НАЗК
UA 01103 Київ Бульвар Дружби Народів, 28
support@nazk.gov.ua
+38 (044) 200-06-94
Національне Агентство з Питань Запобігання Корупці
A-
A
A+
A
A
Звичайна версія сайту
Меню
...
i Подавати декларації, повідомлення про суттєві зміни в майновому стані та повідомлення про відкриття валютного рахунку в банку-нерезиденті під час війни не потрібно
Роз’яснення на час війни

НАЗК та lifecell запускають проєкт протидії корупції в телеком-галузі

Посилання скопійовано
НАЗК та lifecell запускають проєкт протидії корупції в телеком-галузі

Національне агентство з питань запобігання корупції (НАЗК) та мобільний оператор lifecell запускають спільний проєкт «Телеком проти корупції». Ця ініціатива є першим в Україні прикладом державно-приватного партнерства задля ефективного стимулювання розкриття корупційних злочинів. Відповідний меморандум було підписано під час зустрічі у Міжнародний день боротьби з корупцією.

Мета проєкту «Телеком проти корупції» — стимулювати всіх учасників телеком-ринку, державних службовців та місцеві органи влади, які взаємодіють з телеком-індустрією, неухильно дотримуватись вимог законодавства у своїй діяльності,  бути об’єктивними та неупередженими.

У рамках цієї ініціативи lifecell забезпечуватиме матеріальну винагороду викривачам корупційних злочинів у телеком-галузі, заохочуючи викривати всі корупційні явища в індустрії.

Меморандум є відкритим для підписання всіма учасниками ринку, які прагнуть запроваджувати кращі практики протидії корупції.

«Галузь телекому є однією з найбільш корумпованих у світі. Штрафи за корупційні злочини в цій галузі минулого року у світі становили більше 2 мільярдів доларів. І про ці корупційні злочини стало відомо завдяки викривачам. Ми віримо, що в Україні теж є люди, які готові викривати корупцію. НАЗК та lifecell заохочуватимуть та захищатимуть таких українців. Раді підписати меморандум про співпрацю з lifecell сьогодні, у Міжнародний день боротьби з корупцією», — відзначив Голова НАЗК Олександр Новіков.

Як працює механізм протидії корупції?

  • У разі виявлення корупційних схем у телеком-галузі викривач має повідомити органи досудового розслідування про вчинення відповідного злочину.
  • Грошові винагороди за викриття корупційних злочинів, які оцінюються в суму, яка перевищує 10 млн грн, забезпечує держава.
  • lifecell сплачуватиме додаткову грошову винагороду за викриття корупційних злочинів у сфері телекомунікацій, розмір або збитки від яких становлять суму до 10 млн грн. Відповідно викривач корупційних схем у телеком-галузі буде отримувати грошову винагороду від lifecell до 1 млн грн (10% від предмету корупційного злочину), якщо за фактом поданої ним інформації буде викрито корупційний злочин та винесено обвинувальний вирок суду.

Таким чином спільними зусиллями НАЗК і lifecell будуть заохочувати та підтримувати усіх викривачів корупційних злочинів у галузі.

Андрій Осіпов, керівник юридичного департаменту lifecell зазначив: «Ми дуже раді бути новатором антикорупційних практик у телеком-індустрії. І ми щиро вдячні нашим колегам із НАЗК, разом із якими ми розробляли необхідні процедури й сьогодні запускаємо проєкт «Телеком проти корупції». Я впевнений, що об’єднавши зусилля ми зможемо стимулювати розкриття та зменшення кількості всіх корупційних злочинів у галузі, незалежно від їхнього масштабу. Чесні та прозорі умови на телеком-ринку сприятимуть безперешкодному розвитку технологій та прискорять розбудову цифрової держави в Україні».

Детальніше про повні умови проєкту можна прочитати за посиланням:  https://www.lifecell.ua/uk/whistleblower/

Посилання скопійовано
Версія для друку

Останні новини

1 Липня 2022
З початку війни НАЗК провело 12 антикорупційних експертиз. Зокрема щодо законопроекту про компенсацію за пошкоджене та знищене нерухоме майно внаслідок бойових дій
29 Червня 2022
НАЗК ідентифікувало ще понад 1000 осіб та компаній для накладення міжнародних санкцій
26 Червня 2022
Керівники оборонно-промислових підприємств рф, чия зброя вбиває Українців, досі не під санкціями
Календар новин
Календар новин
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
Повернутись
контакт-центр
+38 (044) 200-06-94
працює з 9:00 до 18:00
контакт-центр
контакт-центр