Олександр НОВІКОВ

Голова Національного агентства з питань запобігання корупції

Народився 6 березня 1982 року в м. Суми.

У 2004 році закінчив Національну юридичну академію України імені Ярослава Мудрого за спеціальністю «правознавство».

Працював у органах прокуратури Сумської області близько 8 років — з 2004 по 2012 рік.

У 2012-2014 роках працював прокурором відділу захисту фінансово-економічних інтересів держави Генеральної прокуратури України.

З 2014 року — прокурор відділу процесуального керівництва досудовим розслідуванням та підтримання державного обвинувачення управління нагляду за додержанням законів органами, які ведуть боротьбу з організованою злочинністю,  Департаменту нагляду за додержанням законів у кримінальному провадженні та координації правоохоронної діяльності Генеральної прокуратури України.

У 2019 році успішно пройшов атестацію прокурорів.

Рішенням конкурсної комісії з обрання голови Національного агентства з питань запобігання корупції 16 грудня 2019 року оголошений переможцем конкурсу.

Розпорядженням Кабінету Міністрів України від 15 січня 2020 року № 2-р призначений Головою Національного агентства з питань запобігання корупції.

Роман СУХОСТАВЕЦЬ

заступник Голови Національного агентства з питань запобігання корупції

Економічну та юридичну освіти здобув у Сумському національному аграрному університеті, Українській академії банківської справи Національного банку України.

У 2014-2015 роках служив у Збройних Силах України.

З 2015 року веде активну громадську діяльність у сфері захисту прав людини, антикорупційну діяльність.

У 2016 році обраний до Громадської ради доброчесності.

Брав експертну участь у багатьох національних та міжнародних заходах з питань судової реформи.

Наказом Національного агентства з питань запобігання корупції від 24 січня 2020 року № 40-к/тр призначений заступником Голови Національного агентства з питань запобігання корупції.

 

Іван ПРЕСНЯКОВ

заступник Голови Національного агентства з питань запобігання корупції

Політолог за освітою, яку здобув у Києво-Могилянській академії.

Також навчався в Центрі соціальних студій при Інституті філософії та соціології Польської академії наук, де отримав ступінь магістра (MA degree with merit), спеціалізація «Суспільство та політика», диплом видано Університетом Ланкастера, Великобританія.

Працював у неурядових аналітичних центрах, таких як Міжнародний центр перспективних досліджень, Український інститут публічної політики; був помічником-консультантом Голови (пізніше – заступника Голови) парламентського комітету з питань антикорупційної політики; також має досвід керівної роботи у проєктах міжнародної технічної допомоги Україні у сфері запобігання корупції (в тому числі в проектах Програми розвитку ООН в Україні та Агентства США з міжнародного розвитку).

Працюючи у парламенті та проектах технічної допомоги безпосередньо долучався до розробки, адвокації та впровадження ключового законодавства з питань запобігання корупції (Закону «Про запобігання корупції», «Про Національне антикорупційне бюро України» та інших).

Наказом Національного агентства з питань запобігання корупції від 24 січня 2020 року № 39-к/тр призначений заступником Голови Національного агентства з питань запобігання корупції.

Ігор ХОХИЧ

керівник апарату Національного агентства з питань запобігання корупції

 

Наказ Національного агентства з питань запобігання корупції від 24 січня 2020 року № 41-к/тр “Про призначення Хохича І.М.”