НАЗК
UA 01103 Київ Бульвар Дружби Народів, 28
support@nazk.gov.ua
+38 (044) 200-06-94
Національне Агентство з Питань Запобігання Корупці
A-
A
A+
A
A
Звичайна версія сайту
Меню
...

Бізнесмени та топ-менеджери публічно засуджують політику Кремля, переказують мільйони доларів на підтримку України та звільняються з посад, щоби їх виключили зі списків кандидатів на санкції. НАЗК продовжує отримувати заявки від кандидатів на санкції

Посилання скопійовано
Бізнесмени та топ-менеджери публічно засуджують політику Кремля, переказують мільйони доларів на підтримку України та звільняються з посад, щоби їх виключили зі списків кандидатів на санкції. НАЗК продовжує отримувати заявки від кандидатів на санкції

Лише за один тиждень після оприлюднення інформації про те, що Національне агентство з питань запобігання корупції (НАЗК) уперше виключило особу зі списків кандидатів на санкції, до Агентства звернулася низка людей, які також виконали ряд вимог для того, щоби їх виключили з переліку. Поміж цих вимог — публічне засудження війни росії проти України та звільнення з посад у російських компаніях.

«Росія стає токсичною державою, з якою не хоче мати нічого спільного жодна людина, що цінує власну репутацію», — зазначив Голова НАЗК Олександр Новіков.

Нагадаємо, що роль НАЗК у ідентифіцікаї кандидатів на санкції передбачена в Дорожній карті індивідуальних санкцій, розробленій міжнародною групою Єрмака-Макфола щодо санкцій.

У черзі очікування рішення НАЗК — члени наглядових рад топ-компаній та підсанкційних банків рф, які звільнилися з посад, а також представники бізнесу. Зокрема, до НАЗК звернувся незалежний директор мережі магазинів низьких цін Fix Price, який пішов зі своєї посади, а також публічно заявив про підтримку України та відмову від співпраці з російським ринком.

Крім того, НАЗК також виключило з кандидатів бізнесмена та власника низки технологічних компаній, який розірвав зв’язки з російським ринком, засудив війну проти України та пожертвував понад 4 млн доларів США на допомогу українським біженцям по всьому світі.

Нагадуємо вам, що будь-яка особа, яка хоче, щоби її виключили зі списку, повинна виконати ряд вимог, передбачених у Дорожній карті індивідуальних санкцій. Зокрема, публічно засудити політику Кремля та війну проти України, звільнитися з посади або зробити інші дії визначені спеціально для тієї чи іншої категорії.

Завдяки такому механізму росія залишається без фінансової та ідеологічної підтримки еліт, податки якої йдуть на війну проти України.

Інші 16 тисяч кандидатів, які ще мають шанс не потрапити під міжнародні санкції, можуть знайти себе в списку на вебсайті «Війна&санкції».

Механізм виходу зі списку кандидатів для своєї категорії посади можна знайти за посиланням або дізнатися, написавши на press@nazk.gov.ua.

* Імена осіб не розголошуються для забезпечення конфіденційності. Звертаючись до НАЗК щодо виключення зі списку кандидатів на санкції, ви можете бути впевненим, що дані про вас будуть у безпеці.

Посилання скопійовано
Версія для друку

Останні новини

18 Серпня 2022
До нового списку кандидатів на санкції від НАЗК увійшли куратор ПВК Вагнера в Африці, експертка з традиційних російських цінностей та продюсер гурту «Земляни»
16 Серпня 2022
НАЗК та Міжнародна антикорупційна академія підписали меморандум про співпрацю для забезпечення навчання посадовців у рамках процесу відбудови
16 Серпня 2022
НАЗК провело антикорупційну експертизу проекту постанови КМУ про одержання земельних ділянок підприємствами, евакуйованими із зони бойових дій
Календар новин
Календар новин
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031  
Повернутись
контакт-центр
+38 (044) 200-06-94
працює з 9:00 до 18:00
контакт-центр
контакт-центр