НАЗК НАЗК
A-
A
A+
A
A
Звичайна версія сайту

#корупційніщасливчики: хто ще уникнув відповідальності завдяки КСУ

08.11.2020
#корупційніщасливчики: хто ще уникнув відповідальності завдяки КСУ

Ці люди не підуть на виклик до НАБУ. І їм не доведеться пояснювати незадекларовані статки Національній поліції. Бо Конституційний Суд скасував відповідальність за декларування недостовірної інформації.

Продовжуємо вас знайомити з корупційними щасливчиками.

Василь Коротецький, екс-начальник відділу державного екологічного нагляду тваринного світу та біоресурсів Держекоінспекції. Під час повної перевірки його декларації НАЗК виявило ознаки того, що він не повідомив про свої фінансові зобов’язання на 9,2 млн грн.

Світлана Балух, головний державний ревізор-інспектор Шевченківського відділення Личаківської ОДПІ ГУ ДФС у Львівській області. Не зазначила у декларації квартиру вартістю понад 1,2 млн грн, яка на праві спільної власності належить її чоловікові, а також дохід чоловіка від продажу нерухомості на 6,8 млн грн.

Юрій Шрамко, заступник генерального директора Держпідприємства «Укрінмаш». Не вказав про фінансові зобов’язання дружини перед підприємством на 6,8 млн грн, а також про сплачені за кредитом відсотки на понад 577 тис грн.

Ірина Самойленко, головний спеціаліст відділу переговорів та доступу до ринків управління Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України. Не повідомила про нерухомість вартістю майже 3,9 млн грн та фінансові зобов’язання на користь банку на понад 3 млн грн.

Олександр Холін, директор філії Держпідприємства «Укрдержбудекспертиза» у Херсонській області. Не задекларував корпоративні права у підприємстві з розміром внеску понад 5,3 млн грн.

Кому ще вдалося уникнути відповідальності, опублікуємо згодом.

Далі буде...

 

Через рішення Конституційного Суду України від 27.10.2020 № 13-р/2020 робота НАЗК лишається заблокованою. НАЗК позбавлено можливості проводити повні перевірки декларацій, складати протоколи про адміністративні правопорушення, пов’язані з корупцією, здійснювати перевірки організації роботи із запобігання корупції в державних установах тощо.

Попри це, ми віримо, що законодавці знайдуть правові шляхи врегулювання цієї ситуації. Саме тому продовжуємо працювати над ініціативами, які допоможуть підвищити ефективність запобігання та протидії корупції в Україні після відновлення повноцінного функціонала НАЗК.

Останні новини

12.05.2026
17:37
Голова НАЗК обговорив із Послом Естонії поглиблення співпраці у сферах антикорупції, цифрового врядування та кібербезпеки
15:00
Повні перевірки: Суд визнав винним депутата із Сумщини у недостовірному декларуванні
12:14
Звіт про лобіювання: як вносити дані про клієнтів і бенефіціарів
11.05.2026
17:37
Екскерівника Держлікслужби судитимуть за декларування недостовірних відомостей
15:27
BI Defence Community: платформа з розбудови доброчесності в секторі безпеки і оборони
10:41
Понад 2,8 млн грн податків та зборів надійшло до бюджету завдяки фінансовому контролю НАЗК
08.05.2026
12:31
Актуальні вакансії в НАЗК: моніторинг способу життя, спецперевірки, ІТ та HR
10:25
Porsche, Mercedes та нерухомість у рекреаційній зоні: екскерівника комунального підприємства Харкова підозрюють у недостовірному декларуванні
06.05.2026
16:06
До 11 травня політичні партії мають подати звіти звіти за I квартал 2026 року
10:53
Прозора кадрова політика в оборонній сфері: НАЗК спільно з міжнародними партнерами координує впровадження антикорупційних запобіжників
05.05.2026
16:27
Незаконне збагачення на понад 22 млн грн: суд визначив заставу ексочільнику правоохоронного органу на Миколаївщині
15:10
НАЗК склало й скерувало до суду перші протоколи за порушення законодавства у сфері лобіювання
04.05.2026
17:41
Голова НАЗК Віктор Павлущик зустрівся з Послом Королівства Нідерланди в Україні
13:00
Моніторинг способу життя: у полковника поліції на Одещині можуть стягнути в дохід держави авто за 3,4 млн грн
01.05.2026
15:00
ВАКС визнав необґрунтованими активи депутата Київської міської ради та його дружини
30.04.2026
16:06
Найкорумпованіші сфери, ефективність антикорупційної діяльності та очікування: у НАЗК презентували результати експертного опитування
15:10
АП ВАКС підтвердила конфіскацію активів, оформлених на тещу заступника начальника ГУНП Києва
29.04.2026
18:45
Цивільна конфіскація: ВАКС визнав необґрунтованими активи посадовця міграційної служби на понад 7,3 млн грн
11:40
Доступ до Реєстру прозорості буде обмежено 30 квітня з 16:00 до 18:00
10:11
Моніторинг способу життя: у І кварталі 2026 року НАЗК виявило порушення на понад 100 млн грн
Чат-бот Telegram
контакт-центр
Чат-бот Telegram
Контакти
+38 (044) 200-06-94 info@nazk.gov.ua
працює з 9:00 до 18:00
Технічна підтримка
support@nazk.gov.ua