НАЗК
UA 01103 Київ бульвар Миколи Міхновського, 28
support@nazk.gov.ua
+38 (044) 200-06-94
Національне Агентство з Питань Запобігання Корупці
A-
A
A+
A
A
Звичайна версія сайту
Меню
...

Представники НАЗК посилюють співпрацю з антикорупційними уповноваженими Львівщини 

Посилання скопійовано
Представники НАЗК посилюють співпрацю з антикорупційними уповноваженими Львівщини 

Розвиток інституту антикорупційних уповноважених є одним із пріоритетів у роботі Національного агентства з питань запобігання корупції (НАЗК). Про це говорили разом із уповноваженими м. Львова та Львівської області, а також з Рівненщини, Івано-Франківщини та Тернопільщини під час круглого столу «Роль інституту уповноважених в розбудові доброчесних організацій». 

Заступник керівника апарату НАЗК Олександр Стародубцев та керівниця Управління просвітницької роботи та навчальних програм Ірина Чаговець розповіли про  взаємодію НАЗК з антикорупційними уповноваженими та перспективи розвитку інституту уповноважених в контексті реалізації Державної антикорупційної програми на 2023 – 2025 роки. 

Керівниця відділу професійного розвитку уповноважених підрозділів Управління просвітницької роботи та навчальних програм НАЗК Ірина Тимченко розповіла про останні напрацювання НАЗК щодо інституту уповноважених. Зокрема, це концепт рівнів зрілості системи запобігання корупції в організації; оновлена методологія оцінки ефективності роботи уповноважених підрозділів; запуск Єдиного порталу повідомлень викривачів.

Вона також поділилася корисними ресурсами для професійного розвитку уповноважених:

  • База знань на сайті НАЗК, де у розділі «Антикорупційним уповноваженим» розміщені нормативно-правові акти, підбірка методичних матеріалів та вдалих практик для активного використання у своїй роботі. 
  • Навчальна платформа Study.Nazk, де у окремому розділі «Навчання для антикорупційних уповноважених» зібрані спеціалізовані курси для професійного розвитку антикорупційного уповноваженого.
  • Youtube-канал НАЗК, де у плейлісті «Навчання уповноважених з питань запобігання корупції» зібрані матеріали у формі відео-контенту (записи вебінарів, тренінгів, інформаційних сесій, конференцій тощо).
  • Група у мережі Facebook «Форум антикорупційних уповноважених», де уповноважені мають можливість поспілкуватись між собою та з представниками НАЗК. Ця платформа також допомагає розбудові мережі уповноважених як горизонтальної активної спільноти. 

Для отримання додаткової інформації антикорупційні уповноважені можуть звернутися на гарячу лінію контакт-центру: 044 200 06 94.

Будуємо доброчесну владу та справедливе суспільство разом!

Фото: Львівська обласна військова адміністрація

Посилання скопійовано
Версія для друку

Останні новини

25 Вересня 2023
Незаконне збагачення на понад 8,8 млн грн: за матеріалами НАЗК повідомлено про підозру воєнкому з Дніпропетровщини 
25 Вересня 2023
Запобігання конфлікту інтересів у місцевому самоврядуванні: НАЗК запрошує до обговорення Аналітичного звіту
22 Вересня 2023
НАЗК виявило необгрунтовані активи у самбірського воєнкома на понад 4,4 млн грн
Календар новин
Календар новин

Archive Calendar

Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930  
Повернутись
контакт-центр
+38 (044) 200-06-94
працює з 9:00 до 18:00
контакт-центр
контакт-центр