НАЗК направило до суду 14 протоколів стосовно заступника голови КМДА та внесло приписи двом головам облрад

Національне агентство з питань запобігання корупції направило до суду 14 протоколів про адміністративні правопорушення стосовно заступника голови КМДА та внесло приписи головам Миколаївської та Дніпропетровської обласних рад.

Національне агентство направило до суду 14 протоколів про адміністративні правопорушення, складених стосовно заступника голови Київської міської державної адміністраціії Вячеслава Непопа, який займаючи посаду директора КП «Житлоінвестбуд-УКБ», станом на 30 жовтня 2017 року протягом 7-ми місяців (з квітня по жовтень 2017-го) в умовах реального конфлікту інтересів видавав накази про нарахування премій своєму сину, який працював у його підпорядкуванні. Таким чином, посадовець вчинив адміністративні правопорушення, пов’язані із корупцією, відповідальність за які передбачено частинами першою та другою статті 172-7 КУпАП.

Національне агентство внесло припис голові Миколаївської обласної ради Вікторії Москаленко стосовно проведення службового розслідування з метою з’ясування причин та умов порушення Миколаївською обласною радою вимог частини першої статті 19 Закону України «Про запобігання корупції», а саме: незатвердження антикорупційної  програми Миколаївської  обласної ради на 2018 рік та неподання її на погодження до Національного агентства.

Також внесено припис голові Дніпропетровської обласної ради Глібу Пригунову стосовно проведення службового розслідування з метою з’ясування причин та умов порушення Дніпропетровською обласною радою вимог частини першої статті 19 Закону України  «Про запобігання корупції», а саме: неподання антикорупційної програми Дніпропетровської обласної ради у 2018 році з повним комплектом документів, що унеможливило її розгляд та подальше погодження Національним  агентством. Адже Законом України «Про запобігання корупції» передбачено не тільки затвердження антикорупційної програми обласної ради, а й її погодження Національним агентством.