НАЗК
UA 01103 Київ Бульвар Дружби Народів, 28
support@nazk.gov.ua
+38 (044) 200-06-94
Національне Агентство з Питань Запобігання Корупці
A-
A
A+
A
A
Звичайна версія сайту
Меню
...
i Подавати декларації, повідомлення про суттєві зміни в майновому стані та повідомлення про відкриття валютного рахунку в банку-нерезиденті під час війни не потрібно
Роз’яснення на час війни

«Процес відбудови України має бути не лише швидким, а й максимально прозорим та підзвітним», — керівник Департаменту запобігання та виявлення корупції Сергій Деркач на Міжнародній конференції з відновлення України

Посилання скопійовано
«Процес відбудови України має бути не лише швидким, а й максимально прозорим та підзвітним», — керівник Департаменту запобігання та виявлення корупції Сергій Деркач на Міжнародній конференції з відновлення України

Керівник Департаменту запобігання та виявлення корупції НАЗК Сергій Деркач розповів про плани Національного агентства для забезпечення прозорості та підзвітності процесу відбудови України під час панельної дискусії «Ефективна реконструкція: ініціативи протидії корупції та прозорості». Дискусія відбулася в рамках Міжнародної конференції з відновлення України в Лугано, Швейцарія.

«НАЗК працюватиме в наступних напрямках для відновлення України. По-перше, ми надаємо рекомендації до методики оцінки збитків. Це дасть змогу гарантувати, що в контрактах на реконструкцію не буде закладено корупційної складової. По-друге, НАЗК проводить антикорупційну експертизу всіх законопроектів, актів Уряду та оцінку корупційних ризиків у ініціативах, пов’язаних із реконструкцією. Ми вживатимемо заходів для мінімізації ризиків, якщо вони будуть виявлені», — зазначив Сергій Деркач.

Він підкреслив, що перед Україною стоїть непросте завдання.

«З однієї сторони, відбудова має відбуватися швидкими темпами, а з іншої — надзвичайно важливо зберегти довіру громадськості, бізнесу та міжнародної спільноти до здатності України ефективно, прозоро та підзвітно отримувати та управляти допомогою, що надходить. Обсяг допомоги буде дуже великий. Так, за словами прем’єр-міністра України план відновлення оцінюється в 750 мільярдів доларів», — наголосив керівник Департаменту запобігання та виявлення корупції НАЗК.

Також Сергій Деркач зазначив, що НАЗК готове долучитися до роботи в межах Платформи ЄС із відбудови України, яку анонсувала під час конференції президентка Європейської комісії Урсула фон дер Ляєн.

«Коли Платформа буде створена, необхідно належним чином розглянути аспект запобігання корупції. НАЗК готове брати участь як орган контролю під час планування, та реалізації програм відновлення», — додав Сергій Деркач.

Окрім того, за словами керівника Департаменту запобігання та виявлення корупції, НАЗК активізовує роботу в таких важливих процесах для відбудови України, як сприяння доброчесності та прозорості ведення бізнесу та забезпечення відповідального лідерства на всіх рівнях.

Посилання скопійовано
Версія для друку

Останні новини

6 Серпня 2022
ВІДЕО НАЗК разом з CEO Club провели перше обговорення уроків війни у форматі діалогу
4 Серпня 2022
ВІДЕО Хороша яхта – це яхта російського олігарха, конфіскована на користь України: НАЗК запустило відео про функціонал Порталу “Війна і Санкції”, де можна повідомити про активи росіян
3 Серпня 2022
НАЗК ініціює накладення санкцій на керівників оборонних компаній, засновників «Юнармії» та мотоклубу «Нічні вовки»
Календар новин
Календар новин
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031  
Повернутись
контакт-центр
+38 (044) 200-06-94
працює з 9:00 до 18:00
контакт-центр
контакт-центр