З 28 вересня по 2 жовтня суди мають розглянути 64 справи на підставі адміністративних протоколів, складених Національним агентством з питань запобігання корупції (НАЗК).
Стежити за станом розгляду справ можливо на порталі Судова влада.
Так, на цьому тижні буде розглянуто 14 справ щодо порушення вимог фінансового контролю (декларування) стосовно таких осіб:
Понеділок, 28 вересня:
- 9:00 – Віктор М’ялик, народний депутат.
Назва суду: Печерський районний суд міста Києва.
Номер справи: 757/26376/20-п.
- 10:00 - Олена Дума, колишній директор Департаменту Міністерства екології та природних ресурсів України.
Назва суду: Солом'янський районний суд міста Києва.
Номер справи: 760/19274/20.
- 10:30 - Ірина Лінкевич, начальник відділу Держгеокадастру у Великоновосілківському районі Донецької області.
Назва суду: Великоновосілківський районний суд Донецької області.
Номер справи: 220/1161/20.
- 14:15 - Іванюта Тетяна Євгенівна, Голова Кагарлицького районного суду Київської області.
Назва суду: Кагарлицький районний суд
Номер справи: 368/742/20.
- 9:30 - Петро Момотюк, колишній заступник начальника відділу ГУ Держгеокадастру у Дніпропетровській області.
Назва суду: Магдалинівський районний суд Дніпропетровської області.
Номер справи: 179/1363/20.
- 10:05 – Олена Михайленко, начальник відділу Міністерства фінансів України.
Назва суду: Печерський районний суд міста Києва.
Номер справи: 757/33992/20-п.
- 15:10 – Ярослав Нагорняк, начальник відділу у Чернівецькій області Міністерства у справах ветеранів.
Назва суду: Шевченківський районний суд міста Чернівці.
Номер справи: 727/7722/20.
- 15:30 – Ніна Шишкова, начальник відділу Тарутинської районної державної адміністрації Одеської області.
Назва суду: Тарутинський районний суд Одеської області.
Номер справи: 514/1224/20.
- 10:00 – Мирослава Федун, начальник відділу Любомльської районної державної адміністрації Волинської області.
Назва суду: Любомльський районний суд Волинської області.
Номер справи: 163/2645/20.
- 14:00 – Василь Ганжелюк, колишній начальник управління Кельменецької районної державної адміністрації Чернівецької області.
Назва суду: Кельменецький районний суд Чернівецької області.
Номер справи: 717/970/20.
- 14:00 – Микита Місюр, слідчий СВ Херсонського УП ГУНП в Херсонській області.
Назва суду: Херсонський міський суд Херсонської області.
Номер справи: 766/10008/20.
- 15:00 – Сергій Манько, заступник начальника управління - начальник відділу Знам'янського районного управління Головного управління Держспоживслужби в Кіровоградській області.
Назва суду: Знам'янський міськрайонний суд Кіровоградської області.
Номер справи: 389/2402/20.
- 15:30 – Денис Ковін, колишній слідчий територіального управління Державного бюро розслідування розташованому у місті Полтава.
Назва суду: Октябрський районний суд міста Полтави.
Номер справи: 554/8604/20.
Понеділок, 28 вересня:
- 10:55 – Георгій Мазурашу, народний депутат.
Назва суду: Печерський районний суд міста Києва.
Номер справи: 757/37413/20-п.
- 11:00 – Володимир Тимченко, Березанський міський голова.
Назва суду: Березанський міський суд Київської області.
Номер справи: 356/242/20.
- 14:45 – Оксана Пульберг, начальник відділу Управління землеустрою та охорони земель Головного управління Держгеокадастру у Чернівецькій області.
Назва суду: Шевченківський районний суд міста Чернівці.
Номер справи: 727/6978/20.
- 10:30 – Андрій Холодов, народний депутат України.
Назва суду: Печерський районний суд міста Києва.
Номер справи: 757/30062/20-п.
- 12:00 – Леся Кравченко, заступник начальника управління - начальник відділу податків і зборів з юридичних осіб Білоцерківського управління ГУ ДПС у Київській області.
Назва суду: Білоцерківський міськрайонний суд Київської області.
Номер справи (чотири справи, об’єднані в одне провадження): 357/6764/20, 357/6767/20, 357/6776/20, 357/6780/20.
- 14:30 – Сергій Руденко, заступник начальника управління – начальник відділу Луганської обласної державної адміністрації.
Назва суду: Сєвєродонецький міський суд Луганської області.
Номер справи (дві справи, об’єднані в одне провадження): 428/7834/20, 428/7836/20.
- 13:30 – Ярослав Туровський, прокурор Департаменту нагляду за додержанням законів у кримінальному провадженні та координації правоохоронної діяльності Офісу Генерального прокурора.
Назва суду: Печерський районний суд міста Києва.
Номер справи (дві справи, об’єднані в одне провадження): 757/32294/20-п, 757/29560/20-п.
- 14:15 – Євген Шатохін, начальник Управління Укртрансбезпеки у Харківській області.
Назва суду: Дзержинський районний суд міста Харкова.
Номер справи (дві справи, об’єднані в одне провадження): 638/8576/20, 638/8578/20.
- 14:30 – Олександр Горобець, народний депутат.
Назва суду: Печерський районний суд міста Києва.
Номер справи: 757/32250/20-п.
- Час невідомий – Іван Кузь, начальник Головного управління Держгеокадстру у Тернопільській області.
Назва суду: Тернопільський міськрайонний суд Тернопільської області.
Номер справи (десять справ, об’єднані в одне провадження): 607/13939/20, 607/13947/20, 607/13943/20, 607/13945/20, 607/13949/20, 607/13940/20, 607/13951/20, 607/13958/20, 607/13960/20, 607/13964/20.
- 12:00 – Віктор Бовшик, начальник відділу адміністративно-господарської роботи ГУ Державної казначейської служби України у Черкаській області.
Назва суду: Канівський міськрайонний суд Черкаської області.
Номер справи: 697/1348/20.
Назва суду: Приморський районний суд міста Одеси.
Номер справи: 523/12674/20.
Четвер, 1 жовтня:
- 8:30 – Віталій Усатий, директор юридичного департаменту Міністерство закордонних справ України.
Назва суду: Шевченківський районний суд міста Києва.
Номер справи (8 справ, об’єднані в одне провадження): 761/24574/20, 761/24575/20, 761/24583/20, 761/24584/20, 761/24587/20, 761/24578/20, 761/24572/20, 761/24581/20.
- 10:30 – Володимир Тимофійчук, народний депутат.
Назва суду: Печерський районний суд міста Києва.
Номер справи: 757/24901/20-п.
- 11:30 – Володимир Клюцевський, керівник апарату Херсонської обласної державної адміністрації.
Назва суду: Херсонський міський суд Херсонської області.
Номер справи (4 справи, об’єднані в одне провадження): 766/14396/20, 766/14395/20, 766/14398/20, 766/14399/20.
Понеділок, 28 вересня:
- 9:17 – Андрій Артеменко, політична партія “Солідарність Правих Сил”.
Назва суду: Печерський районний суд міста Києва.
Номер справи: 755/8381/20-п.
- 14:15 – Світлана Фабрикант, політична партія “Сильна Україна”.
Назва суду: Шевченківський районний суд міста Києва.
Номер справи: 761/22333/20.
- 9:00 – Антон Соколов, політична партія “Київська Громада”.
Назва суду: Голосіївський районний суд міста Києва.
Номер справи: 752/13400/20.
- 10:10 – Гаіна Третьяк, "Партія розвитку громад”.
Назва суду: Печерський районний суд міста Києва.
Номер справи: 757/38118/20-п.
- 12:10 – Валентин Фетісов, "Всеукраїнська партія духовності і патріотизму”.
Назва суду: Шевченківський районний суд міста Києва.
Номер справи: 761/21125/20.
- 9:40 – Ласло Зубанич, "Демократична партія угорців України".
Назва суду: Берегівський районний суд Закарпатської області.
Номер справи: 297/1878/20.
- 17:00 – Яків Гольденберг, "Ліберально-демократична партія України".
Назва суду: Деснянський районний суд міста Києва.
Номер справи: 754/8496/20.
- 8:15 – Анатолій Башловка, партія “Гідність”.
Назва суду: Шевченківський районний суд міста Києва.
Номер справи: 761/21124/20.
- 8:00 – Дмитро Толстошеєв, партія “Основа”.
Назва суду: Подільський районний суд міста Києва.
Номер справи: 758/7288/20.
- 8:30 – Анатолій Кінах, партія "Промисловців і підприємців України".
Назва суду: Печерський районний суд міста Києва.
Номер справи: 757/32326/20-п.
- 13:45 – Юлія Шпитькова, "Європейська ліберальна партія".
Назва суду: Ірпінський міський суд Київської області.
Номер справи: 367/4397/20.