Про НАЗК
Доброчесність та запобігання корупції
- Про доброчесність та запобігання корупції
- Доброчесність у секторі безпеки та оборони
- Стратегічний аналіз корупційних ризиків
- Антикорупційна експертиза
- Антикорупційні програми
- Уповноважені
- Викривачі корупції
- Перевірки організації роботи
- Реєстр порушників
- Нормативно-правова база
- Стандарти доброчесності
Декларування
Запобігання політичній корупції
Антикорупційна політика
Конфлікт інтересів
Для громадян
Консультації з громадськістю

Національне агентство з питань запобігання корупції (НАЗК) та Рада економічної безпеки України (РЕБ) уклали Меморандум про співпрацю для формування та обміну інформацією у сфері державної санкційної політики.
Зокрема, інституції будуть спільно працювати над дослідженнями обходу санкцій, формуванням санкційних списків, а також оцінюванням ефективності української та міжнародної санкційної політики. Інституції будуть проводити спільні заходи, а також разом працювати над підготовкою інформаційних матеріалів у сфері державної санкційної політики. Відповідний меморандум укладений строком на три роки.
"Взаємодія та обмін інформацією між українськими та міжнародними організаціями і інституціями мають надважливе значення для зміцнення санкційного тиску на російську федерацію. Лише координуючи зусилля, ми зможемо ефективно протидіяти державі-агресору. Тож НАЗК відкрите до співпраці з усіма, хто наразі бореться на санкційному фронті. Меморандум з Радою економічної безпеки України – це один із кроків у цьому напрямку," – заявив Голова НАЗК Олександр Новіков.
Раніше РЕБ та НАЗК вже спільно працювали над кейсом діяльності на російському ринку найбільшої нафтопромислової компанії SLB. Результатом співпраці стало внесення нафтосервісного гіганта до переліку міжнародних спонсорів війни.
Рада економічної безпеки України (РЕБ) – організація, створена з метою виявлення та протидії внутрішнім та зовнішнім загрозам економічній безпеці України.
