НАЗК НАЗК
A-
A
A+
A
A
Звичайна версія сайту

Функція “Дані для декларації” тимчасово не працюватиме до відновлення роботи реєстрів Міністерства юстиції України

31.12.2024

Національне агентство з питань запобігання корупції (НАЗК) тимчасово призупиняє роботу функції “Дані для декларації” в Єдиному державному реєстрі декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування (далі - Реєстр декларацій) до відновлення стабільної роботи реєстрів Міністерства юстиції України. Всі інші функції Реєстру декларацій працюють у звичному режимі.

Відсутність обміну даними з реєстрами Мін'юсту не дає можливості в повному обсязі сформувати довідку “Дані для декларації” та\або може продовжити термін її формування на невизначений термін. Про відновлення роботи цієї функції Реєстру декларацій Національне агентство повідомить додатково. 

Рекомендуємо слідкувати за сторінками Національного агентства та Мін'юсту і повідомленнями про відновлення роботи реєстрів Міністерства юстиції. 

Нагадаємо, з 1 січня 2025 року стартує щорічна кампанія декларування публічних службовців - 2024, яка триватиме до 31 березня включно. Якщо вам необхідно терміново подати декларацію, то ви можете це зробити, зібравши всі необхідні дані самостійно.

Також звертаємо вашу увагу, що інформацію про нараховані доходи краще отримати за місцем роботи, оскільки в Державному реєстрі фізичних осіб-платників податків (ДРФО) наразі немає інформації за останній квартал 2024 року. За податковим законодавством, ці дані будуть сформовані до 20 лютого 2025 року. 

Якщо немає терміновості в поданні декларації, то рекомендуємо ознайомитись з оновленими роз’ясненнями НАЗК у Базі знань та поспілкуватись з антикорупційним уповноваженим (з уповноваженою особою з питань запобігання та виявлення корупції) організації, в якій ви працюєте, щоб отримати консультації щодо усіх незрозумілих вам нюансів заповнення декларації. 

Якщо ви не отримали відповіді на свої питання, то телефонуйте на гарячу лінію НАЗК (044) 200-06-94.

Останні новини

23.07.2025
16:03
НАЗК долучиться до підготовки законодавчих змін для збереження незалежності антикорупційної та правоохоронної систем
18.07.2025
17:20
Повні перевірки: судитимуть експодатківця з Тернопільщини за декларування недостовірної інформації
17:00
Цивільна конфіскація за результатами моніторингу способу життя: у сім'ї високопосадовця Нацполіції конфісковано квартиру за рішенням Апеляційної палати ВАКС
14:22
НАЗК розпочало вилучення з Реєстру порушників відомостей, строк зберігання яких минув
17.07.2025
15:39
Моніторинг способу життя: результати за перше півріччя 2025 року 
14:30
Верховний Суд підтвердив законність рішення про цивільну конфіскацію майна ексміграційника Одещини на 5,6 млн грн за матеріалами НАЗК
13:18
Антикорполітика, просвіта, дизайн та роз’яснювальна робота: в НАЗК чотири нові вакансії
11:39
Реєстр порушників: як він працює, хто в нього потрапляє і які зміни вносить новий закон
16.07.2025
15:40
Закон щодо підвищення відповідальності посадовців за корупційні правопорушення: які зміни передбачені
13:01
Повні перевірки декларацій за червень 2025 року: НАЗК виявило порушення на майже 243 млн грн
10:06
URC2025: НАЗК презентувало прогрес антикорупційної політики та розпочинає нову співпрацю з ОЕСР
14.07.2025
17:00
Моніторинг способу життя: депутат-землевпорядник Броварського району підозрюється в незаконному збагаченні
14:47
Посадовицю КМДА оштрафував суд за відмову надати інформацію НАЗК
11.07.2025
14:33
НАЗК сформувало рейтинг ризикованості декларацій за 2024 рік та завершило автоперевірки декларацій
10:12
Перемога у війні та над корупцією є стратегічними пріоритетами для України та фактором єдності з ЄС — Голова НАЗК на URC2025
10.07.2025
15:54
Результати роботи НАЗК за другий квартал 2025 року за напрямом антикорупційної експертизи
08:02
Україна продемонструвала значний прогрес у запобіганні та протидії корупції — результати 5-го раунду оцінки Стамбульського плану дій ОЕСР
09.07.2025
18:04
Конфлікт інтересів: протоколи, обґрунтовані висновки та приписи за червень 2025 року
15:12
Повні перевірки декларацій: скеровано до суду справу стосовно старости сіл Хотянівка та Осещина Вишгородської міськради за недостовірне декларування
08.07.2025
16:25
До уваги антикорупційних уповноважених: до 15 серпня необхідно подати звіт про виконання антикорупційної програми
Чат-бот Telegram
контакт-центр
Чат-бот Telegram
Контакти
+38 (044) 200-06-94 info@nazk.gov.ua
працює з 9:00 до 18:00
Технічна підтримка
support@nazk.gov.ua