НАЗК
UA 01103 Київ Бульвар Дружби Народів, 28
support@nazk.gov.ua
+38 (044) 200-06-94
Національне Агентство з Питань Запобігання Корупці
A-
A
A+
A
A
Звичайна версія сайту
Меню
...
i Подавати декларації, повідомлення про суттєві зміни в майновому стані та повідомлення про відкриття валютного рахунку в банку-нерезиденті під час війни не потрібно
Роз’яснення на час війни

НАЗК пропонує накласти міжнародні санкції ще на 800 осіб та компаній

Посилання скопійовано
НАЗК пропонує накласти міжнародні санкції ще на 800 осіб та компаній

Національне агентство з питань запобігання корупції (НАЗК) підготувало новий список із 800 фізичних та юридичних осіб, які підтримують війну проти України.

Це вже 17-й перелік кандидатів на міжнародні санкції, який НАЗК надіслало до Міністерства закордонних справ України та Офісу Генерального прокурора. 

Всього до списків внесено вже 17,2 тис. фізичних та 3,8 тис. юридичних осіб. Це частина від 100 тис. осіб, на яких доцільно накласти санкції, відповідно до Дорожньої карти індивідуальних санкцій, розробленої Міжнародною робочою групою з питання санкцій проти росії, до складу якої входять і працівники НАЗК.

У поточний перелік потрапили:

  • керівництво центральних та регіональних відділень партій КПРФ та «Справедлива росія – патріоти – за правду», які активно підтримують режим путіна. Серед іншого, голова «Справедливої росії» Сергій Миронов відкрито закликав бомбити українські міста;
  • Ліберально-демократична партія росії (ЛДПР), у тому числі 85 її регіональних відділень та їх керівництво. Відомий своїми скандальними заявами засновник та екс-лідер ЛДПР, Володимир Жириновський, схвалював майбутнє збройне вторгнення росії в Україну, а також заявляв, що України як держави «бути не повинно». Новий голова партії Леонід Слуцький наразі ж заявляє, що сподівається на входження так званих «ДНР» та «ЛНР», а також Херсонської області до складу росії.

Крім того, НАЗК запропонувало ініціювати питання про включення до санкційних списків:

  • засновника та голову ради директорів «Об’єднаної металургійної компанії» (ОМК) Анатолія Сєдих. Компанія є найбільшим виробником залізничних коліс та другим за величиною виробником труб у росії. Більше 1 млн труб компанії використав «Газпром» для будівництва «Південного потоку», «Північного потоку-1» та «Північного потоку-2»;
  • композитора та продюсера, довіреної особи путіна – Ігоря Крутого. Після анексії Криму продюсер продовжує проводити на території півострова музичний конкурс «Дитяча нова хвиля» та через афілійованих осіб володіє підприємствами, які у Севастополі займаються перевалкою вантажів та ремонтом суден;
  • співачки Лоліти Милявської, яка продовжує замовчувати розв’язану росією війну. Співачка визнає Крим частиною росії, неодноразово виступала з концертами у тимчасово окупованих Криму, Донецьку та Луганську. 

Повні списки та профайли осіб, на яких пропонується накласти санкції, можна переглянути на порталі «Війна&санкції». База порталу наразі налічує також понад 7,3 тис. профайлів осіб та компаній, які вже потрапили під міжнародні санкції.

 

Посилання скопійовано
Версія для друку

Останні новини

9 Серпня 2022
Повідомляйте про схеми обходу санкцій росіянами на порталі «Війна&Санкції»
9 Серпня 2022
Оголошено добір на 3 відкриті вакансії в НАЗК
6 Серпня 2022
ВІДЕО НАЗК разом з CEO Club провели перше обговорення уроків війни у форматі діалогу
Календар новин
Календар новин
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031  
Повернутись
контакт-центр
+38 (044) 200-06-94
працює з 9:00 до 18:00
контакт-центр
контакт-центр