НАЗК
UA 01103 Київ Бульвар Дружби Народів, 28
support@nazk.gov.ua
+38 (044) 200-06-94
Національне Агентство з Питань Запобігання Корупці
A-
A
A+
A
A
Звичайна версія сайту
Меню
...
i Подавати декларації, повідомлення про суттєві зміни в майновому стані та повідомлення про відкриття валютного рахунку в банку-нерезиденті під час війни не потрібно
Роз’яснення на час війни

НАЗК забезпечило безперебійну роботу реєстрів з перших днів війни, – Анна Ковтуненко

Посилання скопійовано
НАЗК забезпечило безперебійну роботу реєстрів з перших днів війни, – Анна Ковтуненко

Зміни в роботі, нові виклики та основні результати обговорили представники антикорупційних органів під час дискусії «Як працюють антикорупційні інституції під час війни?», що відбулася 16 червня. 

Про роботу команди Національного агентства з питань запобігання корупції (НАЗК) розповіла керівник Департаменту інформаційно-аналітичних систем та захисту інформації НАЗК Анна Ковтуненко.

Вона акцентувала увагу на забезпеченні безпеки реєстрів, впровадженні нових IT-рішень, роботі порталу «Війна і санкції» та нових проектах під час воєнного стану. 

«НАЗК є держателем трьох реєстрів і ми забезпечили їх безперебійну роботу з перших днів війни. Вони працювали весь час. Жоден з наших реєстрів не був вимкнений повністю. Ми лише обмежили доступ до публічної частини реєстру виключно для забезпечення безпеки публічних службовців і членів їхніх родин»,  – зазначила Анна Ковтуненко. 

Вона додала, що головним при невимкненні реєстрів було забезпечення їхнього захисту. 

«Ми достатньо добре побудували захист реєстрів ще у мирний час. Це нам дало змогу відбити майже всі кібератаки на наші реєстри, які відбуваються постійно», – зазначила керівник Департаменту. 

Паралельно НАЗК працювало над вирішенням питання зберігання резервних копій, резервування даних в Amazon, розробкою нових IT-рішень. 

«Завдяки ухваленому рішенню Кабінету Міністрів було надано дозвіл зберігати зашифровані резервні копії даних за межами країни, тому ми цим і скористалися. Для нас, як для команди ІТ, це був новий досвід та ми змогли швидко забезпечити резервування наших даних в Amazon. Запуск інших сервісів, які законодавчо не обмежені, ми все ж таки запустили в хмарі, вони там працюють і досі», –  зазначила Анна Ковтуненко.  

Участь у обговоренні взяли представники Національного антикорупційного бюро України (НАБУ), Вищого антикорупційного суду (ВАКС), Національного агентства України з питань виявлення, розшуку та управління активами, одержаними від корупційних та інших злочинів (АРМА), Спеціалізованої антикорупційної прокуратури (САП).

Захід організувала Антикорупційна ініціатива Європейського Союзу в Україні.

Запис дискусії за посиланням:https://bit.ly/3xVvNJz

Фото: НАБУ

 

Посилання скопійовано
Версія для друку

Останні новини

1 Липня 2022
З початку війни НАЗК провело 12 антикорупційних експертиз. Зокрема щодо законопроекту про компенсацію за пошкоджене та знищене нерухоме майно внаслідок бойових дій
29 Червня 2022
НАЗК ідентифікувало ще понад 1000 осіб та компаній для накладення міжнародних санкцій
26 Червня 2022
Керівники оборонно-промислових підприємств рф, чия зброя вбиває Українців, досі не під санкціями
Календар новин
Календар новин
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
Повернутись
контакт-центр
+38 (044) 200-06-94
працює з 9:00 до 18:00
контакт-центр
контакт-центр