НАЗК НАЗК
A-
A
A+
A
A
Звичайна версія сайту

Мінцифра та НАЗК презентували навчальний курс про викривачів корупції

04.02.2021
Мінцифра та НАЗК презентували навчальний курс про викривачів корупції

Національне агентство з питань запобігання корупції (НАЗК) у співпраці з Міністерством цифрової трансформації України (Мінцифра) та за підтримки Проєкту «Підтримка організацій-лідерів у протидії корупції в Україні «ВзаємоДія» (SACCI), який впроваджується за фінансової підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID), презентували навчальний курс «Викривач у законі».«Серіал «Викривач у законі» є одним з інструментів для поширення знань про викривання. Окрім того, освітня платформа Мінцифри — це додаткова аудиторія здебільшого молоді, якій потрібно допомагати формувати нульову толерантність до корупції. Впевнений, курс стане в пригоді тим, хто ще сумнівається: викривати корупцію чи ні», — розповідає керівник Департаменту запобігання та виявлення корупції Сергій Деркач.

Навчальний курс допоможе глядачам дізнатися:

  • хто такий викривач, які в нього права та гарантії захисту згідно із законом;
  • що таке корупція, як вона впливає на життя кожного громадянина зокрема й державу та суспільство загалом;
  • що має бути зазначено в повідомленні про можливі факти корупції, яке подає викривач;
  • до якого органу потрібно подавати повідомлення про корупцію;
  • як подавати повідомлення про корупцію через сайти державних органів.
«Серіал спрямований на те, щоби кожен громадянин не просто усвідомив проблему — «Корупція існує». А щоб усвідомлення цього факту ставало відправною точкою до дії — «Що саме я можу зробити, щоби боротися з корупцією вже сьогодні?». Спираючись на численні дослідження, ми бачимо, що значна частина українців стикалася з корупцією в тому чи іншому вигляді й дійсно хоче з нею боротися. Тому в цьому серіалі ми показали конкретну механіку того, як стати викривачем або допомогти в запобіганні корупції», — зазначила заступник Міністра цифрової трансформації з питань євроінтеграції Валерія Іонан.

Після перегляду 5-ти серій навчального курсу та успішного складання фінального тестування користувачі отримають сертифікат, що засвідчує проходження базового антикорупційного курсу обсягом 0,2 кредиту ЄКТС.

Записатися та пройти курс можна за посиланням: https://osvita.diia.gov.ua/courses/vikrivac-u-zakoni.

Мінцифра та НАЗК презентували навчальний курс про викривачів корупції

Останні новини

09.05.2025
15:36
Повні перевірки: ДБР повідомило про підозру екскерівниці Дніпропетровської МСЕК за недостовірне декларування
13:00
ОЕСР відзначила суттєвий прогрес України у розбудові публічної та ділової доброчесності – Віктор Павлущик
11:18
Повні перевірки декларацій за квітень: НАЗК виявило порушення на майже 459 млн грн
08.05.2025
16:45
Цивільна конфіскація: САП за матеріалами НАЗК заявила позов щодо визнання необґрунтованою частини активу, оформленого на родичку чинного міністра агрополітики 
15:00
Моніторинг способу життя: 4,85 млн грн можуть стягнути в дохід держави з колишнього в.о. керівника Харківського ТЦК
12:20
НАЗК завершило перевірку ДП «Ліси України»: виявлено низку корупційних ризиків та ініційовано п’ять розслідувань
10:53
Міжвідомча робоча група щодо вступу у ЄС схвалила проєкт дорожньої карти «Верховенство права»: що передбачає блок “Боротьба з корупцією”
07.05.2025
18:49
Команда НАЗК на Чернігівщині: корупційні ризики у відбудові та закупівлі, інституційна спроможність антикорупційних уповноважених
09:30
НАЗК нагадує політичним партіям про необхідність подати звіти за I квартал 2025 року
06.05.2025
18:45
Нові вакансії в НАЗК: запрошуємо фахівців у сфері роботи антикорупційних уповноважених, антикорполітики та HR
16:15
Моніторинг способу життя: 5,5 млн грн можуть стягнути в дохід держави з ексначальника Запорізького ТЦК
12:18
Закон vs приватний інтерес: як врегулювати конфлікт посадовцям органів виконавчої влади
05.05.2025
11:39
Анонс Публічна презентація Огляду доброчесності та антикорупційної політики України ОЕСР
09:30
Цивільна конфіскація: ВАКС стягнув 2 млн грн з начальника відділу з питань нотаріату у Закарпатській області
02.05.2025
12:48
Як урядовці та нардепи мають діяти у разі конфлікту інтересів
01.05.2025
17:51
Повідомлення про оприлюднення проєкту наказу Національного агентства з питань запобігання корупції «Про визнання таким, що втратило чинність, рішення Національного агентства з питань запобігання корупції від 18 січня 2019 року № 43»
11:23
Недостовірні відомості на понад 22,5 млн грн: повні перевірки декларацій ексголовного податківця Тернопільщини
30.04.2025
12:15
НАЗК та антикорупційні установи країн Балтії обговорили питання співпраці в протидії корупції та зміцненні національної безпеки
10:03
Автоматизована перевірка декларацій: що означає отримана довідка в Реєстрі декларацій
28.04.2025
10:31
Сьогодні з 19:00 до 20:00 буде обмежено доступ до Реєстру декларацій
Чат-бот Telegram
контакт-центр
Чат-бот Telegram
Контакти
+38 (044) 200-06-94 info@nazk.gov.ua
працює з 9:00 до 18:00
Технічна підтримка
support@nazk.gov.ua