Про НАЗК
Доброчесність та запобігання корупції
- Про доброчесність та запобігання корупції
- Доброчесність у секторі безпеки та оборони
- Стратегічний аналіз корупційних ризиків
- Антикорупційна експертиза
- Антикорупційні програми
- Уповноважені
- Викривачі корупції
- Перевірки організації роботи
- Реєстр порушників
- Нормативно-правова база
- Стандарти доброчесності
Декларування
Запобігання політичній корупції
Антикорупційна політика
Конфлікт інтересів
Для громадян
Консультації з громадськістю

Колегія суддів Вищого антикорупційного суду (ВАКС) задовольнила позов прокурора Спеціалізованої антикорупційної прокуратури (САП) про визнання необґрунтованими активів на суму 3,3 млн грн та їх стягнення на користь держави (цивільна конфіскація). Активи формально належать дружині посадовця, але фактично використовуються начальником одного з відділів Головного управління Національної поліції у м. Києві.
Рішення ухвалене, зокрема, за результатами моніторингу способу життя, проведеного Національним агентством з питань запобігання корупції (НАЗК).
Було встановлено, що близькі родичі посадовця у 2021–2022 роках придбали квартиру в Києві та автомобіль Volkswagen Touareg 2016 року випуску, не маючи законних доходів.
Рішення суду може бути оскаржене протягом 30 днів із дня складення його повного тексту.
Підставою для початку моніторингу способу життя службовця стала інформація голови Антикорупційного центру МЕЖА, оприлюднена на сайті «Української правди», у якому зазначено інформацію про внесення ним у декларацію за 2022 рік відомостей про вартість квартири у столичній багатоповерхівці, яка складає лише 15 тис. грн, а автомобіля – 3 тис. грн.