Олександр НОВІКОВ

Голова Національного агентства з питань запобігання корупції

Народився 6 березня 1982 року в м. Суми.

У 2004 році закінчив Національну юридичну академію України імені Ярослава Мудрого за спеціальністю «правознавство».

Працював у органах прокуратури Сумської області близько 8 років — з 2004 по 2012 рік.

У 2012-2014 роках працював прокурором відділу захисту фінансово-економічних інтересів держави Генеральної прокуратури України.

З 2014 року — прокурор відділу процесуального керівництва досудовим розслідуванням та підтримання державного обвинувачення управління нагляду за додержанням законів органами, які ведуть боротьбу з організованою злочинністю,  Департаменту нагляду за додержанням законів у кримінальному провадженні та координації правоохоронної діяльності Генеральної прокуратури України.

У 2019 році успішно пройшов атестацію прокурорів.

Рішенням конкурсної комісії з обрання голови Національного агентства з питань запобігання корупції 16 грудня 2019 року оголошений переможцем конкурсу.

Розпорядження Кабінету Міністрів України від 15 січня 2020 року № 2-р призначений Головою Національного агентства з питань запобігання корупції.

Роман СУХОСТАВЕЦЬ

заступник Голови Національного агентства з питань запобігання корупції

Економічну та юридичну освіти здобув у Сумському національному аграрному університеті, Українській академії банківської справи Національного банку України.

У 2014-2015 роках служив у Збройних Силах України.

З 2015 року веде активну громадську діяльність у сфері захисту прав людини, антикорупційну діяльність.

У 2016 році обраний до Громадської ради доброчесності.

Брав експертну участь у багатьох національних та міжнародних заходах з питань судової реформи.

Наказом Національного агентства з питань запобігання корупції від 24 січня 2020 року № 40-к/тр призначений заступником Голови Національного агентства з питань запобігання корупції.

 

Іван ПРЕСНЯКОВ

заступник Голови Національного агентства з питань запобігання корупції

Політолог за освітою, яку здобув у Києво-Могилянській академії.

Також навчався в Центрі соціальних студій при Інституті філософії та соціології Польської академії наук, де отримав ступінь магістра (MA degree with merit), спеціалізація «Суспільство та політика», диплом видано Університетом Ланкастера, Великобританія.

Працював у неурядових аналітичних центрах, таких як Міжнародний центр перспективних досліджень, Український інститут публічної політики; був помічником-консультантом Голови (пізніше – заступника Голови) парламентського комітету з питань антикорупційної політики; також має досвід керівної роботи у проєктах міжнародної технічної допомоги Україні у сфері запобігання корупції (в тому числі в проектах Програми розвитку ООН в Україні та Агентства США з міжнародного розвитку).

Працюючи у парламенті та проектах технічної допомоги безпосередньо долучався до розробки, адвокації та впровадження ключового законодавства з питань запобігання корупції (Закону «Про запобігання корупції», «Про Національне антикорупційне бюро України» та інших).

Наказом Національного агентства з питань запобігання корупції від 24 січня 2020 року № 39-к/тр призначений заступником Голови Національного агентства з питань запобігання корупції.

Олександр СТАРОДУБЦЕВ

заступник Голови Національного агентства з питань запобігання корупції

Навчався в Харківському університеті «Харківський політехнічний інститут», отримав ступінь магістра бізнес-адміністрування (MBA) у Києво-Могилянській бізнес-школі, а також був одним із перших учасників програми «Ukrainian Emerging Leaders Program» Стенфордського Університету (США).

Один із ініціаторів реформи державних закупівель «Prozorro», співзасновник громадянської платформи «Нова Країна» та освітньої ініціативи «Відкритий університет Майдану».

Очолював Національне агентство з питань державної служби, департамент регулювання публічних закупівель Міністерства економічного розвитку і торгівлі України, а також офіс міжнародної фінансової корпорації.

Наказом Національного агентства з питань запобігання корупції від 12 травня 2020 року № 438-к/тр призначений заступником Голови Національного агентства з питань запобігання корупції.

Ігор ХОХИЧ

керівник апарату Національного агентства з питань запобігання корупції

Кандидат наук з державного управління, автор низки наукових праць з проблематики публічного управління та адміністрування.

Ігор Хохич закінчив Донецький державний технічний університет та Національну академію внутрішніх справ України.

У 2008 очолював відділ з питань перевірки державних закупівель Контрольно-ревізійного управління в м. Києві.

З 2010 по 2014 рік обіймав посади директора департаменту молодіжної політики Міністерства сім’ї, молоді та спорту України, Державної служби молоді та спорту України, Міністерства молоді та спорту України.

У 2014 році став одним із ініціаторів створення громадської організації «Всеукраїнський молодіжний рух «Відповідальність починається з мене».

З 2017 року до 2020 року був членом Наглядової ради ПАТ «Національна суспільна телерадіокомпанія України». Очолював комітет з питань аудиту Наглядової ради НСТУ. У 2019 році був обраний заступником Голови Наглядової ради НСТУ.

Наказом Національного агентства з питань запобігання корупції від 24 січня 2020 року № 41-к/тр призначений керівником апарату Національного агентства з питань запобігання корупції.