Про НАЗК
Доброчесність та запобігання корупції
- Про доброчесність та запобігання корупції
- Доброчесність у секторі безпеки та оборони
- Стратегічний аналіз корупційних ризиків
- Антикорупційна експертиза
- Антикорупційні програми
- Уповноважені
- Викривачі корупції
- Перевірки організації роботи
- Реєстр порушників
- Нормативно-правова база
- Стандарти доброчесності
Декларування
Запобігання політичній корупції
Антикорупційна політика
Конфлікт інтересів
Для громадян
Консультації з громадськістю

Національне агентство з питань запобігання корупції (НАЗК) опублікувало оновлені роз’яснення щодо застосування антикорупційного законодавства.
Роз’яснення містять відповіді на найбільш розповсюджені питання щодо заповнення декларацій та фінансового контролю, які надходили до НАЗК.
Крім того, нові роз’яснення враховують останні зміни законодавства (внесені Законами України від 15.12.2020 № 1079-ІХ та від 04.12.2020 № 1074-ІХ) та практику проведення повних перевірок декларацій НАЗК.
За даними Реєстру декларацій, станом на 04.02.2021, лише 54 607 суб’єктів декларування подали декларації типу “щорічна” та “після звільнення”. Це трохи більше 5% від загальної кількості суб’єктів декларування у порівнянні з минулим роком.
Ознайомитися з повним текстом документа можливо на офіційному сайті НАЗК, а його окремі частини будуть публікуватися в Telegram-каналі НАЗК.
Також роз’яснення у зручному форматі по категоріях можна знайти у базі знань НАЗК за посиланням, де працює пошук за ключовим словом.
[pdf-embedder url="https://nazk.gov.ua/wp-content/uploads/2021/02/Rozyasnennya-1-vid-03.02.2021-versiya-dlya-zavantazhennya.pdf"]
