодо наявності підстав для проведення повної перевірки декларації особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, Біляєва Євгенія Олександровича, прокурора Нововодолазького відділу Первомайської місцевої прокуратури Харківської області, за 2016 рік”
 4. Рішення № 1263 “Про розгляд інформації, зазначеної у повідомленні суб’єкта звернення щодо наявності підстав для проведення повної перевірки декларацій особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, Горобець Романа Миколайовича, старшого слідчого СУ ГУНП Харківської області, за 2015 та 2016 роки”
 5. Рішення № 1264 “Про розгляд інформації, зазначеної у повідомленні суб’єкта звернення, щодо наявності підстав для проведення повної перевірки декларацій особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, Зарічанського Володимира Анатолійовича, депутата Вінницької обласної ради, за 2016 рік”
 6. Рішення № 1265 “Про розгляд інформації, зазначеної у листі Генеральної прокуратури України, щодо наявності підстав для проведення повної перевірки декларації особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, Зеленяка Едуарда Степановича, начальника відділу нагляду за додержанням законів тереторіальними органами поліції при провадженні досудового розслідування та підтриманням державного обвинувачення управління нагляду у кримінальному провадженні прокуратури Закарпатської області, за 2015 рік”
 7. Рішення № 1266 “Про розгляд інформації, зазначеної у повідомленні суб’єкта звернення, надісланого Харківським територіальним управлінням Національного антикорупційного бюро України, щодо наявності підстав для проведення повної перевірки декларації особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, Кудрявцева Дмитра Євгеновича, заступника начальника Головного управління із запобігання надзвичайним ситуаціям Головного управління ДСНС у Дніпропетровській області, за 2015 та 2016 роки”
 8. Рішення № 1267 “Про розгляд інформації, зазначеної у повідомленні суб’єкта звернення щодо наявності підстав для проведення повної перевірки декларацій особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, Курдюкова Олександра Вікторовича, слідчого СВ Холодногірського ВП ГУНП в Харківській області, за 2015 та 2016 роки”
 9. Рішення № 1268 “Про розгляд інформації, зазначеної у повідомленні прокуратури Донецької області, щодо наявності підстав для проведення повної перевірки декларації особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, Реви Олексія Олександровича, міського голови  міста Бахмут (Артемівськ) Донецької області, за 2015 рік”
 10. Рішення № 1269 “Про розгляд інформації, зазначеної у повідомленні суб’єкта звернення, щодо наявності підстав для проведення повної перевірки декларації особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, Ткачик Тетяни Анатоліївни, генерального директора ПАТ “Укрмедпром”, за 2016 рік”
 11. Рішення № 1270 “Про розгляд інформації, зазначеної у повідомленні суб’єкта звернення, щодо наявності підстав для проведення повної перевірки декларацій особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, Торованина Володимира Дмитровича, першого заступника прокурора Івано-Франківської області, за 2015 та 2016 роки”
 12. Рішення № 1271 “Про проведення повної перевірки декларації особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, за 2016 рік, поданої Бліновою Ларисою Павлівною, головним спеціалістом відділу державного контролю та нагляду за безпекою на наземному транспорті Управління Укртрансбезпеки у Миколаївській області, на підставі інформації, отриманої від Державної служби України з безпеки на транспорті”
 13. Рішення № 1272 “Про проведення повної перевірки декларації особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, за 2016 рік, поданої Волошиним Іваном Івановичем,  депутатом Ужгородської міської ради, на підставі інформації, отриманої від суб’єкта  звернення”
 14. Рішення № 1273 “Про проведення повної перевірки декларації особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, за 2016 рік, поданої Думіхом Михайлом Петровичем, тимчасово виконуючим обов’язки керівника Державного підприємства «Санаторій «Збруч», на підставі інформації, отриманої від суб’єкта звернення”
 15. Рішення № 1274 “Про проведення повної перевірки декларацій особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, за 2016 рік, поданої Кісліциною Лілією Петрівною, депутатом Краматорської міської ради Донецької області, на підставі інформації, отриманої від суб’єкта звернення”
 16. Рішення № 1275 “Про проведення повної перевірки декларації особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, за 2016 рік, поданої Кухар Наталією Миколаївною, суддею Господарського суду Харківської області, на підставі інформації, отриманої від суб’єкта звернення”
 17. Рішення № 1276 “Про проведення повної перевірки декларації особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, Неділько Ксенії Миколаївни, начальника відділу внутрішнього аудиту управління Пенсійного фонду України в Луганській області, за 2015 рік, на підставі інформації, отриманої від прокуратури Луганської області”
 18. Рішення № 1277 “Про проведення повної перевірки декларацій особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, за 2015 та 2016 роки, поданих Нестеренком Вадимом Григоровичем, народним депутатом України, на підставі інформації, отриманої від Генеральної прокуратури України”
 19. Рішення № 1278 “Про проведення повної перевірки декларації особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, за 2015 рік, поданої Семенченком Семеном Ігоровичем, народним депутатом України”
 20. Рішення № 1279 “Про проведення повної перевірки декларацій особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, за 2015 та 2016 роки, поданих Сотніченком Володимиром Степановичем, заступником начальника третього слідчого відділу управління з розслідування кримінальних проваджень слідчими органів прокуратури та процесуального керівництва Прокуратури міста Києва, на підставі інформації, отриманої від Генеральної прокуратури України”
 21. Рішення № 1280 “Про проведення повної перевірки декларації особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, за 2016 рік, поданої Хмельниковим Артемом Олександровичем, депутатом Дніпровської міської ради, на підставі інформації, отриманої від суб’єкта звернення”
 22. Рішення № 1281 “Про продовження строку повної перевірки декларацій особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, за 2015 та 2016 роки, поданих Альошкіним Валерієм Сергійовичем, першим заступником начальника Головного управління ДФС у Луганській області”
 23. Рішення № 1282 “Про продовження строку повної перевірки декларації особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, за 2016 рік, поданої Бендиком Ярославом Миколайовичем, заступником прокурора Київської області”
 24. Рішення № 1283 “Про продовження строку повної перевірки декларації особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, за 2016 рік, поданої Брилем Костянтином Івановичем, головою Запорізької обласної державної адміністрації”
 25. Рішення № 1284 “Про продовження строку повної перевірки декларацій особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, за 2015 та 2016 роки, поданих Вакарашем Віктором Михайловичем, заступником Міністра екології та природних ресурсів України”
 26. Рішення № 1285 “Про продовження строку повної перевірки декларацій особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, за 2015 та 2016 роки, поданих Глущенко Яною Борисівною, суддею Київського апеляційного адміністративного суду”
 27. Рішення № 1286 “Про продовження строку повної перевірки декларацій особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, за 2015 та2016 роки, поданих Дякович Олесею Вікторівною, суддею Львівського апеляційного господарського суду”
 28. Рішення № 1287 “Про продовження строку повної перевірки декларації особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, за 2015 рік, поданої П’ятковським Володимиром Івановичем, головою Коломийського міськрайонного суду Івано-Франківської області”
 29. Рішення № 1288 “Про продовження строку повної перевірки декларації особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, за 2016 рік, поданої Ремізовим Віктором Володимировичем, Селидівським міським головою Донецької області”
 30. Рішення № 1289 “Про продовження строку повної перевірки декларації особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, 2016 рік, поданої Ступак Ольгою В’ячеславівною, суддею Вищого спеціалізованого суду України з розгляду цивільних і кримінальних справ”
 31. Рішення № 1290 “Про продовження строку повної перевірки декларацій особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування за 2015 та 2016 роки, поданих Сук Наталією Олександрівною, заступником міського голови з питань діяльності виконавчих органів, керуючим справами виконавчого комітету Полтавської міської ради”
 32. Рішення № 1291 “Про продовження строку повної перевірки декларації особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, за 2016 рік, поданої Терещуком Юрієм Вікторовичем, заступником начальника Волинської митниці Державної фіскальної служби України”
 33. Рішення № 1292 “Про продовження строку повної перевірки декларації особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, за 2016 рік, поданої Тритейкіним Олексієм Олександровичем, слідчим слідчого відділу Авдіївського відділення поліції Покровського відділу поліції ГУНП в Донецькій області”
 34. Рішення № 1293 “Про продовження строку повної перевірки декларацій особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, за 2015 та 2016 роки, поданих Швидким Віктором Васильовичем, першим заступником прокурора Волинської області”
 35. Рішення № 1294 “Про результати здійснення повної перевірки декларації особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, за 2016 рік, поданої Бобровником Олександром Вікторовичем, суддею Солом’янського районного суду міста Києва”
 36. Рішення № 1295 “Про результати здійснення повної перевірки декларації особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, за 2015 рік, поданої Гриневич Лілією Михайлівною, Міністром освіти і науки України”
 37. Рішення № 1296 “Про результати здійснення повної перевірки декларації особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, за 2016 рік, поданої Гриневич Лілією Михайлівною, Міністром освіти і науки України”
 38. Рішення № 1297 “Про результати здійснення повної перевірки декларації особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, за 2016 рік, поданої Крупновою Оленою Юріївною, заступником начальника Державної податкової інспекції у Подільському районі Головного управління Державної фіскальної служби у м. Києві”
 39. Рішення № 1298 “Про результати здійснення повної перевірки декларації особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, за 2016 рік, поданої Кубівим Степаном Івановичем, Першим віце-прем’єр-міністром – Міністром економічного розвитку і торгівлі України”
 40. Рішення № 1299 “Про результати здійснення повної перевірки декларації особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, за 2015 рік, поданої Пластуном Євгеном Юрійовичем, головою Бахмутської міської ради Донецької області”
 41. Рішення № 1300 “Про результати здійснення повної перевірки декларації особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, за 2015 рік, поданої Розенблатом Бориславом Соломоновичем, народним депутатом України VIII скликання”
 42. Рішення №1301 “Про результати здійснення повної перевірки декларації особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, за 2015 рік, поданої Рубан Наталією Іванівною, директором Департаменту аудиту Державної фіскальної служби України”
 43. Рішення №1302 “Про результати здійснення повної перевірки декларації особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, за 2016 рік, поданої Рубан Наталією Іванівною, директором Департаменту аудиту Державної фіскальної служби України”
 44. Рішення № 1303 “Про результати здійснення повної перевірки декларації особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, за 2016 рік, поданої Шамановським Юрієм Павловичем, головою Новоархангельської селищної ради Кіровоградської області”
 45. Рішення № 1304 “Про внесення припису про порушення вимог законодавстващодо етичної поведінки, запобігання та врегулювання конфлікту інтересів,інших порушень закону (Бондару Петру Олеговичу, Першому заступнику Керівника Апарату – керуючому справами Верховної Ради України стосовно Блистів Тетяни Іванівни, завідувача секретаріату Комітету Верховної Ради України з питань національної безпеки і оборони)”
 46. Рішення № 1305 “Про внесення припису про порушення вимог законодавства щодо етичної поведінки, запобігання та врегулювання конфлікту інтересів, інших порушень закону” (Кубіву Степану Івановичу, Першому віце – прем`єр – міністру України – Міністру економічного розвитку і торгівлі України, стосовно Мінекономрозвитку)
 47. Рішення № 1306 “Про внесення припису про порушення вимог законодавства щодо етичної поведінки, запобігання та врегулювання конфлікту інтересів, інших порушень закону” (Лапі Володимиру Івановичу, Голові Державної служби України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів стосовно Тоцької Наталії Владиславівни, директора державного підприємства “ХАРКІВСЬКА ДЕРЖАВНА БІОЛОГІЧНА ФАБРИКА”)
 48. Рішення № 1307 “Про внесення припису про порушення вимог законодавства щодо етичної поведінки, запобігання та врегулювання конфлікту інтересів, інших порушень закону” (Новаку Славоміру Ришардовичу, виконуючому обов’язки Голови Державного агентства автомобільних доріг України стосовно Укравтодору)
 49. Рішення № 1308 “Про внесення припису про порушення вимог законодавства щодо етичної поведінки, запобігання та врегулювання конфлікту інтересів, інших порушень закону” (Продану Мирославу Васильовичу Голові Державної фіскальної служби України, стосовно Рубан Наталії Іванівни, директора Департаменту аудиту Державної фіскальної служби України)
 50. Рішення № 1309 “Про направлення до суду протоколу про адміністративне правопорушення, передбачене частиною першою статті 172-6 Кодексу України про адміністративні правопорушення” (Босих Юрій Станіславович, головний спеціаліст Головного управління Національної гвардії України)
 51. Рішення № 1310 “Про направлення до суду протоколу про адміністративне правопорушення, передбачене частиною першою статті 172-6 Кодексу України про адміністративні правопорушення” (Дубрівний Тарас Володимирович, старший офіцер Головного управління Національної гвардії України)
 52. Рішення № 1311 “Про направлення до суду протоколу про адміністративне правопорушення, передбачене частиною першою статті 172-7 Кодексу України про адміністративні правопорушення” (Костенко Анатолій Олексійович, депутат Івано-Шийчинської сільської ради Богодухівського району Харківської області, головний агроном СТОВ “Ім. Ватутіна”)
 53. Рішення № 1312 “Про направлення до суду протоколу про адміністративне правопорушення, передбачене частиною другою статті 172-6 Кодексу України про адміністративні правопорушення (Котеньова Олексія Геннадійовича, який працював на посаді судді Харківського окружного адміністративного суду)
 54. Рішення № 1313 “Про направлення до суду протоколу про адміністративне правопорушення, передбачене частиною четвертою статті 172-6 Кодексу України про адміністративні правопорушення” (Слюзар Ігорь Богданович)
 55. Рішення № 1314 “Про направлення до суду протоколу про адміністративне правопорушення, передбачене частиною першою статті 172-6 Кодексу України про адміністративні правопорушення” (Расторгуєва Олександра Костянтиновича, який працював на посаді заступника начальника Державної інспекції з енергетичного нагляду за режимами споживання електричної і теплової енергії у Харківській області)
Посилання скопійовано
Версія для друку
контакт-центр
+38 (044) 200-06-94
працює з 9:00 до 18:00
контакт-центр
контакт-центр