НАЗК: затверджено результати повних перевірок 57 декларацій, у тому числі поданих 11 народними депутатами

На засіданні 9 серпня Національне агентство з питань запобігання корупції ухвалило рішення про результати повної перевірки 57 декларацій. Серед цих декларацій є подані народними депутатами України, суддями та іншими суб’єктами декларування.

Перевірки 48 з цих декларацій були розпочаті за результатами відбору Системою логічного та арифметичного контролю (ЛАК). Перевірка 3-х декларацій – за повідомленнями від громадської організації – наведені у них факти не підтвердились, 3-х – від Вищої кваліфікаційної комісії суддів України – факти підтвердились частково.

Перевірки ще 3-х декларацій були розпочаті на  підставі статті 50 Закону України «Про запобігання корупції».

Так, Національне агентство прийняло рішення про результати повних перевірок декларацій, поданих:

1.Батенком Тарасом Івановичем, народним депутатом України, за 2016 рік (виправленої).

2. Вілкулом Олександром Юрійовичем, народним депутатом України,  за 2015 рік.

3. Горватом Робертом Івановичем, народним депутатом України, за 2016 рік.

4. Данченком Олександром Івановичем, народним депутатом України, за 2015 рік (виправленої).

5. Дейдеєм Євгеном Сергійовичем, народним депутатом України, за 2017 рік.

6. Лозовим Андрієм Сергійовичем, народним депутатом України, за 2016 рік.

7. Луценком Ігорем Вікторовичем, народним депутатом України, за 2017 рік.

8. Мепарішвілі Хвичею Нодаровичем, народним депутатом України, за 2017 рік.

9. Мирним Іваном Миколайовичем, народним депутатом України, за 2015 рік (виправленої).

10. Рудиком Сергієм Ярославовичем, народним депутатом України, за 2017 рік.

11. Солов’єм Юрієм Ігоровичем, народним депутатом України, за 2017 рік (виправленої).

12. Ващук Вірою Петрівною, суддею Апеляційного суду Вінницької області, за 2015 рік (виправленої).

13. Галапацом Ігорем Івановичем, суддею Апеляційного суду Львівської області, за 2015, 2016 та 2017 роки.

14. Двірною Юлією Георгіївною, суддею Апеляційного суду Запорізької області, за 2016 рік.

15. Жуковим Сергієм Вікторовичем, суддею Верховного Суду, за 2017 рік (виправленої).

16. Запорожцем Михайлом Петровичем, суддею Конституційного Суду України, за 2015 рік.

17. Коренюком Валерієм Петровичем, суддею (головою) Коростенського міськрайонного суду Житомирської області, за 2017 рік.

18. Лічманом Леонідом Григоровичем, суддею, головою Малиновського районного суду міста Одеси, за 2015 рік (виправленої), 2016 та 2017 роки.

19. Макаровець Аллою Миколаївною, суддею Апеляційного суду Сумської області, за 2016 рік.

20. Пашнєвим Вячеславом Григоровичем, суддею Ленінського районного суду міста Харкова, за 2016 рік (виправленої).

21. Погрібним Сергієм Олексійовичем, суддею, заступником голови Приморського районного суду міста Одеси, за 2015 рік (виправленої).

22. Подзігун Галиною Володимирівною, головою Центрального районного суду    м. Миколаєва Миколаївської області, за 2017 рік.

23. Процем Віктором Андрійовичем, суддею Козятинського міськрайонного суду Вінницької області, за 2015 рік.

24. Селіваненком Володимиром Павловичем, суддею Вищого господарського суду України, за 2015 рік.

25. Сеніним Вадимом Юрійовичем, суддею Солом’янського районного суду           м. Києва, за 2016 рік.

26. Слободянюком Борисом Костянтиновичем, суддею Сарненського районного суду Рівненської області, за 2017 рік.

27. Філіповою Тетяною Леонідівною, суддею Рівненського апеляційного господарського суду, за 2016 рік.

28. Хохуляком В’ячеславом Віссаріоновичем, суддею Верховного Суду, за 2017 рік.

29. Червинською Мариною Євгенівною, суддею, секретарем Другої судової палати Касаційного цивільного суду у складі Верховного Суду, за 2017 рік.

30. Вонсом Ігорем Васильовичем, заступником голови – керівником апарату Тернопільської обласної державної адміністрації, за 2016 рік.

31. Гдановим Ізетом Рустемовичем, першим заступником Постійного Представника Президента України в Автономній Республіці Крим, за 2016 рік.

32. Годлевським Віктором Сергійовичем, головою Чернігівської районної ради Запорізької області, за 2017 рік.

33. Діденком Олегом Миколайовичем, членом Центральної виборчої комісії,          за 2016 рік.

34. Ковальчуком Андрієм Трохимовичем, першим заступником Голови Державної служби фінансового моніторингу України, за 2015 рік (виправленої).

35. Козаком Романом Васильовичем, головою Стрийської районної ради Львівської області, за 2016 рік.

36. Корзуном Анатолієм Васильовичем, заступником Міністра енергетики та вугільної промисловості України, за 2016 рік.

37. Котелевським Ігорем Вікторовичем, Токмацьким міським головою Запорізької області, за 2016 рік.

38. Кулічем Валерієм Петровичем, головою Чернігівської обласної державної адміністрації, за 2017 рік.

39. Максимчук Ольгою Василівною, членом Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері ринків фінансових послуг, за 2016 рік.

40. Невідомим Василем Івановичем, членом Рахункової палати, головним контролер-директором Департаменту, за 2015 рік (виправленої).

41. Ніжніковим Михайлом Леонідовичем, заступником керівника Головного організаційного управління Апарату Верховної Ради України – керівником управління організаційного та інформаційно-консультативного забезпечення пленарних засідань Верховної Ради України, за 2016 рік (виправленої).

42. Орищиним Ростиславом Ігоровичем, головним державним інспектором Львівської митниці ДФС України, за 2016 рік.

43. Поповим Артемом Вікторовичем, головою Більмацької районної державної адміністрації Запорізької області, за 2016 рік.

44. Прокопчуком Олегом Михайловичем, першим заступником Голови Державного агентства резерву України, за 2016 рік.

45. Резніченком Валентином Михайловичем, головою Дніпропетровської обласної державної адміністрації, за 2015 рік.

46. Смолієм Яковом Васильовичем, заступником Голови Національного банку України, за 2015, 2016 та 2017 роки.

47. Тарабакіним Дмитром Валерійовичем, членом Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку, за 2016 рік.

48. Турупаловим Антоном Вікторовичем, заступником міського голови Миколаївської міської ради, за 2016 рік.

49. Фалеєм Володимиром Григоровичем, першим заступником Голови Державного агентства рибного господарства України, за 2016 рік.

50. Федотовим Максимом Олександровичем, генеральним директором директорату викопних видів палива Міністерства енергетики та вугільної промисловості України, за 2017 рік.

51. Чечоткіним Миколою Олександровичем, Головою Державної служби України з надзвичайних ситуацій, за 2017 рік.