НАЗК
UA 01103 Київ Бульвар Дружби Народів, 28
support@nazk.gov.ua
+38 (044) 200-06-94
Національне Агентство з Питань Запобігання Корупці
A-
A
A+
A
A
Звичайна версія сайту
Меню
...

Голова НАЗК здійснить робочу поїздку для участі у заходах високого рівня за участі посадовців держав — членів НАТО та ОЕСР на запрошення цих організацій

Посилання скопійовано
Голова НАЗК здійснить робочу поїздку для участі у заходах високого рівня за участі посадовців держав — членів НАТО та ОЕСР на запрошення цих організацій

Голова Національного агентства з питань запобігання корупції (НАЗК) Олександр Новіков візьме участь у низці заходів високого рівня Організації економічного співробітництва та розвитку (ОЕСР) та представить кращі практики НАЗК на курсі з розбудови доброчесності в обороні Організації Північноатлантичного договору (НАТО). 

Головна мета участі — презентувати стан справ з протидією корупції в Україні і пріоритетами антикорупційної політики, поділитися досвідом напрацювань НАЗК як одного з ключових елементів антикорупційної інфраструктури. Продемонструвати міжнародним партнерам сталість роботи антикорупційних інституцій в умовах повномасштабної агресії російської федерації є надзвичайно важливим для продовження і збільшення військової допомоги Україні та підтримки її відновлення. 

Участь України у заходах ОЕСР з антикорупційної тематики є особливо важливою у зв’язку з визнанням ОЕСР перспективи членства України у цій організації.  Також О.Новіков проведе двосторонні переговори з керівниками антикорупційних органів Франції з метою налагодження постійного співробітництва.

Програма міжнародних заходів за участі Голови НАЗК

  • 9 листопада на персональне запрошення Школи НАТО (Німеччина) Олександр Новіков виступить з доповіддю про стан протидії корупції в Україні в умовах війни та досвід Агентства в запобіганні корупції. Серед учасників зустрічі – військові, високопосадовці Альянсу, а також представники безпекових відомств Норвегії, Франції, Італії, Іспанії, Швейцарії, Грузії, Молдови, Вірменії та інших.
  • 15 листопада, за домовленістю між Агентством із боротьби з корупцією (AFA) та Вищим органом з питань прозорості в суспільному житті (HATVP) у Франції, Голова НАЗК проведе зустріч  з французькими колегами для обміну досвідом та встановлення постійного співробітництва із запобігання та протидії корупції.
  • 16 листопада Олександр Новіков візьме участь у зустрічі високого рівня очільників антикорупційних і правоохоронних органів Східної Європи та Центральної Азії. Під час зустрічі члени Робочої групи з питань боротьби з хабарництвом у міжнародних комерційних операціях ОЕСР, до якої Україна має намір приєднатись та над чим працює національна робоча група (Указ Президента України № 539/2022), представники міжнародних організацій, громадянського суспільства та бізнес-організацій обговорять виклики й проблеми в боротьбі з корупцією в регіоні. Також усі учасники планують публічно заявити про спільне зобов’язання посилити співпрацю з протидії корупції.
Посилання скопійовано
Версія для друку

Останні новини

9 Грудня 2022
На світлому боці: як НАЗК працювало під час війни?
8 Грудня 2022
4500 осіб під санкціями, найбільший у світовій історії пакет персональних санкцій та санкційний портал: результати роботи МРГ за 100 днів
8 Грудня 2022
Голова НАЗК та Посол Японії обговорили пріоритетні напрями співпраці та роль НАЗК у процесі повоєнної відбудови України
Календар новин
Календар новин

Archive Calendar

Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031  
Повернутись
контакт-центр
+38 (044) 200-06-94
працює з 9:00 до 18:00
контакт-центр
контакт-центр