Наталія НОВАК

 

Т.в.о. Голови Національного агентства з питань запобігання корупції

Новак Наталія Василівна народилася 21 листопада 1955 року, м. Київ.

З відзнакою закінчила Київський національний університет ім. Т.Г. Шевченка та Міжрегіональну академію управління персоналом.

Має три вищі освіти: історичну, юридичну та економічну. Заслужений економіст України.

Працювала в установах міста Києва у сфері права, реклами та освіти на посадах завідувача відділу інформації і реклами, юрисконсульта та керівника юридичного відділу. Очолювала управління з питань бюджету та соціально-економічного розвитку м. Києва секретаріату Київської міської ради.

Депутат Київської міської ради – III, IV, V та VI скликань.

Народний депутат України VII та VIII скликань.

У Верховній Раді працювала заступником голови Комітету з питань державного будівництва, регіональної політики та місцевого самоврядування (VII скликання), головою підкомітету з питань законодавчого забезпечення діяльності Президента України, Кабінету Міністрів, міністерств, інших центральних органів виконавчої влади та статусу і діяльності політичних партій, громадських об’єднань Комітету Верховної Ради України з питань правової політики та правосуддя (VIII скликання). Співавтор проєктів законів щодо відповідальності за незаконне збагачення та ліквідації корупційної схеми у сфері реєстрації інформації зі звітів про оцінку об’єктів нерухомості.

Розпорядженням Кабінету Міністрів України від 20 жовтня 2019 року № 966-р призначена тимчасово виконуючою обов’язки Голови Національного агентства з питань запобігання корупції.