НАЗК
UA 01103 Київ Бульвар Дружби Народів, 28
support@nazk.gov.ua
+38 (044) 200-06-94
Національне Агентство з Питань Запобігання Корупці
A-
A
A+
A
A
Звичайна версія сайту
Меню
...
i Подавати декларації, повідомлення про суттєві зміни в майновому стані та повідомлення про відкриття валютного рахунку в банку-нерезиденті під час війни не потрібно
Роз’яснення на час війни

НАЗК внесло 6 приписів щодо врегулювання конфлікту інтересів та інших порушень Закону України «Про запобігання корупції»

Посилання скопійовано
НАЗК внесло 6 приписів щодо врегулювання конфлікту інтересів та інших порушень Закону України «Про запобігання корупції»

Національне агентство з питань запобігання корупції внесло приписи про порушення вимог законодавства щодо етичної поведінки, запобігання та врегулювання конфлікту інтересів Міністру розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України Тимофію Милованову, першому заступнику голови Черкаської обласної ради (тимчасово виконуючому обов’язки голови обласної ради) Валентину Тарасенку, Рівненському міському голові Володимиру Хомку, директору Департаменту з гуманітарних питань Кам’янської міської ради Дніпропетровської області Тетяні Онищенко, Слобідському сільському голові Коростишівського району Житомирської області Петру Кучеруку, ректору Східноукраїнського національного університету імені Володимира Даля Ользі Поркуян.

Внесено припис Міністру розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України Тимофію Милованову стосовно директора державного підприємства «Державний позашкільний навчальний заклад «Перспектива» Андрія Люшина, який не повідомив про наявність у нього потенційного конфлікту інтересів, зумовленого спільною роботою з близькими особами – дружиною та дочкою.

Національне агентство з питань запобігання корупції вимагає провести службове розслідування задля виявлення причин та умов, що призвели до вчинення директором державного підприємства «Державний позашкільний навчальний заклад «Перспектива»  Андрієм Люшиним правопорушення, пов’язаного з корупцією, та розглянути питання щодо притягнення винних осіб до встановленої законом відповідальності.

Внесено припис першому заступнику голови Черкаської обласної ради (тимчасово виконуючому обов’язки голови обласної ради) Валентину Тарасенку стосовно директора – художнього керівника комунального закладу «Черкаський академічний обласний український музично-драматичний театр імені Т.Г. Шевченка Черкаської обласної ради» (далі – Театр) Петра Ластівки, який не повідомив про наявність потенційного конфлікту інтересів, зумовленого перебуванням у його підпорядкуванні близької особи – дружини, що є порушенням вимог пункту 2 частини першої статті статті 28 Закону України «Про запобігання корупції» (далі – Закон), та має на сьогодні неврегульований потенційний конфлікт інтересів.

Національне агентство з питань запобігання корупції вимагає усунути порушення вимог статті 28 Закону шляхом вжиття заходів щодо врегулювання у встановленому Законом порядку потенційного конфлікту інтересів у службовій діяльності директора – художнього керівника Театру Петра Ластівки, провести службове розслідування для виявлення причин та умов, що сприяли невиконанню вимог статті 28 Закону Петром Ластівкою, а також розглянути питання щодо притягнення винних осіб до встановленої законом відповідальності.

Внесено припис Рівненському міському голові Володимиру Хомку стосовно начальника управління охорони здоров’я виконавчого комітету Рівненської міської ради Віктора Іськіва, який поклав на Басюка М.О. виконання обов’язків директора комунального некомерційного підприємства «Міська стоматологічна поліклініка» Рівненської міської ради, чим спричинив виникнення у цієї особи потенційного конфлікту інтересів, який врегулював із порушенням встановленого Законом строку.

Національне агентство з питань запобігання корупції вимагає провести службове розслідування з метою виявлення причин та умов, що призвели до вчинення Віктором Іськівим правопорушення, пов’язаного з корупцією (порушення пункту 1 частини першої, частин третьої та четвертої статті 28 Закону), та за наявності підстав притягнути до встановленої законом відповідальності осіб, дії або бездіяльність яких призвели до вчинення правопорушення, пов’язаного з корупцією.

Внесено припис директору Департаменту з гуманітарних питань Кам’янської міської ради Дніпропетровської області Тетяні Онищенко стосовно директора комунального закладу «Дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) № 18 «Оленка» Кам’янської міської ради Світлани Єфремової, яка несвоєчасно повідомила про наявність у неї потенційного конфлікту інтересів, що виник у зв’язку з перебуванням у її прямому підпорядкуванні близької особи – рідної сестри, чим порушила вимоги пункту 2 частини першої статті 28 Закону.

Національне агентство з питань запобігання корупції вимагає провести службове розслідування задля виявлення причин та умов, які призвели до порушення директором ДНЗ № 18 «Оленка» Світланою Єфремовою вимог пункту 2 частини першої статті 28 Закону, та розглянути питання щодо притягнення у разі встановлення винних осіб до передбаченої законом відповідальності.

Внесено припис Слобідському сільському голові Коростишівського району Житомирської області Петру Кучеруку щодо усунення порушень вимог частини четвертої статті 12 Закону шляхом надання засвідчених в установленому порядку копій документів, які запитувалися Національним агентством, проте надані не були.

Внесено припис ректору Східноукраїнського національного університету імені Володимира Даля Ользі Поркуян стосовно директора Сєвєродонецького хіміко-механічного технікуму Східноукраїнського національного університету імені Володимира Даля Євгена Жученка, який не повідомив про наявність у нього потенційного конфлікту інтересів, зумовленого спільною роботою з близькою особою – дружиною.

Національне агентство вимагає провести службове розслідування для виявлення причин та умов, що призвели до невиконання Євгеном Жученком під час здійснення повноважень директора технікуму вимог пункту 2 частини першої статті 28 Закону, та розглянути питання щодо притягнення у разі встановлення винної особи до передбаченої законом відповідальності.

Нагадуємо, що приписи Національного агентства є обов’язковими до виконання. За невиконання припису керівник органу, підприємства, установи, організації несе відповідальність, передбачену статтею 188-46 КУпАП.

Посилання скопійовано
Версія для друку

Останні новини

10 Серпня 2022
НАЗК внесло до списку кандидатів на міжнародні санкції відомих пропагандистів та суддів, причетних до справ проти російських опозиціонерів
9 Серпня 2022
Повідомляйте про схеми обходу санкцій росіянами на порталі «Війна&Санкції»
9 Серпня 2022
Оголошено добір на 3 відкриті вакансії в НАЗК
Календар новин
Календар новин
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031  
Повернутись
контакт-центр
+38 (044) 200-06-94
працює з 9:00 до 18:00
контакт-центр
контакт-центр