Про НАЗК
- Результати діяльності НАЗК
- Візія, місія та цінності НАЗК
- Керівництво
- Повноваження, антикорупційні програми, плани та звіти
- Кар'єра в НАЗК
- Можливості для ветеранів та ветеранок
- Структура НАЗК
- Міжнародна співпраця
- Цифрова трансформація
- Нормативно-правові акти
- Документи
- Запобігання корупції в НАЗК
- Внутрішній аудит
Доброчесність та запобігання корупції
- Про доброчесність та запобігання корупції
- Доброчесність у секторі безпеки та оборони
- Стратегічний аналіз корупційних ризиків
- Антикорупційна експертиза
- Антикорупційні програми
- Лідери змін
- Уповноважені
- Викривачі корупції
- Перевірки організації роботи
- Реєстр порушників
- Нормативно-правові акти
- Стандарти доброчесності
Декларування
Запобігання політичній корупції
Антикорупційна політика
Конфлікт інтересів
Для громадян
Консультації з громадськістю
Офіс доброчесності НАЗК відкрив перший Хаб доброчесності на базі комунального закладу «Вінницька гімназія 24». Хаби доброчесності створюються в рамках проекту «Прозора школа» та передбачають впровадження теми антикорупції в освітній процес, підготовку вчителів і поширення культури доброчесності в закладах освіти.
Гімназія №24 залучила 32 дружні школи, які інтегруватимуть антикорупційне навчання в освітній процес. Це передбачає проведення тематичних годин спілкування, уроки доброчесності для учнів 3-4 класів, запровадження спеціального антикорупційного курсу для дев’ятикласників, а також різноманітні просвітницькі та ігрові формати для учнівства та освітян закладів, тематичних заходів для освітян.
Хабами доброчесності стали 12 закладів освіти з усієї України. Вони вже успішно інтегрували антикорупційні навчальні матеріали в освітній процес та стали амбасадорами доброчесності.
«Школа є архітектором суспільства. І від того, який досвід взаємодії наші діти отримають в закладах освіти, залежить те, які стратегії поведінки вони обиратимуть в майбутньому, і чи будуть вони доброчесними. У межах проекту «Прозора школа» ми працюємо як з педагогами, аби надати найсучасніші методичні розробки для роботи з учнями на тему доброчесності та антикорупції, так і з менеджерами шкіл та вчителями для комплексної трансформації закладів освіти на засадах доброчесності та відкритості», – зазначила керівниця Офісу доброчесності НАЗК Ірина Чаговець.
Довідково. Загалом у рамках пілотного проекту «Прозора школа» надійшло 136 заявок від шкіл з усіх областей України (крім Луганської області). До участі в проекті відібрано 16 найвмотивованіших шкіл з 10 регіонів України. 12 з них створили Хаби доброчесності.