НАЗК НАЗК
A-
A
A+
A
A
Звичайна версія сайту

Виконання ДАП - запорука якісних змін у всіх сферах життя українців та державної політики, - Олександр Новіков

Виконання ДАП - запорука якісних змін у всіх сферах життя українців та державної політики, - Олександр Новіков

“Минулий рік став знаковим для державної антикорупційної політики. Адже Парламентом ухвалено Антикорстратегію до 2025 року, а Урядом - Державну антикорупційну програму на 2023-2025 роки. Ці документи є стратегічно важливими й фундаментальними, це дорожня карта для проведення важливих для суспільства реформ і скоординованої  роботи всіх органів влади на шляху до мінімізації корупції”, - зазначив Олександр Новіков під час виступу на обговоренні антикорупційної політики України в рамках проекту «Голос громадянського суспільства».

Він звернув увагу, що корупція виникає у системах, які не налаштовані працювати ефективно. Тому ми маємо зробити все можливе для укорінення доброчесності, що є інструментом вирішення проблем у всіх сферах державної політики.

Заходи ДАП здійснюються для зменшення рівня корупції та забезпечення доброчесності у 15 сферах життя громадян (освіті, охороні здоров'я, соціальному захисті, судочинстві, правоохоронній діяльності, державному регулюванні економіки, митній справі та оподаткуванні, містобудуванні тощо). Це безпосередньо вплине на майбутнє нашої країни, адже підвищує шанси на набуття Україною членства в ЄС, НАТО, ОЕСР.

“Закликаю громадськість, експертів, бізнес-спільноти та лідерів думок не лише ознайомитися з ДАП, а й долучитися до її втілення. НАЗК здійснюватиме координаційну роль в імплементації Програми, виконавці реалізовуватимуть заходи, а суспільство зможе контролювати процес через публічний доступ на сайті НАЗК до інтерактивної візуалізації результатів моніторингу та оцінки виконання ДАП”, - підсумував Голова НАЗК. 

“Заходи антикорупційної політики, зокрема і ДАП, надають суспільству і бізнесу більше можливостей для взаємодії з державою. Влучно зазначено, що настав час не лише “ознайомитися” з документом (ДАП), а й потужно долучитися до його реалізації, контролю за його виконанням, а також всіляко адвокатувати інтереси суспільства у владних кабінетах”, зазначив Андрій Длігач, керівник проекту “Голос громадянського суспільства”.

Нагадаємо, проект «Голос громадянського суспільства» реалізується з метою впровадження інклюзивного підходу у виробленні державних політик, спільного обговорення, надання пропозицій для доопрацювання плану відновлення та модернізації України за галузевими напрямками. Проєкт адмініструється Агенцією з відновлення та розвитку (ГО “Агентство ефективних рішень”) за підтримки “Європейського фонду за демократію” (EED).

Чат-бот Telegram
контакт-центр
Чат-бот Telegram
Контакти
+38 (044) 200-06-94 info@nazk.gov.ua
працює з 9:00 до 18:00
Технічна підтримка
support@nazk.gov.ua