НАЗК НАЗК
A-
A
A+
A
A
Звичайна версія сайту

НАЗК повідомило Нацполіцію про недостовірні відомості в деклараціях міського голови та депутатів місцевих рад

07.06.2019
НАЗК повідомило Нацполіцію про недостовірні відомості в деклараціях міського голови та  депутатів місцевих рад

Національне агентство з питань запобігання корупції під час повної перевірки декларацій виявило ознаки умисного декларування недостовірної інформації на суму понад 250 прожиткових мінімумів двома посадовцями. Про виявлені ознаки кримінальних правопорушень Національне агентство повідомило Національну поліцію.

Не дотримались вимог закону депутат Петропавлівсько-Борщагівської сільської ради Києво-Святошинського району Київської області Кулагін Олексій  Володимирович, депутат Ужгородської міської ради Закарпатської області  Волошин Іван Іванович та голова Білгород-Дністровської міської ради Одеської області Гінак Алла Федорівна.

Так, за результатами перевірки декларацій Олексія  Кулагіна за 2016 та 2017 роки було встановлено, що депутат не задекларував отримані ним страхові виплати, дивіденди, не вказав свій дохід, а також дохід дружини у вигляді повернення фінансової допомоги, недостовірно вказав суму доходу дружини від відчуження нерухомого майна та свій і дружини дохід від зайняття підприємницькою діяльністю.

Загальна сума встановлених недостовірних відомостей за результатами перевірки декларації посадовця за 2016 рік становить понад 20 млн грн, а за 2017 рік – понад  2,9 млн.

Іван Волошин не вказав у декларації за 2016 рік вартість придбаного ним у звітному році автомобіля, а також отриманий ним дохід від надання майна в оренду. Також не вказав дохід члена сім’ї як самозайнятої особи та страхові виплати.

Загалом встановлена сума недостовірних відомостей на понад 1,48 млн грн.

Алла Гінак, подаючи декларацію за 2017 рік, не вказала вартість на дату набуття земельної ділянки, а також дохід, який отримала від продажу земельної ділянки.

Сума встановлених недостовірних відомостей становить 811 тис. грн.

Нагадаємо, відповідальність за декларування недостовірної інформації на суму понад 250 прожиткових мінімумів для працездатних осіб встановлена статтею 366 - 1 Кримінального кодексу України.

Національне агентство також зазначає, що затвердження  обґрунтованого висновку та направлення його до спеціально уповноваженого суб’єкта у сфері протидії корупції не означає визнання особи винною у вчиненні правопорушення, а є підставою для здійснення досудового розслідування.

Останні новини

06.05.2026
10:53
Прозора кадрова політика в оборонній сфері: НАЗК спільно з міжнародними партнерами координує впровадження антикорупційних запобіжників
05.05.2026
16:27
Незаконне збагачення на понад 22 млн грн: суд визначив заставу ексочільнику правоохоронного органу на Миколаївщині
15:10
НАЗК склало й скерувало до суду перші протоколи за порушення законодавства у сфері лобіювання
04.05.2026
17:41
Голова НАЗК Віктор Павлущик зустрівся з Послом Королівства Нідерланди в Україні
13:00
Моніторинг способу життя: у полковника поліції на Одещині можуть стягнути в дохід держави авто за 3,4 млн грн
01.05.2026
15:00
ВАКС визнав необґрунтованими активи депутата Київської міської ради та його дружини
30.04.2026
16:06
Найкорумпованіші сфери, ефективність антикорупційної діяльності та очікування: у НАЗК презентували результати експертного опитування
15:10
АП ВАКС підтвердила конфіскацію активів, оформлених на тещу заступника начальника ГУНП Києва
29.04.2026
18:45
Цивільна конфіскація: ВАКС визнав необґрунтованими активи посадовця міграційної служби на понад 7,3 млн грн
11:40
Доступ до Реєстру прозорості буде обмежено 30 квітня з 16:00 до 18:00
10:11
Моніторинг способу життя: у І кварталі 2026 року НАЗК виявило порушення на понад 100 млн грн
28.04.2026
13:24
НАЗК, судді, правоохоронці та податківці обговорили особливості кваліфікації порушень у сфері декларування, а також питання визнання активів необґрунтованими
27.04.2026
17:30
Апеляційна палата ВАКС підтвердила конфіскацію активів родини екскерівника обласного ТЦК та СП на понад 3,8 млн грн
16:42
Відкрито нові вакансії в НАЗК: конфлікт інтересів, правова робота, ІТ та просвіта
24.04.2026
15:42
Анонс НАЗК запрошує на презентацію результатів опитування експертів про корупцію в Україні за 2025 рік
11:04
Квартира на тещу: у керівника сервісного центру МВС на Харківщині можуть конфіскувати актив на 3,7 млн грн
23.04.2026
16:30
Повні перевірки декларацій: за 3 місяці 2026 року НАЗК виявило порушення на понад 1 млрд грн
11:25
Україна долучилась до обговорення пріоритетів діяльності Антикорупційної мережі ОЕСР на 2027-2030 роки
22.04.2026
15:00
На Закарпатті депутата судитимуть за недостовірне декларування на понад 13,8 грн та легалізацію доходів, отриманих злочинним шляхом
11:57
Повні перевірки декларацій: депутата Полтавської міськради підозрюють у недостовірному декларуванні криптоактивів
Чат-бот Telegram
контакт-центр
Чат-бот Telegram
Контакти
+38 (044) 200-06-94 info@nazk.gov.ua
працює з 9:00 до 18:00
Технічна підтримка
support@nazk.gov.ua