НАЗК
UA 01103 Київ Бульвар Дружби Народів, 28
support@nazk.gov.ua
+38 (044) 200-06-94
Національне Агентство з Питань Запобігання Корупці
A-
A
A+
A
A
Звичайна версія сайту
Меню
...

Голова НАЗК, Директор НАБУ та в. о. Керівника САП закликали мережу антикорупційних органів при ООН GlobE Network припинити членство росії в організації

Посилання скопійовано
Голова НАЗК, Директор НАБУ та в. о. Керівника САП закликали мережу антикорупційних органів при ООН GlobE Network припинити членство росії в організації

Голова Національного агентства з питань запобігання корупції (НАЗК) Олександр Новіков, Директор Національного антикорупційного бюро України (НАБУ) Артем Ситник та в. о. Керівника Спеціальної антикорупційної прокуратури (САП) Максим Грищук звернулися до Глобальної оперативної мережі антикорупційних правоохоронних органів (GlobE Network) з метою припинити членство росії в організації.

«У зв’язку з цією надзвичайною ситуацією ми закликаємо голову, віце-голову та наглядову раду мережі GlobE Network терміново скликати позачергове засідання для внесення необхідних змін до Статуту GlobE та припинення членства Російської Федерації в мережі. Просимо вас доєднатися до тих, хто засуджує цей варварський напад російської федерації», — зазначають керівники антикорупційних органів у листі.

GlobE Network — це міжнародна платформа для співпраці антикорупційних органів, організована Управлінням ООН із наркотиків і злочинності. До складу GlobE входять 92 організації з 55 країн. Наразі у GlobE головує Іспанія.

Ukraine for GlobE (1)

 

Повний текст листа українською:

Членам наглядової ради

GlobE Network

 

Дорогі колеги,

 

Ми знаємо, що весь світ сьогодні з великим сумом спостерігає за подіями в Україні. Як показали результати останньої Генасамблеї ООН, весь світ шокований варварською війною, яку російська федерація розпочала 24 лютого 2022 року проти України. Це безпосередньо торкається мирного населення України та призводить до загибелі невинних людей — за 7 днів війни російсько-окупаційні війська знищили 2000 мирних жителів. Вони також руйнують соціальну інфраструктуру та розбивають квартали. Такі дії російської федерації не можуть бути виправданими.

 

Українські герої відстоюють не лише незалежність нашої країни та життя нашого народу, а й цінності демократії, прав людини та доброчесності.

 

У ці важкі часи наші антикорупційні інституції роблять усе можливе, щоби служити нашій країні та зберігати сталу основу для подальшого розвитку країни після війни.

 

Електронний реєстр декларацій про майновий стан державних службовців, який почав працювати у 2016 році, досі працює. Судді Вищого антикорупційного суду продовжують здійснювати правосуддя під час постійних повітряних тривог у Києві. Спецпризначенці Національного антикорупційного бюро регулярно патрулюють урядовий квартал столиці, у той час, як детективи Бюро продовжують розслідування резонансні корупційні справи й охороняти зібрані докази.

 

Ми віримо, що антикорупційні органи інших держав поділяють наші прагнення та нашу прихильність до доброчесності, свободи та незалежності. Звертаємо вашу увагу на те, що дії російського уряду грубо та недопустимо порушують Статут мережі GlobE та зневажають такі цінності її учасників як верховенство права, мир у всьому світі, безпека у світі та права людини. Своїми діями уряд російської федерації продемонстрував свою зневагу до цінностей і бачення мережі GlobE.

 

У зв’язку з цією надзвичайною ситуацією ми закликаємо голову, віце-голову та наглядову раду мережі GlobE Network терміново скликати позачергове засідання для внесення необхідних змін до Статуту GlobE та припинення членства російської федерації в мережі.

 

Просимо вас додати доєднатися до тих, хто засуджує цей варварський напад російської федерації

 

У цій війні українці демонструють унікальну єдність, борючись за свій вибір і своє європейське майбутнє. Ми також просимо вас об’єднатися та підтримати Україну на її шляху до демократії та перемоги.

 

Олександр Новіков

Голова Національного агентства з питань запобігання корупції

 

Артем Ситник

Директор Національного антикорупційного бюро України

 

Максим Грищук

В. о. Голови Спеціалізованої антикорупційної прокуратури України

Посилання скопійовано
Версія для друку

Останні новини

26 Січня 2023
НАЗК 2.0. Санкційна політика-2022: участь у створенні санкційних планів, портал “Війна і санкції”, активи росіян та пошук іноземців у російських компаніях
26 Січня 2023
НАЗК та Нацагентство із забезпечення якості вищої освіти об’єднали зусилля задля зменшення корупції у вишах
26 Січня 2023
Державна антикорупційна програма, що відповідає на вимоги суспільства та наближає членство України в ЄС та НАТО, готова до затвердження Кабміном
Календар новин
Календар новин

Archive Calendar

Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031  
Повернутись
контакт-центр
+38 (044) 200-06-94
працює з 9:00 до 18:00
контакт-центр
контакт-центр