НАЗК
UA 01103 Київ Бульвар Дружби Народів, 28
support@nazk.gov.ua
+38 (044) 200-06-94
Національне Агентство з Питань Запобігання Корупці
A-
A
A+
A
A
Звичайна версія сайту
Меню
...
i Подавати декларації, повідомлення про суттєві зміни в майновому стані та повідомлення про відкриття валютного рахунку в банку-нерезиденті під час війни не потрібно
Роз’яснення на час війни

НАЗК направило до суду 52 протоколи про порушення вимог щодо врегулювання конфлікту інтересів

Посилання скопійовано
НАЗК направило до суду 52 протоколи про порушення вимог щодо врегулювання конфлікту інтересів

Національне агентство з питань запобігання корупції направило до суду 52 протоколи про адміністративні правопорушення у зв’язку з недотриманням вимог щодо врегулювання конфлікту інтересів.

Так, складено 2 протоколи стосовно заступника Сумського міського голови з питань діяльності виконавчих органів Альони Дмітрєвскої, яка, виконуючи повноваження голови тимчасової комісії з розгляду звернень Жуплєва А.В., Рак Т.Є., Лебединець Н.М., Лєбєдєвої Н.Д., Пермінова С.І., Рак К.В., Чехановської І.С., не повідомила про наявність у неї реального конфлікту інтересів, що виник при розгляді звернення Жуплєва А.В., у якому заявник, зокрема, скаржився на противоправні дії самої Дмітрєвскої Альони, та в умовах реального конфлікту інтересів взяла участь у підготовці акта перевірки комісії.

Складено 4 протоколи стосовно депутата Самбірської міської ради Львівської області Романа Пицика, який не повідомив Національне агентство про реальний конфлікт інтересів, що виник під час подання депутатських звернень Самбірському міському голові Гамару Ю.П. про надання з депутатського фонду матеріальної допомоги його близькій особі – тестю, та вчинив дії в умовах реального конфлікту інтересів.

Також складено 2 протоколи стосовно депутата Вільнянської районної ради Запорізької області Тетяни Плетень, яка на засіданні тридцять першої сесії Вільнянської районної ради сьомого скликання під час розгляду пропозиції депутата районної ради Бойка А.Д. стосовно доручення виконавчому апарату районної ради підготувати на наступну сесію проєкт рішення «Про звернення до суду щодо скасування розпорядження голови Вільнянської районної державної адміністрації», у якому була особисто зацікавлена (на підставі цього розпорядження вона та її батько були позбавлені права користуватися земельними ділянками), не повідомила про наявність у неї реального конфлікту інтересів та вчинила дії в умовах реального конфлікту інтересів, взявши участь у прийнятті рішення радою стосовно розгляду зазначеної пропозиції.

Складено 2 протоколи стосовно Дударківського сільського голови (Київська область) Миколи Гуральника, який не повідомив Національне агентство про реальний конфлікт інтересів, що виник у зв’язку з підписанням розпорядження про прийняття на посаду начальника місцевої пожежної охорони свого сина, та вчинив дії в умовах реального конфлікту інтересів, підписавши таке розпорядження.

Складено 26 протоколів стосовно Дорошівського сільського голови Вознесенського району Миколаївської області Олександра Ігнатова, який не повідомив Національне агентство про реальний конфлікт інтересів, що виник під час розгляду ним питання щодо прийняття на роботу до Дорошівської сільської ради на посаду інспектора у справах сім’ї, молоді та спорту відділу організаційно-кадрової роботи та правового забезпечення його близької особи – дружини, та вчинив дії в умовах реального конфлікту інтересів, видавши відповідне розпорядження. Крім того, Олександр Ігнатов не повідомив Національне агентство про реальний конфлікт інтересів, що виник під час вирішення ним питань щодо преміювання своєї дружини, та вчинив дії в умовах реального конфлікту інтересів, видавши відповідні розпорядження.

Складено 2 протоколи стосовно колишнього директора комунального підприємства «Волинський обласний санаторій матері і дитини «Пролісок» Валентини Касарди, яка не повідомила голову Волинської обласної ради про наявність реального конфлікту інтересів, що виник у зв’язку із наданням 0,5 окладу заступника директора по господарській частині головному інженеру Ярославу Касарді, який є її сином, та вчинила дії в умовах реального конфлікту інтересів, підписавши такий наказ.

Також складено 14 протоколів стосовно в.о. директора комунального неприбуткового підприємства «Консультативно-діагностичний центр» (далі – КНП «КДЦ») Деснянського району м. Києва Катерини Сіротінкіної, яка не повідомила про наявність у неї реального конфлікту інтересів, що виник у зв’язку з необхідністю видання наказів про преміювання окремих працівників КНП «КДЦ», та вчинила дії в умовах реального конфлікту інтересів, підписавши такі накази, в тому числі стосовно себе.

Відповідальність за неповідомлення особою у встановлених законом випадках та порядку про наявність у неї реального конфлікту інтересів передбачена частиною першою статті 172-7 Кодексу України про адміністративні правопорушення, а за вчинення дій чи прийняття рішень в умовах такого конфлікту інтересів – частиною другою цієї статті.

Зазначаємо, що складення протоколу і направлення його до суду не означає визнання особи винною у вчиненні правопорушення, а є підставою для провадження у справі про адміністративне правопорушення у судовому порядку.

Посилання скопійовано
Версія для друку

Останні новини

10 Серпня 2022
НАЗК внесло до списку кандидатів на міжнародні санкції відомих пропагандистів та суддів, причетних до справ проти російських опозиціонерів
9 Серпня 2022
Повідомляйте про схеми обходу санкцій росіянами на порталі «Війна&Санкції»
9 Серпня 2022
Оголошено добір на 3 відкриті вакансії в НАЗК
Календар новин
Календар новин
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031  
Повернутись
контакт-центр
+38 (044) 200-06-94
працює з 9:00 до 18:00
контакт-центр
контакт-центр