НАЗК
UA 01103 Київ бульвар Миколи Міхновського, 28
support@nazk.gov.ua
+38 (044) 200-06-94
Національне Агентство з Питань Запобігання Корупці
A-
A
A+
A
A
Звичайна версія сайту
Меню
...

До переліку міжнародних спонсорів війни внесено Peninsula Petroleum Limited, що заправляє та обслуговує танкери з російською нафтою

Посилання скопійовано
До переліку міжнародних спонсорів війни внесено Peninsula Petroleum Limited, що заправляє та обслуговує танкери з російською нафтою

Національне агентство з питань запобігання корупції (НАЗК) внесло провідну світову компанію з постачання суднового палива, ірландську Peninsula Petroleum Limited до переліку міжнародних спонсорів війни.

Поки росія, заробляючи на морському експорті нафти, підтримує свою економіку, Peninsula Petroleum Limited продовжує отримувати надприбутки і доставляти паливо для суден, які транспортують цю російську нафту. Великі танкери щодня залишають рф через Балтійське море, незважаючи на те, що Євросоюз запровадив ембарго на імпорт російської нафти після повномасштабного вторгнення в Україну. Ці судна зазвичай зупиняються біля порту Скау в Північній Данії, щоб дозаправитися перед тим, як прямувати до кінцевих клієнтів за межами Європи.

Peninsula Petroleum працює як глобальний постачальник бункерного палива, здійснює понад 25 000 поставок на рік та пропонує послуги з перепродажу палива, технічну експертизу, управління флотом та яхтингові послуги.

Незважаючи на те, що кілька компаній, які постачають бункерне паливо, припинили співпрацю з компаніями країни-агресора, Peninsula Petroleum усвідомлено продовжує постачати паливо танкерам у водах Данії, коли вони повертаються або прямують до одного з головних нафтових портів, розташованих на північному заході рф.

Це дозволяє компанії встановлювати вищі ціни при продажах палива танкерам, що транспортують російську нафту.

Огляд даних AIS (система ідентифікації суден) в цьому районі показує, що Peninsula Petroleum щотижня постачає велику кількість палива танкерам, які прямують до або з держави-терориста.

Компанія ж заявляє, що санкції ніколи не мали на меті повністю відрізати російську нафту від світового ринку, оскільки це підвищить ціни на нафту та зашкодить світовій економіці.

Тож поки росія всіляко шукає можливостей підтримати свою економіку, ослаблену через дієвість світових санкцій, Peninsula Petroleum Limited прямо сприяє транспортуванню та продажу російської нафти через заправку та обслуговування її танкерів. Це демонструє підтримку та спонсорування війни компанією.

Нагадаємо, що внесення компаній до переліку міжнародних спонсорів війни є потужним репутаційним інструментом. В переліку вже 22 компанії, які підтримують війну рф проти нашої держави. Всі вони вже внесені до бази даних World-Check — бази даних осіб і організацій із підвищеним ризиком, яка використовується в усьому світі для виявлення та управління фінансовими, регуляторними та репутаційними ризиками. Так,  усі світові компанії та інвестори бачать, що з такими компаніями співпрацювати небезпечно та ризиковано.

Роль НАЗК у санкційній політиці визначена в Дорожній карті індивідуальних санкцій, розробленій Стенфордською міжнародною робочою групою з російських санкцій.

Посилання скопійовано
Версія для друку

Останні новини

29 Травня 2023
НАЗК виявило ознаки необґрунтованості активів у податківця
26 Травня 2023
Сімейні цінності: НАЗК виявило ознаки необґрунтованості активів у столичних службовців
26 Травня 2023
Ефективне виконання Державної антикорупційної програми забезпечить вступ України в ОЕСР та гарантуватиме прозорість у процесах відбудови 
Календар новин
Календар новин

Archive Calendar

Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031  
Повернутись
контакт-центр
+38 (044) 200-06-94
працює з 9:00 до 18:00
контакт-центр
контакт-центр