НАЗК
UA 01103 Київ Бульвар Дружби Народів, 28
support@nazk.gov.ua
+38 (044) 200-06-94
A-
A
A+
A
A
Звичайна версія сайту
Меню
...
10
560
перевірок зупинено
рішення КСУ №13-р/2020
656
У перевірці
декларацій
976
Перевірено
декларацій
827
Перевірено
субєктів
Повні перевірки декларацій

Голова НАЗК Олександр Новіков зустрівся з представниками Парламентської Асамблеї Ради Європи

Посилання скопійовано
Голова НАЗК Олександр Новіков зустрівся з представниками Парламентської Асамблеї Ради Європи

Досягнення України у виконанні міжнародних зобов’язань щодо боротьби з корупцією обговорили учора, 6 липня, під час робочої зустрічі Голова Національного агентства з питань запобігання корупції (НАЗК) Олександр Новіков та співдоповідачі Моніторингового комітету Парламентської Асамблеї Ради Європи (ПАРЄ) Алфред Хеєр та Біргір Торарінссон.

Участь у зустрічі також взяли заступник Голови НАЗК Іван Пресняков, заступник Керівника Секретаріату Моніторингового комітету ПАРЄ Бас Кляйн та заступниця керівника Офісу Ради Європи в Україні Олена Литвиненко.

«Україна на сьогодні запровадила найкращі інструменти запобігання корупції. У нас найширший у світі, найсучасніший Реєстр декларацій про доходи, який охоплює не тільки активи посадовців, а й також їхні корпоративні права, членство в організаціях. Це дає змогу контролювати, зокрема, випадки конфлікту інтересів посадовців. У нас найновіший і найкращий у світі Реєстр фінансових звітів політичних партій. Всі ці інструменти чітко демонструють рішучість України у сфері боротьби з корупцією», — зазначив під час зустрічі Олександр Новіков.

Також він додав, що наразі НАЗК активно співпрацює з іншими антикорупційними органами України, такими як Національне антикорупційне бюро України (НАБУ), Спеціалізована антикорупційна прокуратура (САП) та Вищий антикорупційний суд (ВАКС). 

«Ще два роки тому, система антикорупційних органів в Україні не була такою ефективною, як зараз. Зараз НАЗК активно співпрацює з іншими антикорупційними органами України, такими як НАБУ, САП та ВАКС. Результати такої співпраці вже можна побачити на практиці. Але для повноцінної роботи антикорупційних органів необхідно, щоб Верховна Рада прийняла у другому читанні Антикорупційну стратегію, яку НАЗК з партнерами розробили ще минулого року, та яка вже була схвалена Урядом. Стратегія забезпечить чіткий напрямок для судової реформи, реформи правоохоронних органів, покращення умов для ведення бізнесу та знищення корупції в оборонному секторі», — додав Голова НАЗК.

Нагадаємо, що у листопаді 2020 року після відомого рішення Конституційного Суду України ПАРЄ підтримала НАЗК та закликала Україну відновити систему е-декларування. Також співдоповідач ПАРЄ з моніторингу України Альфред Геєр (Швейцарія) закликав вжити всіх необхідних заходів для зміцнення структур, відповідальних за боротьбу з корупцією в Україні.

Посилання скопійовано
Версія для друку

Останні новини

27 Вересня 2021
НАЗК виявило, що екс-депутат Черкаської обласної ради не вказав свої корпоративні права майже на півмільйона гривень у російській компанії
24 Вересня 2021
На наступному тижні для надання пояснень НАЗК запрошує 12 осіб
24 Вересня 2021
НАЗК шукатиме шляхи для виконання «закону про олігархів», хоча бачить великі ризики у суперечливості норм Закону, – Олександр Новіков
Календар новин
Календар новин
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930  
Повернутись
контакт-центр
+38 (044) 200-06-94
працює з 9:00 до 18:00
контакт-центр
контакт-центр