НАЗК
UA 01103 Київ Бульвар Дружби Народів, 28
support@nazk.gov.ua
+38 (044) 200-06-94
Національне Агентство з Питань Запобігання Корупці
A-
A
A+
A
A
Звичайна версія сайту
Меню
...

Олександр Новіков: «Нам особливо важливо зараз на шляху до ЄС привчити посадовців та всіх громадян до доброчесності. Якщо не привчимо вже зараз – можемо втратити такий шанс назавжди»

Посилання скопійовано
Олександр Новіков: «Нам особливо важливо зараз на шляху до ЄС привчити посадовців та всіх громадян до доброчесності. Якщо не привчимо вже зараз – можемо втратити такий шанс назавжди»

Національне агентство з питань запобігання корупції (НАЗК) зараз концентрує свою роботу в секторі безпеки та оборони, адже доброчесність забезпечує, зокрема, і ефективність військових операцій.

Про це розповів Голова НАЗК Олександр Новіков в інтерв’ю виданню «Главком».

«Ми відновили всі свої функції, окрім перевірки фінансових звітів партій, яка зупинена ще з травня 2020 року, та проведення повних перевірок декларацій, відновлення яких зараз стає все більш актуальним. …Проводимо перевірки дотримання закону про конфлікт інтересів та моніторимо спосіб життя. Зараз, наприклад, перевіряємо стан додержання антикорупційного законодавства в Міністерстві оборони. Треба зараз сконцентрувати нашу роботу саме в секторі безпеки та оборони. Доброчесність забезпечує, зокрема, і ефективність військових операцій», зазначив Олександр Новіков про роботу НАЗК під час війни.

«Нам особливо важливо зараз на шляху до ЄС привчити посадовців та всіх громадян до доброчесності. Різними шляхами – завдяки протоколам, просвітницьким заходам. Якщо не привчимо вже зараз – можемо втратити такий шанс назавжди» – додав Голова НАЗК.  

Олександр Новіков зазначив, що ефективна боротьба з корупцією – одна з головних вимог для надання нам кандидатства в Євросоюзі та висловив сподівання, що парламентські партії вже цього місяця встановлять чіткий дедлайн для подання декларацій та відновлять повні перевірки статків посадовців.

Також Голова НАЗК розповів про роботу Агентства для розширення санкційних списків та про портал «Війна&санкції», яким користуються дипломати зі всього світу: «Там [на порталі] є можливість повідомляти про активи підсанкційних осіб або спроби обходу санкцій. І до нас надходить навіть більше такої інформації, ніж на відповідні ресурси Європолу». 

Більше читайте в інтерв’ю за посиланням.

Посилання скопійовано
Версія для друку

Останні новини

30 Вересня 2022
«Антикорупційна стратегія може стати основною рамкою для запобігання корупційних ризиків під час відновлення України», – заступник Голови НАЗК Андрій Вишневський
29 Вересня 2022
Проект постанови Уряду про переведення ветеранів, ВПО, дітей загиблих воїнів на навчання за бюджетні кошти містить корупційні ризики, – експертиза НАЗК
28 Вересня 2022
«Реалізація Антикорупційної стратегії допоможе залучити значні інвестиції в Україну», – Олександр Новіков під час зустрічі з представниками Американської торговельної палати в Україні
Календар новин
Календар новин

Archive Calendar

Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31  
Повернутись
контакт-центр
+38 (044) 200-06-94
працює з 9:00 до 18:00
контакт-центр
контакт-центр