НАЗК
UA 01103 Київ Бульвар Дружби Народів, 28
support@nazk.gov.ua
+38 (044) 200-06-94
Національне Агентство з Питань Запобігання Корупці
A-
A
A+
A
A
Звичайна версія сайту
Меню
...
1

Голова НАЗК Олександр Новіков зустрівся з Директором Антикорупційного агентства Франції Шарлем Дюшаном

Посилання скопійовано
Голова НАЗК Олександр Новіков зустрівся з Директором Антикорупційного агентства Франції Шарлем Дюшаном

Сьогодні, під час Конференції держав-учасниць Конвенції ООН проти корупції, делегація України на чолі з Головою Національного агентства з питань запобігання корупції (НАЗК) Олександром Новіковим, зустрілася з представниками Антикорупційного агентства Франції (AFA). 

Під час робочої зустрічі за участі Директора (AFA) Шарля Дюшана, сторони обговорили структуру системи запобігання корупції та розвиток антикорупційних програм в країнах.

За даними французьких експертів, Агентство щорічно проводить 35 перевірок державних підприємств, урядових установ та бізнесу. Установи, що перевіряються, визначає Директор AFA, який для цього забезпечений максимальною незалежністю. 

«Антикорупційні програми – це універсальний інструмент для розбудови доброчесності не тільки в державному апараті, але й у бізнесі. Україна та Франція тут діють, використовуючи дуже схожі стратегії – розробляються типові антикорупційні програми, проводять перевірки щодо їх впровадження. Отже, нам особливо корисно поділитися кращими практиками у цій сфері», зазначив Олесандр Новіков. 

Використання IT-інструментів в антикорупційній практиці, одне з важливих питань Конференції цього року, стало ще однією темою, яка обговорювалася на зустрічі.  Увага була приділена розробці цифрових платформ та курсів для навчання громадян суспільної чесності. Також представники НАЗК розповіли про ІТ-інструменти, які допомагають забезпечувати розбудову доброчесної публічної служби. 

Сторони домовилися про продовження співробітництва та обговорили можливий візит української делегації до Франції для вивчення досвіду впровадження антикорупційних програм у державних органах, державних підприємствах та бізнесі країни.

Протягом Конференції держав-учасниць Конвенції ООН проти корупції Голова НАЗК також провів зустріч з делегаціями Йорданії, Румунії, Сербії, Хорватії, а також представниками Програми розвитку ООН та Управління ООН з наркотиків і злочинності. 

 

Посилання скопійовано
Версія для друку

Останні новини

31 Березня 2023
Суд визнав винним колишнього керівника департаменту держзакупівель Міноборони у справі за адмінпротоколом НАЗК
30 Березня 2023
Будують на крові: НАЗК внесло до переліку міжнародних спонсорів війни China State Construction Engineering Corporation
30 Березня 2023
Звіти політпартій досі на карантині: коли партії почнуть звітувати про витрачені бюджетні кошти
Календар новин
Календар новин

Archive Calendar

Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
Повернутись
контакт-центр
+38 (044) 200-06-94
працює з 9:00 до 18:00
контакт-центр
контакт-центр