НАЗК НАЗК
A-
A
A+
A
A
Звичайна версія сайту

НАЗК розпочало аналіз корупційних ризиків у централізованих тилових закупівлях для ЗСУ

16.05.2024

В Національному агентстві з питань запобігання корупції (НАЗК) пройшла установча зустріч щодо проведення аналізу корупційних ризиків під час здійснення централізованих тилових закупівель. В ній взяла участь команда НАЗК  під головуванням заступника Голови НАЗК, Національного координатора з питань співробітництва України з НАТО у сфері розбудови доброчесності Ярослава Любченка, а також представники Верховної Ради України, Міністерства оборони України, державних підприємств Міноборони «Державний оператор тилу», «Агенції оборонних закупівель», а також громадських та міжнародних організацій.

Обговорювали проблемні питання прозорості оборонних закупівель та налагодження співпраці між зацікавленими сторонами. НАЗК презентувало концепцію дослідження корупційних ризиків в централізованих тилових закупівлях.

“НАЗК систематично працює над удосконаленням інструментів запобігання корупції. У секторі безпеки та оборони ми працюємо заради розбудови доброчесності та пришвидшення нашої перемоги. Національне агентство спільно з вітчизняними та міжнародними експертами здійснює Стратегічний огляд системи оборонних закупівель, який був ініційований НАТО. НАЗК розпочинає аналіз корупційних ризиків під час здійснення централізованих тилових закупівель для Збройних Сил України. Це перший етап загального аналізу корупційних ризиків у сфері оборонних закупівель. Такий аналіз дозволить розробити рекомендації, спрямовані на забезпечення прозорості оборонних закупівель та їх сумісності зі стандартами НАТО”,  - зазначив заступник Голови НАЗК Ярослав Любченко.

За результатами зустрічі визначено подальші кроки під час проведення дослідження аналізу корупційних ризиків під час здійснення централізованих тилових закупівель та напрацювання спільних рекомендацій з метою їх мінімізації.

Захід було проведено за підтримки Центру з питань доброчесності в оборонному секторі при Міністерстві оборони Норвегії (CIDS).

Фото: Міністерство оборони України

Останні новини

03.06.2026
14:22
НАЗК затвердило Роз’яснення щодо застосування законодавства з питань лобіювання
02.06.2026
18:00
Верховний Суд підтвердив законність конфіскації майна топпосадовця Полтавського обласного ТЦК
15:00
Приховані мільйони, використані на нерухомість: депутатку з Дніпропетровщини підозрюють у недостовірному декларуванні
01.06.2026
18:00
ВАКС визнав необґрунтованим активом елітний позашляховик депутатки з Чернігівщини
29.05.2026
17:31
Повні перевірки: депутата Одеської облради підозрюють у недостовірному декларуванні на понад 58 млн грн
17:08
«Integrity Matters»: заступник Голови НАЗК розповів про ключові кроки до прозорого управління в умовах євроінтеграції
14:57
За недостовірні відомості у деклараціях суди притягнули до відповідальності голову ВЛК та депутата місцевої ради
28.05.2026
19:15
Голова НАЗК обговорив із Послом Швеції співпрацю у сфері прозорості політичних фінансів, фінансового контролю та цифровізації
10:52
НАЗК проводить добір на шість вакансій
27.05.2026
12:43
Виконання Конвенції ООН проти корупції: НАЗК представило досвід України і долучилося до оцінювання Молдови
26.05.2026
16:30
Повні перевірки: експосадовець сервісного центру отримав вирок за недостовірне декларування
14:32
Майже 100% рекомендацій НАЗК враховано розробниками НПА у січні - квітні 2026 року
13:00
Верховний Суд підтвердив законність конфіскації майна керівника міжрегіонального управління Мін’юсту
25.05.2026
09:54
Доступ до Реєстру порушників може бути частково обмежено 26 травня
21.05.2026
14:30
За приховані в деклараціях статки суди притягнули до відповідальності депутата та двох посадовців місцевих рад
09:23
Як відкриті дані руйнують міфи про «тотальну корупцію»: дискусія на LMF 2026
20.05.2026
14:00
З посадовця податкової на Закарпатті можуть стягнути необґрунтовані активи на понад 4 млн грн
12:24
Повні перевірки декларацій: за 4 місяці 2026 року НАЗК виявило порушення на понад 1,3 млрд грн
09:31
Депутата з Житомирщини судитимуть за декларування недостовірних відомостей
19.05.2026
17:47
З посадовиці ДПС на Львівщині можуть стягнути необґрунтовані активи на понад 4,4 млн грн
Чат-бот Telegram
контакт-центр
Чат-бот Telegram
Контакти
+38 (044) 200-06-94 info@nazk.gov.ua
працює з 9:00 до 18:00
Технічна підтримка
support@nazk.gov.ua