Про НАЗК
Доброчесність та запобігання корупції
- Про доброчесність та запобігання корупції
- Доброчесність у секторі безпеки та оборони
- Стратегічний аналіз корупційних ризиків
- Антикорупційна експертиза
- Антикорупційні програми
- Уповноважені
- Викривачі корупції
- Перевірки організації роботи
- Реєстр порушників
- Нормативно-правова база
- Стандарти доброчесності
Декларування
Запобігання політичній корупції
Антикорупційна політика
Конфлікт інтересів
Для громадян
Консультації з громадськістю

Вищий антикорупційний суд (ВАКС) задовольнив позов прокурора Спеціалізованої антикорупційної прокуратури (САП) про визнання необґрунтованими активів на 5 млн грн начальника одного з управлінь Центрального міжрегіонального управління Державної міграційної служби у м. Києві та Київській області за матеріалами Національного агентства з питань запобігання корупції (НАЗК). Активи стягнуто на користь держави відповідно до ст. 290 Цивільного кодексу України.
НАЗК встановило, що члени сім’ї та родичі посадовця упродовж 2019-2023 років стали формальними власниками двох квартир (у Києві та Харкові) та трьох автомобілів. Зібрані під час моніторингу способу життя службовця матеріали свідчать про те, що майно було придбане саме за дорученням посадовця міграційної служби. Аналіз доходів та видатків близьких осіб службовця вказує на їхню неспроможність купити зазначене рухоме та нерухоме майно за рахунок коштів, отриманих із законних джерел.
За рішенням суду в дохід держави стягнуто квартиру та два автомобілі, а також 1,38 млн грн готівкою як вартість третього автомобіля.
Рішення суду може бути оскаржене протягом 30 днів з дня складення його повного тексту.