НАЗК
UA 01103 Київ Бульвар Дружби Народів, 28
support@nazk.gov.ua
+38 (044) 200-06-94
Національне Агентство з Питань Запобігання Корупці
A-
A
A+
A
A
Звичайна версія сайту
Меню
...

«Сьогодні процес відбудови — це наш шанс показати всьому світу приклад як треба будувати країну», — Голова НАЗК Олександр Новіков на Міжнародній конференції з відновлення України

Посилання скопійовано
«Сьогодні процес відбудови — це наш шанс показати всьому світу приклад як треба будувати країну», — Голова НАЗК Олександр Новіков на Міжнародній конференції з відновлення України

Голова НАЗК Олександр Новіков узяв участь у панельній дискусії на Міжнародній конференції з відновлення України в Лугано, Швейцарія.

Дискусія була присвячена шляхам забезпечення інклюзивного процесу реконструкції та ролі громадянського суспільства у відновленні та відбудові України.

«Роками росія намагалася зобразити Україну спотвореною, начебто найбільш корупційною країною завдяки через вплив на представництва іноземних медіа в Москві, свою медіа та політичну машину пропаганди в Україні та країнах світу. Сьогодні процес відбудови — це нас шанс показати всьому світу, що весь цей час росія вводила їх в оману. Це наш шанс підвищити наші позиції в міжнародних рейтингах. Наш шанс показати всім приклад — як треба будувати країну». — заявив Голова НАЗК Олександр Новіков.

Він підкреслив, що Україна має сильний громадський сектор, який дійсно впливає на державні процеси.

«Ми в НАЗК тісно співпрацюємо з громадськістю за всіма напрямками роботи. Без громадських активістів не було б Антикорупційної стратегії, за яку проголосувала нещодавно Верховна Рада. Разом із рядом громадських організацій, нашою Громадською радою ми працювали над удосконаленням фінансового контролю. Разом із громадськістю будували наші ІТ-продукти, що дозволило їх зробити одними з найкращих у світі», — додав Олександр Новіков.

На завершення Голова НАЗК закликав усю професійну громадськість активно долучатися до всіх процесів відбудови. Усім зацікавленим експертам він порадив звернутися з цим питанням безпосередньо до НАЗК, яке готове координувати цей процес та адвокатувати залучення суспільства у всі державні та муніципальні процеси.

Посилання скопійовано
Версія для друку

Останні новини

3 Грудня 2022
Як обрати доброчесного працівника в компанію: НАЗК презентувало нові методичні рекомендації для бізнесу
30 Листопада 2022
АНОНС Як наймати працівників у бізнесі, щоб мінімізувати корупційні ризики: НАЗК спільно з партнерами презентують нові методичні рекомендації
30 Листопада 2022
Як зменшити рівень корупції в містобудуванні та земельній сфері: пропозиції ДАП
Календар новин
Календар новин

Archive Calendar

Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031  
Повернутись
контакт-центр
+38 (044) 200-06-94
працює з 9:00 до 18:00
контакт-центр
контакт-центр