НАЗК НАЗК
A-
A
A+
A
A
Звичайна версія сайту

ТОП-порушення антикорупційного законодавства березня 2019 року

04.04.2019
ТОП-порушення антикорупційного законодавства березня 2019 року

На першому місцірейтингу, складеного прес-службою Національного агентства з питань запобігання корупції, обґрунтований висновок за результатами перевірки декларації за 2016 рік, поданої головним спеціалістом-економістом Головного управління статистикиу Київській області Наталією Винничук. Національне агентство встановило декларування недостовірних відомостей на загальну суму понад 4 млн 174 тис. грн.

Друге місце у рейтингу дісталося обґрунтованим висновкам за декларування завідомо недостовірних відомостей, складеним стосовно судді Апеляційного суду Донецької області БорисаПоловінкіна. За результатами перевірки декларацій, поданих посадовцем за 2015та 2016 роки, встановлено недостовірні відомості на суму понад 2 млн 95 тис.грн.

На  третьому місці обґрунтований висновок за декларування завідомо недостовірних відомостей, складений стосовно Голови Державного агентства резерву України Вадима Мосійчука. За результатами перевірки декларації, поданої посадовцем за 2016рік, встановлено недостовірні відомості на суму понад 1 млн 87 тис. грн.

Четверте, п’яте та шостемісця займають адмінпротоколи, складені за вчинення дій чи прийняття рішень вумовах реального конфлікту інтересів народними депутатами України Бориславом Розенблатом, Олександром Вілкулом та ВадимомКривохатьком відповідно.

Загалом у березні 2019 року НАЗК зафіксувало 248 порушень антикорупційного законодавства.

Зазначаємо, що затвердження обґрунтованого висновку, направлення його до правоохоронних органів, а також складення протоколу і направлення його до суду не означає визнання особи винною у вчиненні правопорушення, а є підставою для здійснення досудового розслідування або провадження у справі про адмінправопорушення у судовому порядку відповідно.

ТОП-порушення антикорупційного законодавства березня 2019 року

Останні новини

30.12.2025
13:08
НАЗК провело громадські обговорення проєкту Стратегії комунікацій у сфері запобігання та протидії корупції на 2026–2030 рр.
13:00
Україна долучилася до міжнародних ініціатив з доброчесності в освіті та прозорого політичного фінансування на CoSP11
12:02
Лобіювання: з 1 січня лобісти зобов’язані подати звіти щодо лобіювання
29.12.2025
17:11
Двосторонні зустрічі команди НАЗК на CoSP11: корупційні ризики, декларування та посилення міжнародної співпраці
12:45
Корупційні ризики у сфері правосуддя: рекомендації для підвищення прозорості діяльності судів
26.12.2025
16:03
Комунікації як інструмент змін: НАЗК підсумувало результати виконання Стратегії та спланувало роботу до 2030 року
11:40
Доступ до Єдиного порталу повідомлень викривачів може бути обмежено 26 грудня з 14:00 до 17:00
25.12.2025
16:45
Різдвяний кошик для декларанта: інструменти НАЗК, що допоможуть заповнити декларацію легко
11:20
Антикорупційні норми в дії: НАЗК провело тренінг для військовослужбовців Центру спеціального призначення «Омега»
24.12.2025
14:03
НАЗК інформує про ключові висновки за результатами аналізу практики притягнення до відповідальності за адміністративні правопорушення, пов’язані з корупцією
13:12
Віктор Павлущик: Співпраця НАЗК, МОУ та НУОУ сприяє впровадженню ефективних антикорупційних інструментів у сфері оборони
22.12.2025
11:00
Незаконне збагачення на 17 млн грн: справу експосадовця Командування сил логістики ЗСУ передали до суду
19.12.2025
17:48
Зміна статусу суб’єкта лобіювання: порядок і підстави
14:34
Верховна Рада України ухвалила Закон України «Про академічну доброчесність»
12:00
Моніторинг способу життя: ДБР повідомило про підозру в незаконному збагаченні на 13 млн грн посадовцю ДСНС Запорізької області
18.12.2025
17:23
В НАЗК відбулася низка заходів, присвячених впровадженню міжнародних стандартів у сфері безпеки та оборони
14:46
Інтеграція антикорупційних механізмів у стратегію післявоєнного відновлення є ключовою умовою стійкості України — Голова НАЗК
12:59
НАЗК приєдналось до зобов’язань із забезпечення прозорості та участі громадськості у виконанні положень Конвенції ООН проти корупції
17.12.2025
15:48
Йоакім Френдін: НАТО готове до подальшої співпраці з Україною та залучення необхідних ресурсів для розбудови доброчесності в секторі оборони
15:00
Незадекларовані елітні авто: посадовиця ГУ ДПС у Черкаській області отримала підозру за матеріалами НАЗК
Чат-бот Telegram
контакт-центр
Чат-бот Telegram
Контакти
+38 (044) 200-06-94 info@nazk.gov.ua
працює з 9:00 до 18:00
Технічна підтримка
support@nazk.gov.ua