НАЗК
UA 01103 Київ Бульвар Дружби Народів, 28
support@nazk.gov.ua
+38 (044) 200-06-94
Національне Агентство з Питань Запобігання Корупці
A-
A
A+
A
A
Звичайна версія сайту
Меню
...
45
судових справ викривачів
супровід яких здійснює НАЗК
461
антикорупційних
програм перевірено
160
антикорупційних
експертиз проведено
12502
кількість осіб внесених
до реєстру корупціонерів
Запобігання та протидія корупції

Засідання НАЗК 31 серпня 2017 року

Герб України

Порядок денний

Протокол засідання

Проекти рішень:

 1. Про погодження проекту постанови Кабінету Міністрів України “Деякі питання удосконалення системи моніторингу та оцінки результативності реалізації державної регіональної політики” із зауваженнями.
 2. Про розгляд інформації, зазначеної у повідомленні прокуратури Чернівецької області, щодо проведення повної перевірки декларації особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, поданої прокурором Кіцманської місцевої прокуратури Чернівецької області Єремейчуком Миколою Георгійовичем, за 2015 рік.
 3. Про розгляд інформації, зазначеної у повідомленні суб’єкта звернення, щодо проведення повної перевірки декларації особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, поданої в.о. начальника ДПІ у Солом’янському районі ГУ ДФС у м. Києва Рєзніком Володимиром Вікторовичем, за 2015-2016 роки та 2017 рік (перед звільненням).
 4. Про проведення повної перевірки декларацій особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, за 2015 та 2016 роки, поданих Дейдеєм Євгеном Сергійовичем, народним депутатом України, на підставі інформації, отриманої від Генеральної прокуратури України.
 5. Про продовження строку повної перевірки декларацій особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, за 2015 та 2016 роки, поданих Коноваловим Володимиром Івановичем.
 6. Про продовження строку повної перевірки декларації особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, за 2015 та 2016 роки, поданих Криклієм Владиславом Артуровичем.
 7. Про продовження строку повної перевірки декларації особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, за 2016 рік, поданої Мальковим Сергієм Анатолійовичем.
 8. Про продовження строку повної перевірки декларації особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, за 2015 та 2016 роки, поданих Мартинюк Яною Олександрівною.
 9. Про продовження строку повної перевірки декларації особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, за 2016 рік, поданої Молдованенко Тетяною Анатоліївною.
 10. Про продовження строку повної перевірки декларації особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, за 2016 рік, поданої Паласом Василем Васильовичем.
 11. Про продовження строку повної перевірки декларації особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, за 2016 рік, поданої Фістером Олександром Михайловичем.
 12. Про продовження строку повної перевірки декларацій особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, за 2015 та 2016 роки, поданих Царем Іваном Івановичем.
 13. Про продовження строку повної перевірки декларації особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, за 2016 рік, поданої Шовковим Віталієм Петровичем.

Список додаткових питань, які пропонується розглянути на засіданні 31.08.2017

 1. Про направлення до суду протоколу про адміністративне правопорушення, передбачене частиною першою статті 172-7 Кодексу України про адміністративні правопорушення (№ 41-03/75).
 2. Про направлення до суду протоколу про адміністративне правопорушення, передбачене частиною другою статті 172-7 Кодексу України про адміністративні правопорушення (№ 41-03/76).
 3. Про направлення до суду протоколу про адміністративне правопорушення, передбачене частиною першою статті 172-7 Кодексу України про адміністративні правопорушення (№ 41-03/77).
 4. Про направлення до суду протоколу про адміністративне правопорушення, передбачене частиною другою статті 172-7 Кодексу України про адміністративні правопорушення (№ 41-03/78).
 5. Про внесення припису про порушення вимог законодавства щодо етичної поведінки, запобігання та врегулювання конфлікту інтересів, інших порушень закону (Вища рада правосуддя, Струков О.М.).
 6. Про внесення припису про порушення вимог законодавства щодо етичної поведінки, запобігання та врегулювання конфлікту інтересів, інших порушень закону (Князєв С.М.).
 7. Про внесення припису про порушення вимог законодавства щодо етичної поведінки, запобігання та врегулювання конфлікту інтересів, інших порушень закону (Гриневич Л.М.).
 8. Про врахування зауважень Міністерства юстиції України до рішення Національного агентства з питань запобігання корупції від 06.07.2017 № 272.
 9. Про розгляд інформації, зазначеної у повідомленні суб’єкта звернення, щодо наявності підстав для проведення повної перевірки декларації особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, Анпілогова Дениса Володимировича, директора КП “Сєвєродонецьк-теплокомуненерго” (депутата Сєвєродонецької міської ради), за 2016 рік.
 10. Про розгляд інформації, зазначеної у повідомленні Національного антикорупційного бюро України, щодо наявності підстав для проведення повної перевірки декларації особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, Антоненко Нелі Володимирівни, депутата Південноміської ради Харківського району Харківської області, за 2016 рік.
 11. Про розгляд інформації, зазначеної у повідомленні Національного антикорупційного бюро України, щодо наявності підстав для проведення повної перевірки декларації особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, Антоненка Олександра Михайловича, депутата Південноміської ради Харківського району Харківської області, за 2016 рік.
 12. Про розгляд інформації, зазначеної у повідомленні суб’єкта звернення, щодо наявності підстав для проведення повної перевірки декларації особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, Больбота Дмитра Олександровича, депутата Херсонської міської ради, за 2016 рік.
 13. Про розгляд інформації, зазначеної у повідомленні суб’єкта звернення, щодо наявності підстав для проведення повної перевірки декларації особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, Буткова Ігоря Миколайовича, секретаря Сєвєродонецької міської ради, за 2016 рік.
 14. Про розгляд інформації, зазначеної у повідомленні суб’єкта звернення, щодо наявності підстав для проведення повної перевірки декларації особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, Буткової Олени Миколаївни, головного спеціаліста бюджетно-фінансового відділу Управління Пенсійного фонду України в Новопсковському районі Луганської області, за 2016 рік.
 15. Про розгляд інформації, зазначеної у повідомленні суб’єкта звернення, щодо наявності підстав для проведення повної перевірки декларації особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, Височина Андрія Юрійовича, директора КП “Сєвєродонецьктеплокомуненерго” (депутата Сєвєродонецької міської ради), за 2016 рік.
 16. Про розгляд інформації, зазначеної у повідомленні суб’єкта звернення, надісланої Національним антикорупційним бюро України, щодо наявності підстав для проведення повної перевірки декларації особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, Гірника Миколи Анатолійовича, депутата Фастівської районної ради, за 2016 рік.
 17. Про розгляд інформації, зазначеної у повідомленні суб’єкта звернення, щодо наявності підстав для проведення повної перевірки декларації особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, Гордієнка Олександра Миколайовича, начальника фінансової служби  Східного територіального управління Національної гвардії України, за 2016 рік.
 18. Про розгляд інформації, зазначеної у повідомленні суб’єкта звернення, щодо наявності підстав для проведення повної перевірки декларації особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, Гордієнка Сергія Миколайовича, начальника фінансової служби військової частини 3057 Національної гвардії України, за 2016 рік.
 19. Про розгляд інформації, зазначеної у повідомленні суб’єкта звернення, щодо наявності підстав для проведення повної перевірки декларацій особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, Кияниченка Сергія Георгійовича, начальника управління захисту споживачів Головного управління Держпродспоживслужби в Житомирській області, за 2015 та 2016 роки.
 20. Про розгляд інформації, зазначеної у повідомленні суб’єкта звернення, щодо наявності підстав для проведення повної перевірки декларації особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, Ківачука Олександра Олеговича, заступника начальника – начальника Управління з питань громадянства, паспортизації та реєстрації ГУ ДМС України в Донецькій області, за 2016 рік.
 21. Про розгляд інформації, зазначеної у повідомленні суб’єкта звернення, щодо наявності підстав для проведення повної перевірки декларації особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, Крячко Людмили Павлівни, ОП СПЗ Східного територіального управління Національної гвардії України, за 2016 рік.
 22. Про розгляд інформації, зазначеної у повідомленні суб’єкта звернення, щодо наявності підстав для проведення повної перевірки декларацій особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, Мамая Олександра Федоровича, міського голови м. Полтава, за 2015 та 2016 роки.
 23. Про розгляд інформації, зазначеної у повідомленні суб’єкта звернення, щодо наявності підстав для проведення повної перевірки декларації особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, Мартиненко Ольги Олександрівни, депутата Сєвєродонецької міської ради, за 2016 рік.
 24. Про розгляд інформації, зазначеної у повідомленні суб’єкта звернення, щодо наявності підстав для проведення повної перевірки декларації особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, Обідіної Олени Іванівни, судді Апеляційного суду Полтавської області, за 2015 рік.
 25. Про розгляд інформації, зазначеної у повідомленні суб’єкта звернення, щодо наявності підстав для проведення повної перевірки декларації особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, Олійника Олександра Михайловича, начальника відділу матеріально-технічного та господарського забезпечення Апеляційного суду Полтавської області, за 2016 рік.
 26. Про розгляд інформації, зазначеної у повідомленні суб’єкта звернення, щодо наявності підстав для проведення повної перевірки декларації особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, Пилипенка Віктора Анатолійовича, депутата Сєвєродонецької міської ради, за 2016 рік.
 27. Про розгляд інформації, зазначеної у листі Управління захисту економіки в Рівненській області Департаменту захисту економіки Національної поліції України, щодо наявності підстав для проведення повної перевірки декларації особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, Сидорука Євгена Івановича, судді Рівненського міського суду Рівненській області,  за 2016 рік.
 28. Про розгляд інформації, зазначеної у повідомленні суб’єкта звернення, щодо наявності підстав для проведення повної перевірки декларації особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, Шерстюка Дмитра Анатолійовича, директора КП “Сєвєродонецькліфт”, за 2016 рік.
 29. Про проведення повної перевірки декларації особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, за 2015 рік, поданої Ванюк Юлією Михайлівною, в.о. начальника ДПІ у  Святошинському районі ГУ ДФС у м. Києві – першим заступником начальника ДПІ у Святошинському районі ГУ ДФС у м. Києві, на підставі інформації, отриманої від суб’єкта звернення.
 30. Про проведення повної перевірки декларацій особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, за 2015 та 2016 роки, поданих Вовком Павлом Вячеславовичем, Головою суду, суддею Окружного адміністративного суду міста Києва, на підставі інформації, отриманої від Вищої кваліфікаційної комісії суддів України.
 31. Про проведення повної перевірки декларацій особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, за 2015 та 2016 роки, поданих Голубаном Юрієм Степановичем, командиром батальйону Головного управління Національної поліції в Донецькій області, на підставі інформації, отриманої від Національного антикорупційного бюро України.
 32. Про проведення повної перевірки декларації особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, за 2016 рік, поданої Звєряковим Михайлом Івановичем, ректором Одеського національного економічного університету, на підставі інформації, отриманої від суб’єкта звернення.
 33. Про проведення повної перевірки декларації особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, за 2016 рік, поданої Левіним Володимиром Іллічем, депутатом Київської міської ради, на підставі інформації, отриманої від суб’єкта звернення.
 34. Про проведення повної перевірки декларації особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, за 2016 рік, поданої Летючою Ларисою Леонідівною, депутатом Сєвєродонецької міської ради, на підставі інформації, отриманої від Об’єднаного штабу ЦУ СБУ в районі проведення АТО.
 35. Про проведення повної перевірки декларації особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, за 2016 рік, поданої Постолом Анатолієм Вікторовичем, депутатом Великодимерської сільської ради Броварського району Київської області, на підставі інформації, отриманої від суб’єкта звернення.
 36. Про проведення повної перевірки декларації особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, за 2016 рік, поданої Постолом Олександром Вікторовичем, командиром відділення Збройних Сил України, на підставі інформації, отриманої від суб’єкта звернення.
 37. Про проведення повної перевірки декларації особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, за 2015 та 2016 роки, поданих Скуратовським Сергієм Івановичем, депутатом Верховної Ради України, на підставі інформації, отриманої від суб’єкта звернення.
 38. Про проведення повної перевірки декларації особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, за 2016 рік, поданої Шевченко Галиною Миколаївною, головою Великоолександрівської сільської ради Київської області, на підставі інформації,  отриманої від суб’єкта звернення.
 39. Про продовження строку повної перевірки декларацій особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, за 2015 та 2016 роки, поданих Афоніним Дмитром Михайловичем.
 40. Про продовження строку повної перевірки декларацій особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, за 2015 та 2016 роки, поданих Афоніною Людмилою Іванівною.
 41. Про продовження строку повної перевірки декларації особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, за 2016 рік, поданої Бехом Олегом Володимировичем.
 42. Про продовження строку повної перевірки декларації особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, за 2016 рік, поданої Брицьким Володимиром Михайловичем.
 43. Про продовження строку повної перевірки декларації особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, за 2016 рік, поданої Дрогобецьким Іваном Івановичем.
 44. Про продовження строку повної перевірки декларацій особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, за 2015 та 2016 роки, поданих Жеребцовим Євгенієм Михайловичем.
 45. Про продовження строку повної перевірки декларації особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, за 2016 рік, поданої Зваричем Романом Миколайовичем.
 46. Про продовження строку повної перевірки декларації особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, за 2015 та 2016 роки, поданих Карплюком Володимиром Андрійовичем.
 47. Про продовження строку повної перевірки декларацій особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, за 2015 та 2016 роки, поданих Котенджи Яною Владиславівною.
 48. Про продовження строку повної перевірки декларації особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, за 2016  рік, поданої Кравченком Максимом Володимировичем.
 49. Про продовження строку повної перевірки декларації особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, за 2015 рік, поданої Купчиком Дмитром Олександровичем.
 50. Про продовження строку повної перевірки декларації особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, за 2016 рік, поданої Пінкевичем Юрієм Петровичем.
 51. Про продовження строку повної перевірки декларації особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, за 2015  рік, поданої Сіриком Максимом Михайловичем.
 52. Про продовження строку повної перевірки декларації особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, за 2016 рік, поданої Ткалич Тетяною Михайлівною.
 53. Про продовження строку повної перевірки декларації особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, за 2016 рік, поданої Ярошем Олексієм Івановичем.
 54. Про проведення повної перевірки декларації особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, за 2016 рік, поданої Суворовим Романом Вікторовичем, депутатом Брюховеьцкої селищної ради Львівської області, на підставі інформації,  отриманої від суб’єкта звернення.
 55. Про проведення повної перевірки декларації особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, за 2016 рік, поданої Дубінком Дмитром Олеговичем, заступником Генерального директора Державного підприємтсва “Інформаційні судові системи”, на підставі інформації,  отриманої від суб’єкта звернення.

Рішення:

 1. Рішення №627 “Про погодження проекту постанови Кабінету Міністрів України “Деякі питання удосконалення системи моніторингу та оцінки результативності реалізації державної регіональної політики” із зауваженнями”
 2. Рішення №628 “Про зняття з розгляду питання “Про розгляд інформації, зазначеної у повідомленні прокуратури Чернівецької області, щодо проведення повної перевірки декларації особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, поданої прокурором Кіцманської місцевої прокуратури Чернівецької області Єремейчуком Миколою Георгійовичем, за 2015 рік”
 3. Рішення №629 “Про проведення повної перевірки декларацій особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, за 2015 та 2016 роки, поданих Дейдеєм Євгеном Сергійовичем, народним депутатом України, на підставі інформації, отриманої від Генеральної прокуратури України”
 4. РІшення №630 “Про продовження строку повної перевірки декларацій особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, за 2015 та 2016 роки, поданих Коноваловим Володимиром Івановичем”
 5. Рішення №631 “Рішення Про продовження строку повної перевірки декларації особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, за 2015 та 2016 роки, поданих Криклієм Владиславом Артуровичем”
 6. Рішення №632 “Про продовження строку повної перевірки декларації особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, за 2016 рік, поданої Мальковим Сергієм Анатолійовичем”
 7. Рішення №633 “Про продовження строку повної перевірки декларації особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, за 2015 та 2016 роки, поданих Мартинюк Яною Олександрівною”
 8. Рішення №634 “Про продовження строку повної перевірки декларації особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, за 2016 рік, поданої Молдованенко Тетяною Анатоліївною”
 9. Рішення №635 “Про продовження строку повної перевірки декларації особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, за 2016 рік, поданої Паласом Василем Васильовичем”
 10. Рішення №636 “Про продовження строку повної перевірки декларації особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, за 2016 рік, поданої Фістером Олександром Михайловичем”
 11. Рішення №637 “Про продовження строку повної перевірки декларацій особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, за 2015 та 2016 роки, поданих Царем Іваном Івановичем”
 12. Рішення №638 “Про продовження строку повної перевірки декларації особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, за 2016 рік, поданої Шовковим Віталієм Петровичем”
 13. Рішення №639 “Про направлення до суду протоколу про адміністративне правопорушення, передбачене частиною першою статті 172-7 Кодексу України про адміністративні правопорушення”
 14. Рішення №640 “Про направлення до суду протоколу про адміністративне правопорушення, передбачене частиною другою статті 172-7 Кодексу України про адміністративні правопорушення”
 15. Рішення №641 “Про направлення до суду протоколу про адміністративне правопорушення, передбачене частиною першою статті 172-7 Кодексу України про адміністративні правопорушення”
 16. Рішення №642 “Про направлення до суду протоколу про адміністративне правопорушення, передбачене частиною другою статті 172-7 Кодексу України про адміністративні правопорушення”
 17. Рішення №643 “Про направлення до суду протоколу про адміністративне правопорушення, передбачене частиною першою статті 172-7 Кодексу України про адміністративні правопорушення”
 18. Рішення №644 “Про направлення до суду протоколу про адміністративне правопорушення, передбачене частиною другою статті 172-7 Кодексу України про адміністративні правопорушення”
 19. Рішення №645 “Про внесення припису про порушення вимог законодавства щодо етичної поведінки, запобігання та врегулювання конфлікту інтересів, інших порушень закону” (Князєв С.М.)
 20. Рішення №646 “Про внесення припису про порушення вимог законодавства щодо етичної поведінки, запобігання та врегулювання конфлікту інтересів, інших порушень закону” (Гриневич Л.М.)
 21. Рішення №647 “Про врахування зауважень Міністерства юстиції України до рішення Національного агентства з питань запобігання корупції від 06.07.2017 № 272”
 22. Рішення №648 “ро розгляд інформації, зазначеної у повідомленні суб’єкта звернення, щодо наявності підстав для проведення повної перевірки декларації особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, Анпілогова Дениса Володимировича, директора КП “Сєвєродонецьк-теплокомуненерго” (депутата Сєвєродонецької міської ради), за 2016 рік
 23. Рішення №649 “Про розгляд інформації, зазначеної у повідомленні Національного антикорупційного бюро України, щодо наявності підстав для проведення повної перевірки декларації особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, Антоненко Нелі Володимирівни, депутата Південноміської ради Харківського району Харківської області, за 2016 рік”
 24. Рішення №650 “Про розгляд інформації, зазначеної у повідомленні Національного антикорупційного бюро України, щодо наявності підстав для проведення повної перевірки декларації особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, Антоненка Олександра Михайловича, депутата Південноміської ради Харківського району Харківської області, за 2016 рік”
 25. Рішення №651 “Про розгляд інформації, зазначеної у повідомленні суб’єкта звернення, щодо наявності підстав для проведення повної перевірки декларації особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, Больбота Дмитра Олександровича, депутата Херсонської міської ради, за 2016 рік”
 26. Рішення №652 “Про розгляд інформації, зазначеної у повідомленні суб’єкта звернення, щодо наявності підстав для проведення повної перевірки декларації особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, Буткова Ігоря Миколайовича, секретаря Сєвєродонецької міської ради, за 2016 рік”
 27. Рішення №653 “Про розгляд інформації, зазначеної у повідомленні суб’єкта звернення, щодо наявності підстав для проведення повної перевірки декларації особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, Буткової Олени Миколаївни, головного спеціаліста бюджетно-фінансового відділу Управління Пенсійного фонду України в Новопсковському районі Луганської області, за 2016 рік”
 28. Рішення №654 “Про розгляд інформації, зазначеної у повідомленні суб’єкта звернення, щодо наявності підстав для проведення повної перевірки декларації особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, Височина Андрія Юрійовича, директора КП “Сєвєродонецьктеплокомуненерго” (депутата Сєвєродонецької міської ради), за 2016 рік”
 29. Рішення №655 “Про розгляд інформації, зазначеної у повідомленні суб’єкта звернення, надісланої Національним антикорупційним бюро України, щодо наявності підстав для проведення повної перевірки декларації особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, Гірника Миколи Анатолійовича, депутата Фастівської районної ради, за 2016 рік”
 30. Рішення №656 “Про розгляд інформації, зазначеної у повідомленні суб’єкта звернення, щодо наявності підстав для проведення повної перевірки декларації особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, Гордієнка Олександра Миколайовича, начальника фінансової служби  Східного територіального управління Національної гвардії України, за 2016 рік”
 31. Рішення №657 “Про розгляд інформації, зазначеної у повідомленні суб’єкта звернення, щодо наявності підстав для проведення повної перевірки декларацій особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, Кияниченка Сергія Георгійовича, начальника управління захисту споживачів Головного управління Держпродспоживслужби в Житомирській області, за 2015 та 2016 роки”
 32. Рішення №658 “Про розгляд інформації, зазначеної у повідомленні суб’єкта звернення, щодо наявності підстав для проведення повної перевірки декларації особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, Ківачука Олександра Олеговича, заступника начальника – начальника Управління з питань громадянства, паспортизації та реєстрації ГУ ДМС України в Донецькій області, за 2016 рік”
 33. Рішення №659 “Про розгляд інформації, зазначеної у повідомленні суб’єкта звернення, щодо наявності підстав для проведення повної перевірки декларацій особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, Мамая Олександра Федоровича, міського голови м. Полтава, за 2015 та 2016 роки”
 34. Рішення №660 “Про розгляд інформації, зазначеної у повідомленні суб’єкта звернення, щодо наявності підстав для проведення повної перевірки декларації особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, Мартиненко Ольги Олександрівни, депутата Сєвєродонецької міської ради, за 2016 рік”
 35. Рішення №661 “Про розгляд інформації, зазначеної у повідомленні суб’єкта звернення, щодо наявності підстав для проведення повної перевірки декларації особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, Обідіної Олени Іванівни, судді Апеляційного суду Полтавської області, за 2015 рік”
 36. Рішення №662 “Про розгляд інформації, зазначеної у повідомленні суб’єкта звернення, щодо наявності підстав для проведення повної перевірки декларації особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, Олійника Олександра Михайловича, начальника відділу матеріально-технічного та господарського забезпечення Апеляційного суду Полтавської області, за 2016 рік”
 37. Рішення №663 “Про розгляд інформації, зазначеної у повідомленні суб’єкта звернення, щодо наявності підстав для проведення повної перевірки декларації особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, Пилипенка Віктора Анатолійовича, депутата Сєвєродонецької міської ради, за 2016 рік”
 38. Рішення №664 “Про розгляд інформації, зазначеної у листі Управління захисту економіки в Рівненській області Департаменту захисту економіки Національної поліції України, щодо наявності підстав для проведення повної перевірки декларації особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, Сидорука Євгена Івановича, судді Рівненського міського суду Рівненській області,  за 2016 рік”
 39. Рішення №665 “Про розгляд інформації, зазначеної у повідомленні суб’єкта звернення, щодо наявності підстав для проведення повної перевірки декларації особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, Шерстюка Дмитра Анатолійовича, директора КП “Сєвєродонецькліфт”, за 2016 рік”
 40. Рішення №666 “Про проведення повної перевірки декларації особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, за 2015 рік, поданої Ванюк Юлією Михайлівною, в.о. начальника ДПІ у  Святошинському районі ГУ ДФС у м. Києві – першим заступником начальника ДПІ у Святошинському районі ГУ ДФС у м. Києві, на підставі інформації, отриманої від суб’єкта звернення.
 41. Рішення №667 “Про проведення повної перевірки декларацій особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, за 2015 та 2016 роки, поданих Вовком Павлом Вячеславовичем, Головою суду, суддею Окружного адміністративного суду міста Києва, на підставі інформації, отриманої від Вищої кваліфікаційної комісії суддів України”
 42. Рішення №668 “Про проведення повної перевірки декларацій особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, за 2015 та 2016 роки, поданих Голубаном Юрієм Степановичем, командиром батальйону Головного управління Національної поліції в Донецькій області, на підставі інформації, отриманої від Національного антикорупційного бюро України”
 43. Рішення №669 “Про проведення повної перевірки декларації особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, за 2016 рік, поданої Звєряковим Михайлом Івановичем, ректором Одеського національного економічного університету, на підставі інформації, отриманої від суб’єкта звернення”
 44. Рішення №670 “Про проведення повної перевірки декларації особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, за 2016 рік, поданої Левіним Володимиром Іллічем, депутатом Київської міської ради, на підставі інформації, отриманої від суб’єкта звернення”
 45. Рішення №671 “Про проведення повної перевірки декларації особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, за 2016 рік, поданої Летючою Ларисою Леонідівною, депутатом Сєвєродонецької міської ради, на підставі інформації, отриманої від Об’єднаного штабу ЦУ СБУ в районі проведення АТО”
 46. Рішення №672 “Про проведення повної перевірки декларації особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, за 2016 рік, поданої Постолом Анатолієм Вікторовичем, депутатом Великодимерської сільської ради Броварського району Київської області, на підставі інформації, отриманої від суб’єкта звернення”
 47. Рішення №673 “Про проведення повної перевірки декларації особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, за 2016 рік, поданої Постолом Олександром Вікторовичем, командиром відділення Збройних Сил України, на підставі інформації, отриманої від суб’єкта звернення”
 48. Рішення №674 “Про проведення повної перевірки декларації особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, за 2015 та 2016 роки, поданих Скуратовським Сергієм Івановичем, депутатом Верховної Ради України, на підставі інформації, отриманої від суб’єкта звернення”
 49. Рішення №675 “Про проведення повної перевірки декларації особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, за 2016 рік, поданої Шевченко Галиною Миколаївною, головою Великоолександрівської сільської ради Київської області, на підставі інформації,  отриманої від суб’єкта звернення”
 50. Рішення №676 “Про продовження строку повної перевірки декларацій особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, за 2015 та 2016 роки, поданих Афоніним Дмитром Михайловичем”
 51. Рішення №677 “Про продовження строку повної перевірки декларацій особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, за 2015 та 2016 роки, поданих Афоніною Людмилою Іванівною”
 52. Рішення №678 “Про продовження строку повної перевірки декларації особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, за 2016 рік, поданої Бехом Олегом Володимировичем”
 53. Рішення №679 “Про продовження строку повної перевірки декларації особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, за 2016 рік, поданої Брицьким Володимиром Михайловичем”
 54. Рішення №680 “Про продовження строку повної перевірки декларації особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, за 2016 рік, поданої Дрогобецьким Іваном Івановичем”
 55. Рішення №681 “Про продовження строку повної перевірки декларацій особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, за 2015 та 2016 роки, поданих Жеребцовим Євгенієм Михайловичем”
 56. Рішення №682 “Про продовження строку повної перевірки декларації особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, за 2016 рік, поданої Зваричем Романом Миколайовичем”
 57. Рішення №683 “Про продовження строку повної перевірки декларації особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, за 2015 та 2016 роки, поданих Карплюком Володимиром Андрійовичем”
 58. Рішення №684 “Про продовження строку повної перевірки декларацій особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, за 2015 та 2016 роки, поданих Котенджи Яною Владиславівною”
 59. Рішення №685 “Про продовження строку повної перевірки декларації особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, за 2016  рік, поданої Кравченком Максимом Володимировичем”
 60. Рішення №686 “Про продовження строку повної перевірки декларації особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, за 2015 рік, поданої Купчиком Дмитром Олександровичем”
 61. Рішення №687 “Про продовження строку повної перевірки декларації особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, за 2016 рік, поданої Пінкевичем Юрієм Петровичем”
 62. Рішення №688 “Про продовження строку повної перевірки декларації особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, за 2015  рік, поданої Сіриком Максимом Михайловичем”
 63. Рішення №689 “Про продовження строку повної перевірки декларації особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, за 2016 рік, поданої Ткалич Тетяною Михайлівною”
 64. Рішення №690 “Про продовження строку повної перевірки декларації особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, за 2016 рік, поданої Ярошем Олексієм Івановичем”
 65. Рішення №691 “Про розгляд інформації, зазначеної у повідомленні суб’єкта звернення, щодо наявності підстав для проведення повної перевірки декларації особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, Гордієнка Сергія Миколайовича, за 2016 рік”
 66. Рішення №692 “Про розгляд інформації, зазначеної у повідомленні суб’єкта звернення, щодо наявності підстав для проведення повної перевірки декларації особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, Крячко Людмили Павлівни, ОП СПЗ Східного територіального управління Національної гвардії України, за 2016 рік”
 67. Рішення №693 “Про проведення повної перевірки декларації особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, за 2016 рік, поданої Суворовим Романом Вікторовичем, депутатом Брюховеьцкої селищної ради Львівської області, на підставі інформації,  отриманої від суб’єкта звернення”
 68. Рішення №694 “Про проведення повної перевірки декларації особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, за 2016 рік, поданої Дубінком Дмитром Олеговичем, заступником Генерального директора Державного підприємтсва “Інформаційні судові системи”, на підставі інформації,  отриманої від суб’єкта звернення”
Посилання скопійовано
Версія для друку
контакт-центр
+38 (044) 200-06-94
працює з 9:00 до 18:00
контакт-центр
контакт-центр