НАЗК
UA 01103 Київ бульвар Миколи Міхновського, 28
support@nazk.gov.ua
+38 (044) 200-06-94
Національне Агентство з Питань Запобігання Корупці
A-
A
A+
A
A
Звичайна версія сайту
Меню
...

Прозорі та ефективні механізми післявоєнної відбудови України обговорили під час робочої зустрічі Голова НАЗК Олександр Новіков та в. о. Постійної представниці ПРООН в Україні Манал Фоуані

Посилання скопійовано
Прозорі та ефективні механізми післявоєнної відбудови України обговорили під час робочої зустрічі Голова НАЗК Олександр Новіков та в. о. Постійної представниці ПРООН в Україні Манал Фоуані

Голова Національного агентства з питань запобігання корупції (НАЗК) Олександр Новіков та в. о. Постійної представниці ПРООН в Україні Манал Фоуані під час зустрічі 26 травня обговорили роль НАЗК у створенні ефективного та прозорого процесу відновлення України після війни, а також аналіз корупційних ризиків в отриманні гуманітарної допомоги від міжнародних партнерів.

У зустрічі взяли участь заступники Голови НАЗК Артем Ситник та Іван Пресняков.

Олександр Новіков зауважив, що НАЗК уже зараз аналізує всі можливі корупційні ризики, які можуть виникати під час отримання гуманітарної допомоги. Він додав, що найближчим часом Агентство презентує відповідний аналіз та шляхи вирішення поточних проблем для широкого загалу.

«Ми вже активно працюємо над виявленням усіх можливих корупційних ризиків у гуманітарній сфері. Наша мета — запобігти кожному з них. Адже від цього залежить у першу чергу життя та безпека наших людей», — підкреслив Голова НАЗК.

Він також наголосив на важливості забезпечення розвитку культури викривання в Україні.

«Викривання — це вже звичайна практика в багатьох демократичних країнах. Українці вже зараз викривають колаборантів, місцезнаходження танків окупантів, активів осіб, на яких накладено міжнародні санкції у зв’язку з війною. Після війни викривати корупцію має стати корисною звичкою», — зазначив Голова НАЗК.

Окремо було проговорено тему післявоєнної відбудови України. 

В.о. Постійної представниці ПРООН в Україні Манал Фоуані зазначила, що організація вже багато років тісно співпрацює з Урядом задля сприяння прозорості в усіх сферах врядування і продовжуватиме цю роботу надалі. «ПРООН продовжить тісну співпрацю з Національним агентством України з питань запобігання корупції для забезпечення прозорості та доброчесності процесу відновлення України, – сказала вона. – Ми також повністю підтримуємо наполегливе прагнення Уряду забезпечити широку участь суспільства, щоб громадянське суспільство було повністю залучене до процесу відновлення країни».

Посилання скопійовано
Версія для друку

Останні новини

2 Червня 2023
Офіс доброчесності НАЗК розпочинає проект із впровадження “золотого стандарту” в школах
1 Червня 2023
НАЗК закликає бізнес до спільної санкційної боротьби проти рф
1 Червня 2023
Голова НАЗК з Керівницею Офісу ОЕСР в Україні обговорили питання вступу України у організацію, зокрема прийняття закону про лобізм
Календар новин
Календар новин

Archive Calendar

Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930  
Повернутись
контакт-центр
+38 (044) 200-06-94
працює з 9:00 до 18:00
контакт-центр
контакт-центр