НАЗК внесло приписи Сумському міському голові та голові Білоцерківської районної ради

Національне агентство з питань запобігання корупції внесло приписи про порушення вимог законодавства щодо врегулювання конфлікту інтересів та інших порушень Закону України «Про запобігання корупції» Сумському міському голові та голові Білоцерківської районної ради Київської області.

Внесено припис Сумському міському голові Олександру Лисенку стосовно директора КП «Шляхрембуд» Сумської міської ради Олександра Вегери, який не повідомив про наявність у нього потенційного конфлікту інтересів, зумовленого підпорядкуванням йому близької особи (дочки).

Також внесено припис голові Білоцерківської районної ради Київської області Володимиру Шевченку стосовно головного лікаря комунального закладу Київської обласної ради «Білоцерківський обласний онкологічний диспансер» Ярослава Колесніка, який прийняв рішення в умовах реального конфлікту інтересів, що виник у зв’язку із підписанням наказів про преміювання своєї дочки, чим порушив вимоги, встановлені у пункті 3 частини першої статті 28 Закону.

Нагадуємо, що приписи Національного агентства є обов’язковими до виконання. За невиконання припису керівник органу, підприємства, установи, організації несе відповідальність, передбачену статтею 188-46 КУпАП.