НАЗК
UA 01103 Київ Бульвар Дружби Народів, 28
support@nazk.gov.ua
+38 (044) 200-06-94
Національне Агентство з Питань Запобігання Корупці
A-
A
A+
A
A
Звичайна версія сайту
Меню
...
79
судових справ викривачів
супровід яких здійснює НАЗК
370
антикорупційних
програм перевірено
135
антикорупційних
експертиз проведено
10400
кількість осіб внесених
до реєстру корупціонерів
Запобігання та протидія корупції

“Ми плануємо перетворитися на IT-організацію до кінця цього року”, — Голова НAЗК Новіков під час візиту вірменської Комісії з питань запобігання корупції

Посилання скопійовано
“Ми плануємо перетворитися на IT-організацію до кінця цього року”, — Голова НAЗК Новіков під час візиту вірменської Комісії з питань запобігання корупції

Національне агентство з питань запобігання корупції відвідала делегація Комісії з питань запобігання корупції Республіки Вірменія. Мета візиту — обмін досвідом у сфері запобігання корупції та вивчення можливих шляхів співпраці.

Антикорупційна політика, механізми фінансового контролю, ІТ-інновації у сфері запобігання корупції, політична корупція та конфлікт інтересів — ось неповний перелік ключових тем, які вдалося обговорити протягом останніх двох днів.

Під час вітальної зустрічі Голова НАЗК Олександр Новіков привітав гостей та розповів їм про структуру та модель функціонування НАЗК. Особливу увагу Голова приділив IT-інструментам та реформуванню внутрішньої структури органу.

«Ми фактично плануємо перетворитися на IT-організацію до кінця цього року», — заявив Новіков і додав, що НАЗК працює над  автоматизацією більшості процесів, включаючи процес перевірки декларацій.

Представники структурних підрозділів НАЗК також поділилися своїм досвідом, практикою впровадження антикорупційної політики в країні та використання різноманітних інструментів для забезпечення доброчесності в органах влади.

Іншою важливою темою стала HR-реформа НАЗК та навчання персоналу. Заступник голови НАЗК Іван Пресняков зазначив, що «ІТ-інструменти та команда є головними активами НАЗК».

Як пояснили представники Комісії Республіки Вірменія, після Оксамитової революції три роки тому боротьба з корупцією стала одним із головних пріоритетів у країні. Позитивна зміна Індексу сприйняття корупції (рейтинг країн світу, що укладається організацією Transparency International) показала, що ці зусилля не стали даремними та суспільство вже помітило зміни на краще

Комісія з питань запобігання корупції Вірменії була утворена в кінці 2019 року, а деякі департаменти були сформовані нещодавно; саме тому представники вірменської делегації вважають надзвичайно корисним «подивитися, як деякі функції працюють у часовій перспективі».

«Цей візит був справді цікавим для нас, оскільки у вас [НАЗК] більше досвіду. Деякі функції, які ми вже запровадили або починаємо впроваджувати у нашій країні, у НАЗК уже працюють протягом тривалого часу», — прокоментував візит Арамаїс Пашинян, член Комісії з питань запобігання корупції Вірменії.

Він додав, що представники двох установ уже  домовились продовжувати подальшу співпрацю та обмін досвідом в онлайн-форматі.

Посилання скопійовано
Версія для друку

Останні новини

23 Жовтня 2021
Два народних депутати та три керівники партій: на наступному тижні для надання пояснень НАЗК запрошує 19 осіб
23 Жовтня 2021
НАЗК оголосило конкурс на зайняття чотирьох посад
21 Жовтня 2021
Результати роботи НАЗК за напрямком запобігання політичній корупції за 9 місяців: у звітах виявлено ознаки 30 кримінальних правопорушень
Календар новин
Календар новин
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
Повернутись
контакт-центр
+38 (044) 200-06-94
працює з 9:00 до 18:00
контакт-центр
контакт-центр