НАЗК
UA 01103 Київ Бульвар Дружби Народів, 28
support@nazk.gov.ua
+38 (044) 200-06-94
Національне Агентство з Питань Запобігання Корупці
A-
A
A+
A
A
Звичайна версія сайту
Меню
...
2189
роз'яснень
надано
135
приписів
внесено
1188
протоколів
складено
60
всього публічних викликів
щодо надання пояснень
Перевірка конфлікту інтересів

Засідання НАЗК 12 січня 2017 року

Герб України

Порядок денний

Протокол засідання

Проекти рішень:

1. Проект рішення “Про врахування зауважень Міністерства юстиції України до рішення Національного агентства з питань запобігання корупції від 15 грудня 2016 року № 141 “Про внесення змін до Порядку оформлення протоколів про адміністративні правопорушення та внесення приписів Національним агентством з питань запобігання корупції”

2. Проект рішення “Про внесення змін до Положення про Відділ правового забезпечення апарату Національного агентства з питань запобігання корупції

3. Проект рішення “Про затвердження висновків про результати аналізу звітів політичних партій про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру за третій квартал 2016 року”

4. Проект рішення “Про розподіл коштів, виділених з державного бюджету на фінансування статутної діяльності політичних партій у 2017 році, між політичними партіями на підтримку виборчих списків яких під час останніх позачергових виборів народних депутатів України 2014 року у єдиному загальнодержавному багатомандатному виборчому окрузі було подано не менше п’яти відсотків дійсних голосів виборців

5.1. Проект рішення (припису) “Про порушення вимог законодавства щодо етичної поведінки, запобігання та врегулювання конфлікту інтересів, інших порушень закону”

5.2. Проект рішення (припис) “Про порушення вимог законодавства щодо етичної поведінки, запобігання та врегулювання конфлікту інтересів, інших порушень закону”

6. Проект рішення “Про розгляд результатів планової перевірки в Міністерстві освіти і науки України”

7. Проект рішення “Про погодження із зауваженнями проекту постанови Кабінету Міністрів України “Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 13 червня 2000 р. № 950”

8. Проект рішення “Про схвалення Методики стандартного опитування щодо рівня корупції в Україні”

9. Проект рішення “Про схвалення позиції Національного агентства з питань запобігання корупції щодо проекту Закону України “Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо розширення прав громадянського суспільства у боротьбі з корупцією” (реєстр. № 5398 від 15 листопада 2016 року)”

10. Проект рішення “Про проведення спеціальної перевірки щодо кандидатів на посади суддів Верховного Суду”

 

Рішення:

 1. Рішення №1 “Про схвалення меморанудуму про співпрацю та обмін інформацією між Національним антикорупційним бюро України та Національним агентством з питань запобігання корупції”.
 2. Рішення на державній реєстрації в Міністерстві юстиції України
 3. Рішення на державній реєстрації в Міністерстві юстиції України
 4. Рішення №4 “Про врахування зауважень Міністерства юстиції України до рішення Національного агентства з питань запобігання корупції від 15 грудня 2016 року № 141 “Про внесення змін до Порядку оформлення протоколів про адміністративні правопорушення та внесення приписів Національним агентством з питань запобігання корупції”.
 5. Рішення №5 “Про внесення змін до Положення про Відділ правового забезпечення апарату Національного агентства з питань запобігання корупції.”
 6. Рішення №6 “Про затвердження висновків про результати аналізу звітів політичних партій про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру за третій квартал 2016 року”.  Додаток
 7. Рішення №7 “Про розподіл коштів, виділених з державного бюджету на фінансування статутної діяльності політичних партій у 2017 році, між політичними партіями на підтримку виборчих списків яких під час останніх позачергових виборів народних депутатів України 2014 року у єдиному загальнодержавному багатомандатному виборчому окрузі було подано не менше п’яти відсотків дійсних голосів виборців”.
 8. Рішення №8 “Рішення (Припис) про порушення вимог законодавства щодо етичної поведінки, запобігання та врегулювання конфлікту інтересів, інших порушень закону (2 приписи).”
 9. Рішення №9 “Про зняття з розгляду рішення (припису) про порушення вимог законодавства щодо етичної поведінки, запобігання та врегулювання конфлікту інтересів, інших порушень закону”
 10. Рішення №10 “Про розгляд результатів планової перевірки в Міністерстві освіти і науки України”
 11. Рішення №11 “Про погодження із зауваженнями проекту постанови Кабінету Міністрів України “Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 13 червня 2000 р. № 950”
 12. Рішення №12 “Про схвалення Методики стандартного опитування щодо рівня корупції в Україні”.
 13. Рішення №13 “Про схвалення позиції Національного агентства з питань запобігання корупції щодо проекту Закону України “Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо розширення прав громадянського суспільства у боротьбі з корупцією” (реєстр. № 5398 від 15 листопада 2016 року)”.
 14. Рішення №14 “Про проведення спеціальної перевірки щодо кандидатів на посади суддів Верховного Суду.”
 15. Рішення №15 “Про внесення зміни до Положення про Департамент фінансового контролю та моніторингу способу життя”
Посилання скопійовано
Версія для друку
контакт-центр
+38 (044) 200-06-94
працює з 9:00 до 18:00
контакт-центр
контакт-центр