Про НАЗК
- Результати діяльності НАЗК
- Візія, місія та цінності НАЗК
- Керівництво
- Повноваження, антикорупційні програми, плани та звіти
- Кар'єра в НАЗК
- Можливості для ветеранів та ветеранок
- Структура НАЗК
- Міжнародна співпраця
- Цифрова трансформація
- Нормативно-правові акти
- Документи
- Запобігання корупції в НАЗК
- Внутрішній аудит
Доброчесність та запобігання корупції
- Про доброчесність та запобігання корупції
- Доброчесність у секторі безпеки та оборони
- Стратегічний аналіз корупційних ризиків
- Антикорупційна експертиза
- Антикорупційні програми
- Лідери змін
- Уповноважені
- Викривачі корупції
- Перевірки організації роботи
- Реєстр порушників
- Нормативно-правові акти
- Стандарти доброчесності
Декларування
Запобігання політичній корупції
Антикорупційна політика
Конфлікт інтересів
Для громадян
Консультації з громадськістю
Відтепер усі компанії, які продовжують співпрацювати з агресором та включені до списку «Міжнародних спонсорів війни», а також ті, що будуть додаватися до нього у майбутньому, вносяться до бази даних World-Check з метою захисту фінансового сектора всіх країн світу від спонсорів російської війни.
Таку відповідь отримало Національне агентство з питань запобігання корупції (НАЗК) від міжнародної компанії LSEG, власників Refinitiv – оператора бази World-Check.
«Іноземні компанії, які продовжують співпрацю із росією, незважаючи на санкційні обмеження, потрапили до World-check - найбільшої у світі бази для перевірки контрагентів щодо зв’язків з терористичними організаціями, шахрайством тощо. Це створить їм суттєві проблеми у подальшій підтримці війні, адже банки і страхові компанії використовують World-check для оцінки ризиків. Відтак, співучасники війни будуть обмежені у вільному доступі до особистих і корпоративних фінансів», – зазначив Голова НАЗК Олександр Новіков.
Нагадаємо, що список «Міжнародних спонсорів війни» розроблено НАЗК та розміщено на порталі «Війна і санкції». Туди входять міжнародні компанії, які забезпечують державний та приватний сектор товарами і послугами критичного призначення, а також поповнюють бюджет країни агресора, тим самим фінансуючи війну.
Наразі до списку включені такі компанії, як Насперс, ТМС Танкерс Лтд, Мінерва Марін, Тенамаріс Шіпс Менеджмент Інк, Дельта Танкерс Лтд, Дайнаком Танкерс Менеджмент Лтд, Леруа Мерлен, ОупенУей Груп. Детальніше – на Порталі «Війна і санкції».