НАЗК
UA 01103 Київ Бульвар Дружби Народів, 28
support@nazk.gov.ua
+38 (044) 200-06-94
Національне Агентство з Питань Запобігання Корупці
A-
A
A+
A
A
Звичайна версія сайту
Меню
...
1

НАЗК запрошує долучитися до санкційного тиску на рф

Посилання скопійовано
НАЗК запрошує долучитися до санкційного тиску на рф

Національне агентство з питань запобігання корупції (НАЗК) спільно з ГО “Інститут постінформаційного суспільства” запускає новий проект, покликаний значно посилити санкційний тиск проти росії, шляхом залучення громадськості та використання інструментів і технологій Open Source Intelligence (OSINT). Про це заявила очільниця напрямку мінімізації корупційних ризиків в санкційній політиці НАЗК Агія Загребельська під час презентації дослідження “Галузь OSINT в суспільній та державній діяльності”. 

«З початку у повномасштабного вторгнення усім стало зрозуміло, що ми не маємо обмежуватися виключно своєю роботою, яка була в мирний час. Кожен має робити максимум задля спільної  перемоги. НАЗК у перші дні широкомасштабної  агресії залучило понад 200 своїх аналітиків до формування списків кандидатів на санкції, причетних до війни росіян. Відтоді НАЗК ідентифікувало понад 24 тисячі фізичних та юридичних осіб, причетних до розв’язання та ведення війни. Це дійсно потужний результат. Але винних у війні набагато більше, тому нам потрібна справжня мобілізація зусиль на санкційному фронті», — заявила Агія Загребельська.

Вона зазначила, що НАЗК запрошує усіх бажаючих долучитися до економічного тиску проти агресора, використовуючи інструменти та технології відкритих даних Open Source Intelligence (OSINT).

 «Аналітки НАЗК активно використовують метод OSINT для збору необхідної інформації щодо санкційних цілей: пошук прихованих активів, зв’язків та багато іншого, що іноді намагаються приховати. Це можна вважати законною розвідкою на основі відкритих джерел інформації та даних. Співробітники НАЗК проходили відповідне навчання з OSINT, що дуже вплинуло на ефективність роботи на санкційному напрямку. Ми запрошуємо усіх бажаючих долучитися до «санкційної розвідки». Це перший формат взаємодії громадськості і державного органу в поєднанні з санкційною політикою та OSINT. Ми пропонуємо навчання громадських волонтерів-розслідувачів OSINT, які готові допомагати державі в реалізації санкційної політики. І якщо ми говоримо про санкції як про зброю, то кожен громадянин може використовувати цю зброю разом з нами», — підкреслила Агія Загребельська.

Щоб долучитися до проекту, заповнюйте коротку форму реєстрації за посиланням.

Після заповнення форми з вами зв’яжуться для знайомства та запрошення на безкоштовні майстер-класи з OSINT, які будуть побудовані на реальних і конкретних кейсах щодо накладення санкцій на осіб та компанії, причетні до повномасштабної агресії росії проти України. 

Повний запис трансляції презентації можна подивитися за посиланням. 

Додатково. Термін OSINT розшифровується як розвідка за допомогою доступних джерел інформації. Дані можуть отримуватись на законних підставах з безкоштовних публічних джерел про людину або компанію. 

 

Посилання скопійовано
Версія для друку

Останні новини

28 Березня 2023
Квартира за “подаровані” кошти: НАЗК провело моніторинг способу життя одного з керівників в Офісі Генерального прокурора
27 Березня 2023
Динаміка декларування зросла: за тиждень декларації за 2021 рік подали понад 7,4 тис. осіб
24 Березня 2023
Війна – не перешкода для України у виконанні її зобов’язань у сфері антикорупції  як члена Ради Європи, –  Олександр Новіков після засідання GRECO
Календар новин
Календар новин

Archive Calendar

Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
Повернутись
контакт-центр
+38 (044) 200-06-94
працює з 9:00 до 18:00
контакт-центр
контакт-центр